Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Ne mozemo biti nosioci, zreba se pre odigranog treceg kola a tu moze samo doci do pomeranja par nosilaca, npr, ako Ludogorec ispadne upada par Astana-Dinamo ZG. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

To pomeranje "par nosilaca" me i interesuje- Astana i Dinamo možda i ne stignu do 4.kola, onda preuzima Mitjiland pretpostavljam?

Ko j euopte "siguran" nosilac-PSV?Još neko?

Link to comment

dovoljno je da ispadne 1 nosilac, iz para koji se ukršta sa nama, kao do sada 

 

osim ako bi išli na par Salzburg-Shkendija,

onda bolje i Salzburg, nego višegodišnja suspenzija posle dvomeča sa  ovaj aa Severnim Makedoncima

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ok, posle surovih matematičkih proračuna:fantom: zaključak je sledeći:

 

Sigurni nosioci za 4.kolo su:

Salcburg/Škendija

PSV

Nesigurni:

Ludogorec

Celtic

 

Sve ostalo zavisi od toga dal ce včrs ispasti Ludogorec i/ili Celtic:fantom:

Ukoliko ispadnu oba nosioci će biti:

Astana i Young boys.

 

Ako ispadne i Astana nosioci će biti:

Young boys i Bate valjda ( ili Dinamo Zg)?

 

Ne morate da mi zahvaljujete...:fantom:

 

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

To pomeranje "par nosilaca" me i interesuje- Astana i Dinamo možda i ne stignu do 4.kola, onda preuzima Mitjiland pretpostavljam?

Ko j euopte "siguran" nosilac-PSV?Još neko?

Samo PSV je siguran jer ne igra do tada, ostali svi mogu ispasti. Sto se tice pomeranja zavisi i ko kad ispadne, npr. ako Ludogorec veceras prodje sve ostaje isto. Ako Lugorec ispadne a Astana prodje onda par Astana - Dinamo preuzima. Ako ispadnu i Ludogorec i Astana onda cini mi se upada YB. 

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

Jbg, mi bi bili nosioci da je Legija prošla sinoć ( uz eventualno ispadanje včrs Ludogoreca ili Seltika) :dry:

 

Ma nece ispasti ni Ludogorec ni Seltik tako da je ovako najbolje. Proci Trnavu i uci u LE bi bio veliki uspeh.

 

Link to comment
48 minutes ago, samo_opusteno said:

Samo PSV je siguran jer ne igra do tada, ostali svi mogu ispasti. Sto se tice pomeranja zavisi i ko kad ispadne, npr. ako Ludogorec veceras prodje sve ostaje isto. Ako Lugorec ispadne a Astana prodje onda par Astana - Dinamo preuzima. Ako ispadnu i Ludogorec i Astana onda cini mi se upada YB. 

 

mozda psv zapravo i nije tako los protivnik, njima ce to biti prve takmicarske utakmice u sezoni, a mi cemo ih imati vec 11-12

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

mozda psv zapravo i nije tako los protivnik, njima ce to biti prve takmicarske utakmice u sezoni, a mi cemo ih imati vec 11-12

 

PSV je bio u govnima par godina ali proslu sezonu su odigrali fenomenalno i imaju veoma jak tim. Neka mi prodjemo Spartak iz Trnave pa ko dosao, dobro dosao, tu vise nema slabih ekipa. Medjutim, ako prodjemo Spartak mi i s porazom u cetvrtom kolu imamo obezbedjene grupe u Ligi Evrope tako da nije prevelika steta ni ako ne prodjemo cetvrto kolo.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

PSV je bio u govnima par godina ali proslu sezonu su odigrali fenomenalno i imaju veoma jak tim. Neka mi prodjemo Spartak iz Trnave pa ko dosao, dobro dosao, tu vise nema slabih ekipa. Medjutim, ako prodjemo Spartak mi i s porazom u cetvrtom kolu imamo obezbedjene grupe u Ligi Evrope tako da nije prevelika steta ni ako ne prodjemo cetvrto kolo.

 

pa ja mislim da bi bila steta, ovo je definitivno najbolja sansa za plasman u ls koju smo imali dosad, a verujem da bolju necemo tako lako imati. sklopio se odlican tim koji moze da igra egal sa svima u 4.kolu, pa treba iskoristiti priliku.

Link to comment

Nije loša ova staza šampiona, prilično im se titraju jajca po ovom novom sistemu, realno imaš tri kola do grupa, a i ako izduvaš imaš popravni i to protiv gubitnika iz tvoje iste staze, a ne kao prije toga da natrčiš na neki Viljareal koji će da te otrese kao slinu. Ove godine ni LE nije tragedija, već smo u plusu sa koeficijentom u odnosu na godinu koja se briše naredne sezone, tako da mic po mic, možemo očekivati sve bolju startnu poziciju u narednim kvalifikacijama, samo je bitno da budemo u ovoj stazi šampiona, to je must, pa polako graditi reputaciju, stizati i preskakati ekipe kao što su recimo za početak ovi Karabazi i Astane i Dinama, pa onda sledeći korak BATE, Ludogorec, Plzenj i slični. Za to treba nekoliko stabilnih sezona. 

Link to comment

Šteta će biti ako tu budemo statisti i da nas svaka šuša nakanta. Bolje je graditi postepeno budžet i tim, otići korak dalje u LE, pa tek onda. Nadograditi sistem i klub.

 

edit: James uleteo sa sličnom porukom dok dam ja prstenjao mobilni.

Edited by dragance
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...