Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, samo_opusteno said:

Mi treba prvo da prodjemo Spartak Trnavu. Sudeci po ambijentu koji vlada u zvezdaskoj javnosti gde se na Trnavu, valjda zbog imena, gleda na neki tim malo jaci od Tavankuta koji cemo da otresemo kao slinu, rekao bih da ce to biti jako zajeban dvomec. Sto Andjus kaze, hulimo na boga. 

Daj ljudi, do juce drhtimo protiv Spartaksa i sad zbog nabijanja Suduve hocemo Salzburg da se igramo. Trnava je bre veliki klub, istorijski, 5 puta zaredom bili sampioni cehoslovacke, igrali polufinale Kupa sampiona. Trenutno sampioni Slovacke i ekipa koja u gostima rastoci Legiju samo 2-0 a trebalo 4 komada. 

 

 

u pravu si. samo kada vidis kakav stadion imaju (kakav u srbiji nece biti sagradjen nikad) dovoljno govori da je to ozbiljan klub.

ali moj osecaj je da u ovim kvalifikacijama samo psv moze da nas izbaci

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, samo_opusteno said:

Mi treba prvo da prodjemo Spartak Trnavu. Sudeci po ambijentu koji vlada u zvezdaskoj javnosti gde se na Trnavu, valjda zbog imena, gleda na neki tim malo jaci od Tavankuta koji cemo da otresemo kao slinu, rekao bih da ce to biti jako zajeban dvomec. Sto Andjus kaze, hulimo na boga. 

Daj ljudi, do juce drhtimo protiv Spartaksa i sad zbog nabijanja Suduve hocemo Salzburg da se igramo. Trnava je bre veliki klub, istorijski, 5 puta zaredom bili sampioni cehoslovacke, igrali polufinale Kupa sampiona. Trenutno sampioni Slovacke i ekipa koja u gostima rastoci Legiju samo 2-0 a trebalo 4 komada. 

 

То се усталило код ових што рачунају постанак света од Босмана. Спартак је име, али спрам тимова са којима смо играли прошле године нису неко да нам се тресу ноге.

Link to comment
4 hours ago, samo_opusteno said:

Mi treba prvo da prodjemo Spartak Trnavu. Sudeci po ambijentu koji vlada u zvezdaskoj javnosti gde se na Trnavu, valjda zbog imena, gleda na neki tim malo jaci od Tavankuta koji cemo da otresemo kao slinu, rekao bih da ce to biti jako zajeban dvomec. Sto Andjus kaze, hulimo na boga. 

Daj ljudi, do juce drhtimo protiv Spartaksa i sad zbog nabijanja Suduve hocemo Salzburg da se igramo. Trnava je bre veliki klub, istorijski, 5 puta zaredom bili sampioni cehoslovacke, igrali polufinale Kupa sampiona. Trenutno sampioni Slovacke i ekipa koja u gostima rastoci Legiju samo 2-0 a trebalo 4 komada. 

 

 

I mi smo bili prvaci Evrope pa smo sad goli kurac. Spartak je protiv Legije pokazao da je solidan tim ali nista mnogo vise od toga. Naravno da treba biti oprezan ali za to ne brinem dok je Miliojevic trener.

Link to comment
20 hours ago, Nikodije said:

 

u pravu si. samo kada vidis kakav stadion imaju (kakav u srbiji nece biti sagradjen nikad) dovoljno govori da je to ozbiljan klub.

ali moj osecaj je da u ovim kvalifikacijama samo psv moze da nas izbaci

 

Oni igraju na stadionu kapaciteta 19200 gledalaca? jedino ako nisu sagradili novi?

Link to comment
On 28.7.2018. at 13:47, Nikodije said:

 

u pravu si. samo kada vidis kakav stadion imaju (kakav u srbiji nece biti sagradjen nikad) dovoljno govori da je to ozbiljan klub.

ali moj osecaj je da u ovim kvalifikacijama samo psv moze da nas izbaci

Mnogo se ti bojis tog Psvja. :fantom: 😁

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Mnogo se ti bojis tog Psvja. :fantom: 😁

 

Znam da su dosta dominantno uzeli titulu u holandiji, ali sigurno nisu na nivou nekog od ranijih psv-ova, recimo onog iz 2004-2005 kada ih je vodio gus hidink i kada su nas petardirali u kvalifikacijama za lš.

Link to comment

posle prve utakmice je Ljupko izdominirao na kzš, kad je rekao da bismo imali šansu za prolaz da nismo primili 2. gol

 

 sa takvim stavom trnera ekipa i ne može ništa bolje da uradi u revanšu od  0:5

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Milose, davaj neki stream.

 

Za android imas iptv app Mobdro (nems na play store, googlaj), pusta arene, nije kvalitet bog zna kakav ali upotrebljivo je...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...