Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Ali stvarno. Imas dva igraca vise i ne umes kontru da napravis. Na kraju su mogli i drugi da prime. Sta znam, nisu mi bas neko cudo od ekipe.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

što su svima zelene ruke, jel veštačka trava? nisu valjda farbali travu

 

i belima dresovi zeleni po leđima od valjanja

 

 

Edited by levi
Link to comment

ako Miloje samo malo vise utegne ekipu do meca sa Trnavom prolazimo ih bez razmisljanja, za vikend su jedva iz penala dobili Moravice, sad su jajarili sa Legijom, mozda su mogli i da ispadnu, dva igraca vise a ne umeju kontru da izvedu 3 na 0 ko Radmanovic u Atini

Definitivno da zahvale sto su ovi Legijini igraci imali u prvom mecu dijareju, mada ih jesu razbili

Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

Neozbiljno je uci u trece kolo bez spica pogotovo sto se zrijeb otvorio. Mrkelina prica da imamo spremne zamjene se pokazalo kao netacna. Terzina prica o 29 miliona duga svako ljeto se pokazala kao netacna. Ali dobro... cekamo da vidimo sta ce se roditi.

За паре који ми можемо да инвестирамо добар нападач се не налази једноставно. Шпанац ми је интересантан, играш трећу лигу, онда мрсиш нешто у Грчкој и онда ти је 400 000 јеврића по сезони мало.

Link to comment

Veoma tacno. I dobro je sto smo to sada saznali, pre nego sto je potpisan, jer bi takav unistio atmosferu u svlacionici i glumio primadonu.

We dodged the bullet, sto no kazu u Ajowi!

Link to comment

Dajte ljudi, covjek ima 30 godina, sa ambicijama je zavrsio i vjerovatno mu se neda cimati sa Grcke, sunca, mora i ladovina lige tamo u neku Srbiju, kauboj ligu i hladnocu a za iste pare.

 

 

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

evo rekao Vučić ima para, nema projekata

 

Quote

Pozivamo projektantske firme zainteresovane za učešće na pozivnom konkursu za idejno arhitektonsko-urbanističko rešenje rekonstrukcije stadiona „ Rajko Mitić“ i sportskog kompleksa, a koji će biti održan u periodu avgust-septembar 2018. godine, da svoju prijavu za konkurs u slobodnoj formi podnesu na adresu office@crvenazvezdafk.com.

 

Link to comment
35 minutes ago, Apollo Creed said:

Pa to već imamo spremno...:fantom:

...

 

Nerealni su ovo projekti, treba nam nesto realnije... 

 

018k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Skroz sam se pogubio za ovo 4.kolo :dry:

Jel možemo mi da budemo nosioci u nekoj varijanti?

Šta ako prođu svi lošije plasirani timovi-ko je onda sve nosilac u 4.kolu?

 

Celtic (SCO)/Rosenborg (NOR) v AEK Athens (GRE)- ovde npr.prođe Rozenborg
Salzburg (AUT) v Shkëndija (MKD)- Škendija
Crvena zvezda (SRB)/Sūduva (LTU) v Spartak Trnava (SVK) mi:D
Kukës (ALB)/Qarabağ (AZE) v BATE Borisov (BLR)/HJK Helsinki (FIN) Kukeši/HJK svejedno
Astana (KAZ)/Midtjylland (DEN) v Dinamo Zagreb (CRO) Mitjiland
CFR Cluj (ROU)/Malmö (SWE) v Ludogorets Razgrad (BUL)/Vidi (HUN) Malme/Videoton

 

?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...