Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

33 minutes ago, Nikodije said:

 

Voleo sam ja kangu jer je donosio dosta toga, posebno u situaciji kada smo imali npr srnića umesto bena u ekipi, ili donalda umesto krstičića, ali ebislio je ipak nivo više u svakom smislu. Pride ovo što piše harper o ljudskoj zrelosti i uticaju u svlačionici, što je takođe bitno. Bilo je dosta glasina da je on priličan kancer u ekipi

 

sve je to ok, ali ne možeš da kažeš da je Kanga lelemudao ili šta već, da su ga trpeli zbog poteza - dva, kad je čovek učestvovao u svakom posedu u toku utakmice, i to tu gde je najosetljivije, kad treba da se zadrži lopta u posedu dok se ekipa ne pomeri napred, da se izdrži protivnički presing, smanji pritisak na odbranu itd, pa tek onda da iskreira nešto napred.   tih par poteza na YT su samo dodatak, zbog koga je stekao status Legende Bitange :smiley_hail:  ali njegov najveći doprinos je bio u suštini rudarski

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Apollo Creed said:

Kanga znači najgori indijanac, kancer, kurac na biciklu, a Ebisilio posle 1 ( slovima: jedne) odlične utakmice Bogotac.

Ppp:Hail:

 

Pa ne treba ti 100 utakmica da bi video ko je kakav igrač, barem kada dovedeš dobrog igrača. Rikardinja su čekali 6 meseci da se prilagodi™, a ovaj je odmah pokazao klasu.

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

 

Što može da se i objasni konstantnim mrcvarenjem lopte, predugim zadržavanjem iste, silovanjem do iznemoglosti, nošenje 1, 2, 3 igrača na leđima da bi izgurao car duel, i sl.

Msm svaka mu čast po 100i put, ali je bio strašno limitiran, nepouzdan, i pre svega, često je igru gušio no razvijao i donosio dosta loših odluka. 

 

Ma, odlican je bio Kanga u Evropi prosle godine. Ne samo zbog onih golova i aistencija, ne treba zaboraviti da kad god smo bili pod najvecim pritiskom upravo je on uzimao loptu, iznudjivao faulove i tako seckao ritam protivniku. Za nas je Ebisilio, po mom misljenju, bolji izbor ali Kanga je bez sumnje odradio svoje kad je trebalo. Na stranu to sto cemo njegov gol protiv Krasnodara pamtiti kao jedan od najlepsih ikada vidjenih na Marakani.

Link to comment

Bio je dobar, a na momente je bio i užasan. 

Poslednji put, neću da sporim njegove zasluge, ali ne volim igrače tog tipa iz navedenih razloga i drago mi je da je otišao. U ekipi u kojoj je igrao naravno da će on da iznosi teret i pokreće napade, nije baš ni da je imao ne znam kakvu konkurenciju na mestu kreatora igre i on je bio u stanju to da odigra, to je njegov kvalitet. Mane sam naveo. 

Link to comment

Ebisilio covek zna, igrao za Ajaks, ali zaista igrao a ne kao Donald 2 puta usao sa klupe, ne znam kako je on zalutao u vrleti SSSR-a iz kojih je otisao u Apoel i bio u idealnom timu kiparskog prvenstva. Igra jednostavno, timski, ne mrsi muda sa loptom. 

 

8 minutes ago, harper said:

 

Na stranu to sto cemo njegov gol protiv Krasnodara pamtiti kao jedan od najlepsih ikada vidjenih na Marakani.

 

A mozda i 1 od najvaznijih jer taj prolaz Krasnodara moze oznaciti prekretnicu u novijoj istoriji kluba. U tako vaznoj utakmici dati takav gol, Kangara je time usao u almanahe. Ipak koliko god znao biti dobar cesto je iritirao igrom i ponasanjem, petljao sa loptom, sutirao iz nerezonskih pozicija pogotovo nakon Krasnodara (i tad dok si gledao kako 20 puta neuspesno pokusava to da ponovi shvatis koliki je user bio da to tada udje) bio mentalno odsutan, cesto se ponasao da je iznad svega sto se zbiva oko njega i na kraju su kruzile price da nikome u klubu nije bilo zao kad je otisao. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa ne treba ti 100 utakmica da bi video ko je kakav igrač, barem kada dovedeš dobrog igrača. Rikardinja su čekali 6 meseci da se prilagodi™, a ovaj je odmah pokazao klasu.

 

Nije bio akcenat na Ebisilu, nego na besmislenom pljuvanju Kange. Do tog kancera, lelemuda, bitange i sl....ciganija nije videla takvog veznjaka jedno 20 prethodnih godina.

 

Link to comment
42 minutes ago, Apollo Creed said:

Kanga znači najgori indijanac, kancer, kurac na biciklu, a Ebisilio posle 1 ( slovima: jedne) odlične utakmice Bogotac.

Ppp:Hail:

 

+1

 

:D

Link to comment
14 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Nije bio akcenat na Ebisilu, nego na besmislenom pljuvanju Kange. Do tog kancera, lelemuda, bitange i sl....ciganija nije videla takvog veznjaka jedno 20 prethodnih godina.

 

 

"divljak" nije pljuvanje, to onako od miloste, divljak, divljacic... hvala mu za sve, ali meni je draze gledati ebisilija. barem mislim da ce biti na osnovu jedne utakmice. e da, grobari cekaju sumu madjiju godinu dana da nesto odigra, a on za godinu dana odigrao manje nego ebislio za jedno poluvreme.

Link to comment
Kakav sada rasizam? Zar nisu delije navijali za Francusku u finalu SP. A i Zvezda ima tamnopute igrače.

Prepev pesme grupe Zana, skandiranje imena osobe iz medjunarodnog zatvora kome je pesma posvecena... Pozivanje na skakanje ako nisi pripadnik jedne susedne drzave...(ala sam objasnio svaka mi cast) a ostalo ce FARE da izmisli

 

Link to comment
Prepev pesme grupe Zana, skandiranje imena osobe iz medjunarodnog zatvora kome je pesma posvecena... Pozivanje na skakanje ako nisi pripadnik jedne susedne drzave...(ala sam objasnio svaka mi cast) a ostalo ce FARE da izmisli 
Znači kreteni. Treba kazna.
Link to comment

Ako samo aktiviraju uslovnu kaznu, igracemo pred praznim stadionom u plejofu za LS/LE.. Doduse, samo je pokrenut postupak, kazne ne mora da bude

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...