Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Mani uvrede i to kakav sam ja ispao, nego nam kaži kakve to lične planove sa Zvezdom koji ukljucuju mnogo vise od uzimanja procenata za "pojacanja" iz Spartaka ima čestiti Terza?

 

 

Da se uglavi dugi niz godina kao fakticki vlasnik kluba. Sto pitas?

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, harper said:

 

Da se uglavi dugi niz godina kao fakticki vlasnik kluba. Sto pitas?

 

maminjo style. mislim da je to terzin ideal, i sam je pominjao da tako vidi zvezdu. s tim sto ce gledati da ne zavrsi kao maminjo. ima njegovo, a bogami i svoje isklustvo

Edited by Nikodije
Link to comment
21 minutes ago, harper said:

 

Da se uglavi dugi niz godina kao fakticki vlasnik kluba. Sto pitas?

 

Uglaviće se onoliko koliko bude trajao i onaj koji ga je ovde postavio.

A posle zna se-u zavisnosti od brzine reakcije-ili ćorka ili punjenje baterija kod CG prijatelja.

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Uglaviće se onoliko koliko bude trajao i onaj koji ga je ovde postavio.

A posle zna se-u zavisnosti od brzine reakcije-ili ćorka ili punjenje baterija kod CG prijatelja.

 

Da, dobro, to je toliko jednostavno. Hajde sad setaj s tim glupostima.

Link to comment

Ako ispadnemo od Trnave, kako onda ide LE? Ko su nam potencijalni protivnici u play-offu tamo, da li smo nosioci? I kako se to odredjuje po ovom novom? 

Link to comment

Sledeci ponedeljak je zreb i za LS i LE

 

Bicemo nosioci, a dobijamo ove koji igraju kvalifikacije za LE, a bili su Sampioni, recimo Apoel ili Legija

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Ako ispadnemo od Trnave, kako onda ide LE? Ko su nam potencijalni protivnici u play-offu tamo, da li smo nosioci? I kako se to odredjuje po ovom novom? 

 

Ko ispadne iz u prethodnom kolu Q za LŠ je nosilac, a ovi koji su prošli iz prethodnih kola kval. za LE (tj. ispali u još ranijim kolima kval za LŠ) nisu, bez obzira na ranking. 

Edited by James Marshall
Link to comment

u svakom slucaju ograniceni smo na tu stazu sampiona. u kvalifikacijama za le sesiri nisu preterano bitni, jer kao sto rece @James Marshall , mogli bi da npr opet izvucemo apoel ili legiju samo sto bi ovog puta mi bili nosioci a oni donja strana zreba. iskreno mislim da miloe nece dozvoliti da izgubimo taj dvomec koji nam je bukvalno 50% sezone... 

Link to comment

Pa to u sustini i ne znaci da smo nosioci, samo protokolarno. Mora i taj zreb da te usere dobro... Moramo mi karat' ove obavezno, da se ne mislimo. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...