Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

izgleda definitivno spanac iz grcke dolazi. sta znam™, nije neki impresivan cv za coveka od 30 godina, ali verovatno bolje on nego ukrajinsko-argentinski pavkov, ili soldano koji bi prvi put dosao u evropu. pride, izgleda da je to miloev izbor, sto je dobro

 

Dobar igrac. U Grckoj je svake sezone imao dvocifren broj golova na svom kontu iako je igrao za mediokritetski tim a i grcko prvenstvo je poznato po malim rezultatima. Naravno, uvek treba biti oprezan kad su pridoslice u pitanju jer je pitanje kako ce se snaci u timu koji na svakoj utakmici mora da ide na pobedu, u novoj zemlji i sa novim saigracima ali svejedno ocekujem da bude znacajno pojacanje. Plus je treci stranac koji dolazi iz Grcke (Ebisilio je sa Kipra ali isto mu dodje) i dolazi kod trenera koji je takodje radio u Grckoj, tako da bi tranzicija trebalo da prodje brzo i bez vecih trzavica. Plus puta dva, covek je u takmicarskoj formi, prosao je cele pripreme i igrao na poslednjoj utakmici kluba u kojem igra.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

moramo da ga gledamo u odnosu na ono sto trenutno imamo u tmu, a ne u odnosu na neki zamisljeni idealni scenario gde nam svake godine dolazi novi boakye. a s obzirom da se milic sada kotira kao prvi napadac, jasno je da ce ovaj biti pojacanje. nisam siguran da je bolji igrac od stojiljkovica npr, ali stojiljkovic jos neko vreme nece biti spreman, a nama sada treba igrac

Link to comment

E a kako mi na kiticu idu one priče tražio ga Miloe, igrač po Miloevom ukusu...

A ono batica bio tipa 42.opcija na poziciji centarfora.:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

moramo da ga gledamo u odnosu na ono sto trenutno imamo u tmu, a ne u odnosu na neki zamisljeni idealni scenario gde nam svake godine dolazi novi boakye. a s obzirom da se milic sada kotira kao prvi napadac, jasno je da ce ovaj biti pojacanje. nisam siguran da je bolji igrac od stojiljkovica npr, ali stojiljkovic jos neko vreme nece biti spreman, a nama sada treba igrac

 

I Boaci kad je dolazio je bio macka u dzaku, sve simpatije i privilegije koje je zasluzio kao igrac zaradio je igrajuci u nasem dresu.

 

Konde je bitno drugaciji igrac od Stojiljkovica i trebalo bi da nam donese mnogo opcija u napadu ako bude proigrao kod nas. Vrlo je spretan i koncentrisan u prostoru, odlicno izbegava ofsajd zamke (ovo me je izludjivalo kod svih nasih napadaca u poslednjih desetak godina) i generalno se jako dobro krece pa lako ulazi u gol sanse, pravi je strajker koji sutira iz svih pozicija s minimumom mrsomudjenja a ima dobru prangiju u desnoj nozi, vest (neko bi rekao prljav) je u duelu i koristi sve moguce trikove da stekne prednost u odnosu na odbrambenog igraca, realizacija mu je mirna i rutinska. Koliko god takva poredjenja bila neumesna dosta podseca na neku verziju Panceva za siromasne, taj je tip napadaca.

 

S druge strane, skok igra mu nije neka pa necemo videti neku veliku vajdu od centarsuteva na njega, voli da ucestvuje u igri pa se ponekad preterano i nepotrebno vraca u sredinu terena, leva noga mu sluzi da ne padne kad sutne desnom, necemo ga cesto gledati da igra ledjima prema golu, zagradjuje se i odlaze lopte jer nije takav profil napadaca. neuporedivo mu je bolja igra u prostoru nego u duelu.

 

Kad se sve sabere i oduzme mislim da smo na kraju dobro izabrali. No, kao sto rekoh, prelazak iz kluba u klub uvek donosi odredjene rizike, treba malo sacekati da vidimo kako ce se snaci.

Link to comment
Just now, Apollo Creed said:

E a kako mi na kiticu idu one priče tražio ga Miloe, igrač po Miloevom ukusu...

A ono batica bio tipa 42.opcija na poziciji centarfora.:fantom:

 

Nije. Trazili smo da prodjemo jeftinije ali su nam propale pozajmice (Soldano, Boaci) kojima smo pokusali da ustedimo. Konde nimalo nije jeftin.

Link to comment

balerina pise da je odsteta 600k, plus plata bar 400. znaci milionce, sto je svakako dosta vise nego sto bi kostale ove pozajmice. ali najskuplje bi bilo uci u odsudne bitke sa milicem u napadu, kada smo vec toliko blizu evrope

Link to comment

Ne znam odakle ti harpere da je los u vazduhu, po ovome sto sam odgledao od yt materijala iz Grcke i spanskog seoskog fudbala, dakle ogradjujem se na taj uzorak, covek ozbiljno bije glavom. Odlican trzaj i precizan sut.

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

balerina pise da je odsteta 600k, plus plata bar 400. znaci milionce, sto je svakako dosta vise nego sto bi kostale ove pozajmice. ali najskuplje bi bilo uci u odsudne bitke sa milicem u napadu, kada smo vec toliko blizu evrope

 

Da, to je zvanicna cifra. No, bili su tu i neki posrednici "prijatelji kluba koji su ubedili Janjinu da spusti cenu".:dry:

Link to comment
Just now, los borrachos said:

Ne znam odakle ti harpere da je los u vazduhu, po ovome sto sam odgledao od yt materijala iz Grcke i spanskog seoskog fudbala, dakle ogradjujem se na taj uzorak, covek ozbiljno bije glavom. Odlican trzaj i precizan sut.

 

Nisam rekao da je los nego da mu skok igra nije neka. Ima skolski trzaj kad lopta dodje do njega ali se to retko desava jer pored jacih stopera ne moze lako da se izbori za poziciju. Zato retko daje golove glavom.

Link to comment
17 minutes ago, Bright Billy said:

vracamo i veljka simica kao opciju po boku, sto verovatno znaci da odlaze srnic i milic, ili bar jedan od njih... 

 

Srnica i Pavkova bas junacki pokusavamo da utopimo, s Veljkom Simicem ili bez njega.

Link to comment

Srnica bi bas valjalo utopiti jer sad kad se oporavi nit mozes sa njim na teren nit ga mozes drzati na klupi, ipak je dosta dao... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...