Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

43 minutes ago, James Marshall said:

Pa mogli su u nešto manje pretenciozno, tipa Miler, Jeftinjo, Gustafson ali u El Maestro, pa bem ti, ako ovo nije najjači primjer džiberizma :D

 

bilo je i toga :laugh:

 

Objasnio je da prvo uzeo "klasično britansko ime" poput Džon Smit, ali kada je napunio 18 godina osetio se "kao lažnjak". 

"Roditelji su mi bili stranci i govorili smo s akcentom. Zato sam se vratio na ime Nestor, a kako sam bio tinejdžer, odlučio sam se za El Maestro jer je bilo kul. Sada sam duže El Maestro nego što sam Jevtić, deo je mene i naučio sam da živim sa tim", kazao je Nestor.

 

http://mondo.rs/a1100458/Sport/Fudbal/Nestor-el-Maestro-trener-Spartak-Trnava-obrisao-Ic-postao-Britanac-i-bice-sampion-Slovacke.html

Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

u nekom intervjuu su izjavili kako se stide Srbije pa su zato promenili prezime, tako nesto

 

Mislim da smo ovom pobedom nad Suduvom usli u TOP 100 gde smo poslednji put bili pitaj boba otkad

par proslogodisnjih sezona bi definitivno stabilizovalo klub pa sve i da se krade i prosipa kako se vec dokazano ume

Од 1996-те.

Што рече Харпер, минимална победа у Београду води нас даље.

Link to comment
On 27.7.2018. at 15:39, samo_opusteno said:

 

Kazu da su Milojevic i Kosanovic gledali sinoc Spartak u NS i da se raspitujemo za Savkovica. 

 

jedna briga manje

 

Vezista Spartaka pronašao novi aganžman

Posle dve  sezone u Spartaku, Mile Savković će u četvrtak zadužiti dres poljskog premijerligaša Jagielonije

 

da vidimo koga će večeras da gledaju 

 

vezni Nemanja Glavičić, dete Teleoptika i Ognjen Đuričin

levi bek Andrija Vukčević, najtalentovaniji mladi igrač Crne Gore

štoperi Kerkez i Ćalasan

napadač Čečarić

 

to je otrpilike to, nekog od ovih će morati da odaberu

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

 

levi bek Andrija Vukčević, najtalentovaniji mladi igrač Crne Gore

 

 

 

 

 

 

Nema razmišljanja.

Link to comment

ne želimo konfuziju u avionu. gleda se Voždovac i golman Trnave, čak se i Radonja zainteresovao, kad je video koliko mu je to od koristi 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Bice brankostankovicevski rezultat, 1-0 pobeda kuci i na strani 0-0 ili 1-1. Moguci rivali u plejof rundi su Seltik, Dinamo, PSV i Red Bull? Bilo bi lepo da se opet udje u grupnu fazu Lige Evrope ako nista drugo,  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...