Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

31 minutes ago, Milosh76 said:

Ako samo aktiviraju uslovnu kaznu, igracemo pred praznim stadionom u plejofu za LS/LE.. Doduse, samo je pokrenut postupak, kazne ne mora da bude
 

 

I ti mi posle savetujes da kupim sezonu?! :fantom:

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

То је најлепши осећај који као фудбалер можеш да имаш, живиш за такве тренутке. Било би феноменално ако бисмо ове године успели да достигнемо то такмичење. Не само због нас играча, већ и због навијача. То би нас подсетило на чувену 1991. годину и сигурно бисмо достојно представили црвено-беле боје. Имамо изузетно квалитетан тим, осети се то када играш са играчима који имају тај ниво самопоуздања, вере у себе и тим. Имамо међусобно поверење, то могу да закључим иако сам одиграо тек неколико утакмица. Рецимо, Немања Радоњић доноси много. Не само са својим дриблинзима, већ и брзином. Када имаш брзину и квалитет као он, то је одлично за тим. Такође, мени, као играчу средине терена, много помаже када знам да имам момке иза себе који ми чувају леђа. То доноси сигурност и неопхону слободу у игри.

Ebisilio brzo skontao ciji je ovo tim.

Link to comment
 
I ti mi posle savetujes da kupim sezonu?! :fantom:
 
Clan kluba postajes jer si navijac Zvezde i jer ti to znaci. Sezonsku uzimas jer je jeftinije i jer ne moras da juris na blagajnu da kupujes kartu.

A da li to zelis ili ne, to je individualna stvar. Trenutno imamo mozda 4000 clanova i oko 3000 sezonskih, sto je smesno. Hajduk iz Splita ima preko 30.000 aktivnih clanova.

Ne mogu ja da te ubedjujem u nesto u sta ti sam nisi siguran... Ni rodjenog oca nisam uclanio jer je to licna odluka, a ne stvar ubedjivanja.

Kad bi mi neko trazio savet uvek bih rekao da se uclani i plati sezonsku, a da ubedjujem nekog i namecem svoje misljenje, to necu niti radim.

A kazni je bilo i pre 30 godina i bice ih jos vise, jer debili sa Severa ne kapiraju osnovne stvari.
Link to comment
platiš članarinu, kupiš sezonsku... a oni od tih para plaćaju kazne bagri da slave ratne zločine

Ти са друге стране оправдаваш Голи оток, без икаквох самкција и пушташ усташке песме.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Које основне ствари треба да укапирају: да је арнаутски орао дозвољен или да је скроз ок да цео стадион скандира за дом спређни?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Da smo pod uslovnom kaznom i da svaki sledeci prekrsaj vodi ili praznim tribinama (recimo plejof za LS/LE) ili nekoliko utakmica (grupe LS/LE) ili izbacivanje iz takmicenja (preterana kazna, ali one se i tako kumulativno racunaju)

Osim para, klub gubi na svim ostalim poljima i to jer je njih par hiljada pevalo pesmicu i skandiralo coveku koji cak i nije navijac kluba

Da, ima bitnijih stvari od para i fudbala, ali ne na stadionu, tu je bitan samo fudbal i Zvezda, a ne Mladic, Kosovo, Vucic ili nesto 10to

Link to comment

Vreme je za novi izazov u karijeri Kristijana Borhe. Nekadašnji napadač Crvene zvezde nalazi se pred jednim od najvećih transfera u karijeri, pošto je vrlo blizu potpisivanja ugovora sa velikanom iz Ekvadora LDU Kitom.

 

gazi! 

Edited by Bright Billy
Link to comment
58 minutes ago, Apollo Creed said:

Kakvo kvalitetno useravanje 1 svetog topića.

Није да то не радиш редовно.

Link to comment

izgleda definitivno spanac iz grcke dolazi. sta znam™, nije neki impresivan cv za coveka od 30 godina, ali verovatno bolje on nego ukrajinsko-argentinski pavkov, ili soldano koji bi prvi put dosao u evropu. pride, izgleda da je to miloev izbor, sto je dobro

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...