Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

pa onda nista, posto to kosta milion evra.

mada realno usrao nas je ebisilio za realtivno male pare, mozda misle da moze dva puta u jednom prelaznom roku. a u medjuvremenu da se molimo bobu da nas ne strefi scenario petrzalka kao grobare 2005

 

Da mogu da ga nadju samo za milion evra vec bi dosao. Konde bi nas kostao toliko da je dosao, 600.000 obestecenje i 400.000 plata.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Nikodije said:

mislio sam milion evra samo za platu

 

To mozda kad budemo imali tim gde je plata igraca u proseku nekoliko stotina hiljada. Sve i da hocemo toliko da platimo mozes li da zamislis sta bi se desilo da u timu koji je ovoliko placen jedan igrac ima milion evra platu? To bi se raspalo sa sve Svetim Milojevicem i Nikad Boljom Atmosferom dok si rekao Ebisilio. No, moze da se nadje ozbiljan igrac za platu od 400-500 hiljada, ne dovodimo mi igraca iz Premijer lige. Milion evra godisnje je velika plata cak i za lige poput italijanske.

Link to comment

pa ako je plafon za platu 400-500 onda mora i da se odrizikuje malo, to bi definitivno bila macka u dzaku, ne znam kako misle za te pare da nadju provereno ime koje pravi razliku, ne desava se to bas cesto.

ali i za male pare smo uspevali nekada da nadjemo dobre igrace, dauda, borha, oni su bili rizik i macka u dzaku, nije mi jasno sta sada cekaju. neki takav igrac bi za nas sada bio vrh pojacanje

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

pa ako je plafon za platu 400-500 onda mora i da se odrizikuje malo, to bi definitivno bila macka u dzaku, ne znam kako misle za te pare da nadju provereno ime koje pravi razliku, ne desava se to bas cesto

 

Nikodije, plata od 500.000 godisnje je vrlo ozbiljna plata za ozbiljnog igraca svuda osim u ligama petice i Rusiji. Macka u dzaku je svaki igrac kojeg dovedes, pola miliona ili milion ne pravi preveliku razliku. Najbolji stranac ikada u Zvezdinom dresu po mom misljenju je bio Molina, otisao je ne ostavivsi nikakav ozbiljan trag u klubu. Navijaci su ga obozavali, u klubu su ga obozavali, covek jednostavno nije bio srecan u Beogradu i morali smo da ga prodamo da bismo nadoknadili troskove. S druge strane, Boacija smo maltene doveli za dzabe na pozajmicu, odlucio je da ostane u klubu jer mu se dopalo iako je u jednom trenutku bio slobodan igrac, odigrao je nekoliko odlicnih utakmica i doneo nam 4.5 miliona za obestecenje. On sad u Kini ima 1.1 miliona dolara platu.

 

Poenta je da nikad ne znas, cifre na tom nivou nisu rezervisane za superstarove sa kojima si 100% siguran da ce promeniti fizionomiju ekipe vec za igrace koji mogu a ne moraju da nam unaprede igru. Nije stvar toliko u riziku da se igrac nece pokazati, prosto bi pritisak na njemu bio preveliki jer ima vise nego duplo vecu platu od prvog sledeceg igraca a klub bi se vrlo brzo suocio sa zahtevima drugih igraca za povecanje plate. Kao sto rekoh, Konde bi nas kostao milion, te pare smo voljni da damo, sto bi znacilo da komotno mozemo da se ispruzimo toliko nekom slobodnom igracu samo za platu, ali to je bomba koju Milojevic nece u svlacionici.

Link to comment

ti si prvo napisao da se ceka stranac koji ce odmah napraviti razliku, samo mi se cini da je takvog tesko naci za 500k, ako je to plafon za platu. stoga ne vidim poentu da se toliko ceka i da vreme prolazi, kao da ce ne znam sta da iskrsne za jos dve ili tri nedelje cekanja. osim ako ipak cekaju boacija, to bih razumeo.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

ti si prvo napisao da se ceka stranac koji ce odmah napraviti razliku, samo mi se cini da je takvog tesko naci za 500k, ako je to plafon za platu. stoga ne vidim poentu da se toliko ceka i da vreme prolazi, kao da ce ne znam sta da iskrsne za jos dve ili tri nedelje cekanja. osim ako ipak cekaju boacija, to bih razumeo.

 

Ne ceka se, pokusava se dovesti igrac za razumne pare. Prelazni rok prakticno tek pocinje u zemljama kojima gravitiraju ozbiljniji igraci, bice tu da otpadaju igraci koji sada nabijaju sebi cenu. Sa Boacijem i njegovim klubom u nacelu imamo dogovor, pitaje je samo kad ce ga i da li ce ga pustiti trener koji ga je prvo otpisao a onda, kada je video u kakvom stanju je dosao Eder, ipak odlucio da mu Boaci treba jos neko vreme.

