Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Nikodije said:

prvo je boaci dosao, pa onda ukrajinac, pa soldano, sada kazu da stize izvesni pedro conde. lud zbunjenog

 

Klasika, kreće se sa nekim bombama a na kraju dovedemo nekog Spalevića.:fantom:

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, nenad said:

@harper

 

to je, naravno, sasvim tacno. ali pitanje je koliko bi terza bio samostalan u slucaju da se pocnu slivati neke ozbiljne pare u zvezdu. 

 

Nije on ni sada samostalan ali to je nebitno. Kokezino poznavanje fudbala se sastoji iz toga da je pod stare dane pozeleo da sutne loptu i umislio da ce biti dobar fudbalski menadzer ako zastrasi i potkupi sve zivo kako bi njegov Brodarac poosvajao neke titule u juniorskim kategorijama. Terzic je ozbiljan igrac.

Link to comment
18 minutes ago, nenad said:

ako nista drugo, miloju bar niko drugi ne sastavlja tim.

 

ali priča je o miloju kao treneru reprezentacije, misliš da bi mu tamo neko sastavljao tim? ako mu ovde ne sastavlja, što bi mu sastavljao tamo?

 

nije trol, levi je pokrenuo temu. to što je draganče draganče je druga stvar

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

ceniš da je rad sa terzom i ekipom drugačiji?

ne znam koliko pratis zvezdu, ali da ocigledno je drugacije

pisao sam o tome skoro bas

na stranu moje misljenje o terzicu i neupitnoj cinjenici da je terzic krimos koji je izbegao zatvor samo zato sto je ovo srbija i na stranu to koliko je terza samozaljubljen u sebe, ocigledno je prevazisao tu poznatu boljku i dozvolio milojevicu da radi svoj posao

cini mi se i da je bozovic imao autonomiju u radu, a za milojevica to jednostavno nije upitno

 

gledajuci zvezdu u poslednjih godinu i nesto dana takav zakljucak je jednostavno neizbezan

 

milojevic deluje kao pristojan i pametan covek koji drzi do sebe, tako da sumnjam da bi pristao da radi sa kokezom i ekipom

ali zaista bi bilo lepo eventualni nastavak debate po tom pitanju premestiti na reprezentaciju

jer niti sa zvezdom ima veze, a i milojevic je kandidat za selektora isto koliko ti, ja ili bilo koji forumas

Link to comment
25 minutes ago, Malvo said:

Novi napadac Pedro Konde, Spanac iz grcke Janjine, nadavao se golova u prosle dve sezone.

 

novi u opticaju? dok se ne slika sa čika Tozom, nemojmo ovakve izjave

 

ovaj ima skoro 30 god, znači   Miloeva porudžbina, da mu dovedu nekoga ko će sad da  daje golove. za razliku od onog Argentinca koji bi prvi put dolazio u Evropu, trebalo bi mu vremena..

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

Degenek je kompatibilniji sa savicem, bolji na lopti, pa zato ima prednost u odnosu na babica. Imao je neka ispadanja, ali nije strasno, vidi se da zna.

 

Ja na osnvou ove 2 u Evropi nisam stekao takav utisak. Ne deluje mi kao DC koji moze da trci sa loptom u nogama.

Mozda si ga gledao u Japanu pa pises na osnovu toga.

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ja na osnvou ove 2 u Evropi nisam stekao takav utisak. Ne deluje mi kao DC koji moze da trci sa loptom u nogama.

Mozda si ga gledao u Japanu pa pises na osnovu toga.

 

pa evo u Nemačkoj i u reprezentaciji je igrao i beka,

trebalo bi da je prirodniji sa loptom nego Babić koji je klasičan štoper teškaš

 

 

Link to comment
25 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ja na osnvou ove 2 u Evropi nisam stekao takav utisak. Ne deluje mi kao DC koji moze da trci sa loptom u nogama.

Mozda si ga gledao u Japanu pa pises na osnovu toga.

 

Mislim da je bas Degenek poslao loptu Radonjicu posle koje je ovaj isfintirao cuvara i pogodio za treci gol.

Link to comment

pa i juce je degenek dao onaj pas za radonju kod treceg gola. tako nesto nisam video od babica, da ne pricamo o vujadinu. velika je to stvar kada igrac iz pozadine ume da uputi kvalitetnu loptu ka napadacima

harper brzi

Edited by Nikodije
Link to comment

Мене Бабић никако није импресионирао. Стагнира, ако не и назадује што је чудно за играча под Милоем. Книнџа ће временом да буде бољи од Ле Талека, ем је селектиран да игра то што игра, ем не игра на силу једним оком посматрајући да ли га гледају са стране, ем има боље физичке предиспозиције. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...