Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Apollo Creed said:

 

Normalno,gde prelazni rok da prođe bez nekog subotičkog mega talenta!

Они отресоше Спарту као сељак пиво испред задруге.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

taj simic bese neki mega talenat pa se izgubio nedje usput?

mesam gomilu tih "klinaca" sto su mladi otisli iz zvezde u onom egzodusu koji je trajao par sezona

ali koliko vidim vecini se taj rani odlazak i nije bas isplatio, manje vise svi nekim zaobilaznim putevima traze izlazak na veliku scenu

 

nego, pomenuste srnica

jel definitivno otpala ona varijanta sa spancima? sta je tu problem? ja sam u nekom momentu shvatio da je to zavrseno

vec neko vreme mi se vrzma po glavi da bi njega mozda mogli probati na  beku

kao prvo, osim pozicije napadaca mi smo najtanji na bekovima, cak mislim da je to i jedan od razloga losijih partija stojkovica i rodica (nedostatak konkurencije)

drugo, na krilima, pogotovo desnom, je prilicna guzva

a trece, srnic je borben/uporan igrac, kapiram da bi se on uz sve nedostatke za tu poziciju, ok snasao

Link to comment

NAGRADE U LIGI ŠAMPIONA

1. kolo kvalifikacija 280.000 evra
2. kolo kvalifikacija 380.000 evra
3. kolo kvalifikacija 480.000 evra
Plej-of 260.000 evra
Nagrada za plasman u grupu: 15,25 miliona
Pobeda u grupi: 2,7 miliona
Remi u grupi: 900.000 evra
Plasman u osminu finala: 9,5 miliona
Plasman u četvrtinu finala: 10,5 miliona
Plasman u polufinale: 12 miliona
Poraženi u finalu: 15 miliona
Šampion: 19 miliona

NAGRADE U LIGI EVROPE

Nagrada za plasman u grupu: 5 miliona
Pobeda u grupi: 570.000
Remi u grupi: 190.000 evra
Plasman u nokaut fazu s prvog mesta u grupi: 1 milion
Plasman u nokaut fazu s drugog mesta u grupi: 500.000
Plasman u 1/16 finala: 500.000
Plasman u osminu finala: 1,1 miliona
Plasman u četvrtfinale: 1,5 milion
Plasman u polufinale: 2,4 miliona
Poraženi u finalu: 4,5 miliona
Šampion: 8,5 miliona

Link to comment

racunam nesto do 8-9 miliona stizemo kao od sale :fantom:

toliko ili nesto manje bi trebalo da se zaradilo i prosle godine od evrope?

 

mada ne znam koliko je tabela pouzdana, npr zbunjuje ovo ako prodjes prvi iz grupe le milion, ako drugi pola, a onda posle opet za 1/16 pola miliona

Link to comment

Tek kad covek vidi ove cifre za plasmane moze da shvati sta su lopovi uradili Zvezdi i Partizanu drzeci ih kao crni izvor finansiranja politickih stranaka i raznih protuva. Par godina kontinuiteta da se obezbedi povoljniji status u zrebu i svake godine po nekoliko miliona moze da udje u klub bez nekog preteranog cimanja i stava da je svaki ulazak u grupe senzacija koja zasluzuje naslovne strane. Apoel, Ludogorec, Salcburg, Maribor, Bate Borisov, to su klubovi koji mnogo bolje stoje od nas a nemaju ni bolje lige, ni vecu igracku bazu, ni bolju reputaciju, pa cak ni infrastrukturu. Jedino sto imaju je bolja organizacija i postenije poslovanje ali to jedino pravi razliku izmedju toga da si svake godine po nekoliko miliona u plusu a ne u fantomskim dugovima za koje niko zivi ne zna koliki su i kome se duguje.

 

Ove godine ako Zvezdu usere zreb i udje u grupe LS, preko 16 miliona samo od plasmana, plus nekoliko utakmica sa prodatih 50.000 karata, plus skoro po milionce za svaki bod, plus rast cene igraca (vec sada imamo ponudu za Radonjica od 8 miliona a protiv Suduve ga je gledalo nekoliko skauta). Samo sa tih 16 miliona od plasmana Zvezda zatvara kompletnu realnu finansijsku konstrukciju sa ovim timom koji uopste nije jeftin, sve ostalo joj ostaje kao cist bonus. Umesto toga citacemo bajke o tome kako je igranje u Evropi cist trosak, kako more igraca mora da se proda jer "znate u kakvoj smo situaciji" i ko zna na kakve spartake, radove, zemune i druge klubove ce otici pare na kupovine igraca koji niti su kome potrebni, niti ce ikada zaigrati u Zvezdi. Dug ce i dalje biti izmedju 20 i 40 miliona evra jer, kako Terzic voli da kaze, dug je ziva stvar i nista bitno se nece promeniti.

Link to comment

cak i ne mora da nas usere zreb, imamo jako dobar tim, svakoga mozemo da prodjemo. mozda je salcburg jaci od ostalih, ali i to je prolazno.

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

cak i ne mora da nas usere zreb, imamo jako dobar tim, svakoga mozemo da prodjemo. mozda je salcburg jaci od ostalih, ali i to je prolazno.

Daj taj tim Grofu, pa da vidiš koliko je dobar.

Link to comment
4 minutes ago, April said:

Daj taj tim Grofu, pa da vidiš koliko je dobar.

 

u kvalitet tima uracunao sam i kvalitet trenera koji trenira ekipu, to je nerazdvojno.

ali tim je i nominalno dobar. osovina krsticic, ben, ebisilio je izvrsna, plus radonjic, pa jos ako je spanac dobar, pa borjan na golu, solidna i cvrsta odbrana...

Edited by Nikodije
Link to comment

Mi treba prvo da prodjemo Spartak Trnavu. Sudeci po ambijentu koji vlada u zvezdaskoj javnosti gde se na Trnavu, valjda zbog imena, gleda na neki tim malo jaci od Tavankuta koji cemo da otresemo kao slinu, rekao bih da ce to biti jako zajeban dvomec. Sto Andjus kaze, hulimo na boga. 

Daj ljudi, do juce drhtimo protiv Spartaksa i sad zbog nabijanja Suduve hocemo Salzburg da se igramo. Trnava je bre veliki klub, istorijski, 5 puta zaredom bili sampioni cehoslovacke, igrali polufinale Kupa sampiona. Trenutno sampioni Slovacke i ekipa koja u gostima rastoci Legiju samo 2-0 a trebalo 4 komada. 

 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...