Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, dragance said:

Šteta će biti ako tu budemo statisti i da nas svaka šuša nakanta. Bolje je graditi postepeno budžet i tim, otići korak dalje u LE, pa tek onda. Nadograditi sistem i klub.

 

u ligi sampiona ne postoje suse, vec najveci evropski klubovi sa kojima zvezda nije igrala decenijama, osim u ovim manjim takmicenjima kada oni posalju rezervni tim. razumljivo je da nam se moze desiti da tamo lose prodjemo, ali daj da budemo deo toga, za pocetak, pa ako vezemo dva-tri ucesca, onda cemo se vec boriti i da prodjemo grupu

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Nikodije said:

 

pa ja mislim da bi bila steta, ovo je definitivno najbolja sansa za plasman u ls koju smo imali dosad, a verujem da bolju necemo tako lako imati. sklopio se odlican tim koji moze da igra egal sa svima u 4.kolu, pa treba iskoristiti priliku.

 

Bila bi steta ali ne prevelika. Jos jedna sezona kao sto je bila prosla i titula u Srbiji bi nam vec sledece godine, ako se ne varam, obezbedili bolju startnu poziciju i status povlascenog kluba u istom ovom kolu u kojem igramo s nepovlascenim klubom zato sto je taj klub izbacio povlasceni. Dakle, u tom scenariju cekao bi nas opet neki Spartak iz Trnave u trecem kolu i bilo bi isto kao i sada.

Link to comment

Ma ako su tačne one cifre, razlike između love u LŠ i LE su dovoljan razlog da se istrpi jedna godina tamburanja, da ne pričam o tome što igranje u LŠ sigurno neće oboriti cijenu nekim igračima, a ako neko bljesne, može i da pomogne. Naravno da ako se ukaže prilika da bi ulazak u LŠ bio premija koja bi nas dijelom izvukla iz govana što je prije 3 godine izgledalo kao mogućnost da Vučić otvori fabriku na Marsu. 

Edited by James Marshall
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Ma ako su tačne one cifre, razlike između love u LŠ i LE su dovoljan razlog da se istrpi jedna godina tamburanja, da ne pričam o tome što igranje u LŠ sigurno neće oboriti cijenu nekim igračima, a ako neko bljesne, može i da pomogne. Naravno da ako se ukaže prilika da bi ulazak u LŠ bio premija koja bi nas dijelom izvukla iz govana što je prije 3 godine izgledalo kao mogućnost da Vučić otvori fabriku na Marsu. 

 

Tacne su cifre, poraz u cetvrtom kolu bi nas kostao najmanje 10 miliona. Niko ne spori da bi za nas bio neuporedivo bolji scenario da udjemo u LS ali ako vec ne moze onda je svakako bolje da kao utesnu nagradu dobijemo grupu u LE nego da se tradicionalno "okrenemo domacim takmicenjima" jos u avgustu. Nama je Spartak iz Trnave, pod pretpostavkom da prodjemo Suduvu veceras, do or die utakmica, pobeda u sledecem kolu bi bila ogroman rezultat i veliki korak napred ali ne bi bila katastrofa za klub.

Link to comment

da, smanjili bi dug ulaskom u ligu sampiona :D  ne treba lupati glavu s parama i dugovima, to je siva zona pljacke i mafijasenja, mene zanima sportski deo - da vidim zvezdu tamo gde joj je mesto

osim ako se dug ne bi povecao ulaskom u ligu sampiona, imali smo i taj slucaj u komsiluku

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, harper said:

 

Tacne su cifre, poraz u cetvrtom kolu bi nas kostao najmanje 10 miliona. Niko ne spori da bi za nas bio neuporedivo bolji scenario da udjemo u LS ali ako vec ne moze onda je svakako bolje da kao utesnu nagradu dobijemo grupu u LE nego da se tradicionalno "okrenemo domacim takmicenjima" jos u avgustu. Nama je Spartak iz Trnave, pod pretpostavkom da prodjemo Suduvu veceras, do or die utakmica, pobeda u sledecem kolu bi bila ogroman rezultat i veliki korak napred ali ne bi bila katastrofa za klub.

 

Apsolutno, zato sam i napisao onaj prvi post, kao što rekoh, mnogo više se sad može učiniti tako što uzmeš domaće prvenstvo, pa se onda mnogo lakše diše u Evropi. LŠ je sedmica na lotou, a LE i rad na konsolidaciji je nešto što je sasvim realno, dostižno i moglo bi da bude nagrada za ozbiljan rad. Uz realno, kako sad izgleda, tanku konkurenciju u domaćici, Evropi se pristupiti bez neke prevelike nervoze, onako korak po korak. Za sve klubove iz naše klase treće kolo Q za LŠ jeste utakmica sezone. 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

da, smanjili bi dug ulaskom u ligu sampiona :D  ne treba lupati glavu s parama i dugovima, to je siva zona pljacke i mafijasenja, mene zanima sportski deo - da vidim zvezdu tamo gde joj je mesto

osim ako se dug ne bi povecao ulaskom u ligu sampiona, imali smo i taj slucaj u komsiluku

 

Itekako bismo smanjili. Opasno se ovde potcenjuju Terziceve ambicije.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Itekako bismo smanjili. Opasno se ovde potcenjuju Terziceve ambicije.

 

a kada sam juce na topiku fkp objasnjavao™ da je terza > vazura, napenalilo me da su to iste secikese. i kome sada da verujem, da li jesu ili nisu?

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

a kada sam juce na topiku fkp objasnjavao™ da je terza > vazura, napenalilo me da su to iste secikese. i kome sada da verujem, da li jesu ili nisu?

 

Nisu oni ista liga. Vazura je eksponent, Terzic ima licne planove sa Zvezdom koji ukljucuju mnogo vise od uzimanja procenata za "pojacanja" iz Spartaka.

Link to comment
11 hours ago, MangupIzCivilstva said:

Dajte ljudi, covjek ima 30 godina, sa ambicijama je zavrsio i vjerovatno mu se neda cimati sa Grcke, sunca, mora i ladovina lige tamo u neku Srbiju, kauboj ligu i hladnocu a za iste pare.

 

 

Ти очигледно слабо знаш где је и како Јањина изгледа.  Иначе тамо игра за скоро дупло мањеод оног што му је понуђено.

24 minutes ago, harper said:

 

Itekako bismo smanjili. Opasno se ovde potcenjuju Terziceve ambicije.

Узалудна мисија је то на ППП.

23 minutes ago, Apollo Creed said:

:laugh:

Ево дворске будале која се кези. Само није окачио неку Терзићеву слику са Томпусом.

Link to comment
12 minutes ago, Apollo Creed said:

Prototip modernog menadžera, sposoban ali i društveno odgovaran.

Zaslužuje svako poštovanje.

 

Jebi ga, ja kad nesto ne znam i nemam sta da napisem preskocim pa citam druge ljude sta imaju da kazu, ne podmecem drugim forumasima da su napisali ono sto nisu da bih ispao duhovit. Uzgred, nisi ispao duhovit, samo glup.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Jebi ga, ja kad nesto ne znam i nemam sta da napisem preskocim pa citam druge ljude sta imaju da kazu, ne podmecem drugim forumasima da su napisali ono sto nisu da bih ispao duhovit. Uzgred, nisi ispao duhovit, samo glup.

 

Mani uvrede i to kakav sam ja ispao, nego nam kaži kakve to lične planove sa Zvezdom koji ukljucuju mnogo vise od uzimanja procenata za "pojacanja" iz Spartaka ima čestiti Terza?

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...