 

I naravno da nije nemoguce naci igraca koji pravi razliku za platu od pola miliona. Sta mislis, koliko prima Ebisilio?

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Ne ceka se, pokusava se dovesti igrac za razumne pare. Prelazni rok prakticno tek pocinje u zemljama kojima gravitiraju ozbiljniji igraci, bice tu da otpadaju igraci koji sada nabijaju sebi cenu. Sa Boacijem i njegovim klubom u nacelu imamo dogovor, pitaje je samo kad ce ga i da li ce ga pustiti trener koji ga je prvo otpisao a onda, kada je video u kakvom stanju je dosao Eder, ipak odlucio da mu Boaci treba jos neko vreme.

 

I naravno da nije nemoguce naci igraca koji pravi razliku za platu od pola miliona. Sta mislis, koliko prima Ebisilio?

 

mislim da ebisilio prima 600k, a valjda je neka logika da je teze naci igraca tipa ebisilio za te pare, nego napadaca. mada smo sa ebisiliom imali dosta srece verovatno, nije da ima puno takvih igraca za 600k koji zele da igraju u srbiji. napisao sam gore da smo ranije dovodili daudu i borhu za male pare, i da su oni bili dobra pojacanja, ja verujem da takvih igraca ima sada u ponudi. ali moguce da oni zele boljeg. pa dobro, nemam nista protiv boljeg igraca, samo bi mi bilo zao da izduvamo ligu sampiona zbog neodlucnosti. igrace kao sto su ben, radonjic, ebisilio i krsticic tesko cemo opet spojiti u jedan tim, pa je steta da to propadne i da se ostane bez lige sampiona zato jer fali napadac

Edited by Nikodije
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

mislim da ebisilio prima 600k, a valjda je neka logika da je teze naci igraca tipa ebisilio za te pare, nego napadaca. mada smo sa ebisiliom imali dosta srece verovatno, nije da ima puno takvih igraca za 600k koji zele da igraju u srbiji. napisao sam gore da smo ranije dovodili daudu i borhu za male pare, i da su oni bili dobra pojacanja, ja verujem da takvih igraca ima sada u ponudi. ali moguce da oni zele boljeg. pa dobro, nemam nista protiv boljeg igraca, samo bi mi bilo zao da izduvamo ligu sampiona zbog neodlucnosti. igrace kao sto su ben, radonjic, ebisilio i krsticic tesko cemo opet spojiti u jedan tim, pa je steta da to propadne i da se ostane bez lige sampiona zato jer fali napadac

 

Nesto malo manje ali to je to. Nismo imali srece, Ebisilio je skautiran kao i ovi napadaci koje smo hteli da dovedemo, samo ti se nekad posreci a nekad ne. Pre par dana su svi mislili da je Konde zavrsena stvar. Dogovoreni su uslovi najpre s njim, uslo se u pregovore sa njegovim klubom i to je zavrseno. Kad je ovaj video da ce ga klub pustiti iznenada je trazio vise para i to bas dosta vise i transfer je, bar za sada, propao. Trazi se spic od dana kad je postalo jasno da Pesic ide, nekoliko igraca je bilo u opticaju. Ponuda prema nama ima ali niko nece biti doveden ako Milojevic ne odobri. Mi nismo bez napadaca, ovaj Stojiljkovic je mnogo bolji igrac nego sto trenutno pokazuje a od proleca je plan da se Joveljic mnogo vise koristi nego sto je to bio slucaj do sada. Jasno je da je nama sada potreban spic ali ti ne kupujes igraca za par utakmica, sta ces da radis sa napadacem koji je mediokritet kad Stojiljkovic udje u formu?

 

Pokusavano je da se to resi pozajmicom, da se dovede za pare koje mi imamo nerealno dobar igrac kako bismo ga stavili u izlog neko kratko vreme i nabili mu cenu. Otuda prica s onim Soldanom koji vredi 3-4 miliona na trzistu. Nije upalilo. Ispala je ta kombinacija sa Boacijem, dogovoreno je sve sa klubom i igracem, trener nas zajebao. Za Kondea sam vec napisao. Znaju oni sta je ulog veoma dobro, Terzic nije glup, radi se na tome da se dovede dobar napadac. Jednostavno nece da dovode napadaca samo da bi doveli napadaca, trazi se odredjeni kvalitet.

Link to comment

Neozbiljno je uci u trece kolo bez spica pogotovo sto se zrijeb otvorio. Mrkelina prica da imamo spremne zamjene se pokazalo kao netacna. Terzina prica o 29 miliona duga svako ljeto se pokazala kao netacna. Ali dobro... cekamo da vidimo sta ce se roditi.

Link to comment

Nije da nemamo napadača pa da je daj šta daš. Milić, Joveljić su tu, a valjda i Stojiljković bude u ritmu za nekoliko meseci. Treba dovesti samo pouzdanog igrača. Nema razloga da se juri neko reda radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...