Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad evo vidim na sajtu da je najavljena utakmica za 29ti u 19

sto je sasvim ok, imamo i mi i oni po tri dana odmora

 

nema potrebe za odlaganjem, nego se pisalo prethodnih dana o tome

a sumnjam da ce protiv radnickog igrati ekipa koja je igrala protiv dinama

promena ce sigurno biti, ali daleko manje

Link to comment

Spic fali kao ‘leba. Svi oni centarsutevi ostaju neiskoriceni, a sinoc ih je bilo mnogo vise nego prosli utorak.
Uigravanje Degeneka, pored dobrog Babica mi bas nije jasno-imas zadnju liniju iz prosle sezone i peglaj tako a Degenek u JSL pa nek se uigrava (bez obzira sto smo tako u mogucnosti).

I da se bobu molimo da Ebesilio smrsa koji kg inace zali boze talenta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Degenek je kompatibilniji sa savicem, bolji na lopti, pa zato ima prednost u odnosu na babica. Imao je neka ispadanja, ali nije strasno, vidi se da zna.

Link to comment

 Ebisiliju sam čestitao. Kao što sam ranije rekao, mnogo možemo od njega da očekujemo. Podiže formu i biće još bolji u nastavku - istakao je Milojević, koji je objasnio i da je prva izmena bila prinudna zbog povrede Krstičića.

- Nenad Krstičić je dobio nezgodan udarac. Požalio se na vrtoglavicu, morali smo da ga zamenimo, da ne rizikujemo - zaključio je trener Zvezde.

Link to comment
20 minutes ago, čovek stalnih namera said:

 Milojević pored  Zvezde treba paralelno da vodi i Reprezentaciju kakav bi to pogodak bio.

 

Nikakav. To bi samo značilo da je i on pristao da radi po nalogu drugih kao npr Krstajić. 

 

NIKO neće imati autonomiju u radu dok je ovakvoj saveza sa jebenim Kokezom. Mesto selektora je šarada.

Link to comment

pa dobro, njega ne bi morao da zove Vučić u toku utakmice da ubaci Radonju, Miloe  bi ga sam uveo :sleep:

 

šalu nastranu na stranu, nadam se da niko normalan više neće pristati da radi sa ovom bagrom u savezu/državi

 

 

Edited by levi
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

 

šalu nastranu na stranu, nadam se da niko normalan više neće pristati da radi sa ovom bagrom u savezu/državi

 

 

 

ceniš da je rad sa terzom i ekipom drugačiji?

Link to comment
7 minutes ago, nenad said:

ako nista drugo, miloju bar niko drugi ne sastavlja tim.

 

Ma, stavljati Terzica i Kokezu u istu recenicu je ordinarna glupost. Terzic je lopina ali jako dobro razume i fudbal i prilike u njemu, odlicno je povezan, zna dokle sme da ide u licnom bogacenju a da ne napravi stetu koki koja mu nosi zlatna jaja. Kokeza je naprdnjacki budzovan koji bi i kliker pokvario, ne nuzno zbog lose namere vec iz cistog neznanja.

Link to comment

@harper

 

to je, naravno, sasvim tacno. ali pitanje je koliko bi terza bio samostalan u slucaju da se pocnu slivati neke ozbiljne pare u zvezdu. 

Edited by nenad
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...