Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

Rodgers je imao za sebe lošu sezonu i u Packersima. Jetsi su se kladili na to da je to samo slučajnost i sad imaju 41-godišnjeg QB-a koji se pritom oporavlja od teške povrede i gde poslednja sezona u Packersima verovatno nije bila slučajnost.

 

Nema sigurnih odluka, shit happens. Ali trejd je bio sumanut još tad, jer sve i da je sve ispalo kako su očekivali, i dalje bi dali boga oca za čoveka na kojeg mogu da računaju još par sezona.

 

Bucsi su Bradya dobili bez trejda, pa ih u tom smislu nije koštao ništa, i rizik je time bio manji. A i njega su stigle godine na kraju.

Sve se slažem, ali Bucsi su iz Brejdija iscedili titulu, Jetsi iz Rodžersa neće ni plejof sezonu.

  • +1 1
Link to comment

Braćo navijači Steelersa, što mislimo o Wilsonu i generalno odluci da on zamijeni Fieldsa? Nisam bio zadovoljan, iako i volim i vjerujem Tomlinu uglavnom za sve. Fields nije baš zapalio ligu, ali meni je bio bolji od očekivanog plus akcije koje izvuče nogama i poentira su mi veliki argument u njegov prilog. Protiv Jetsa nije baš da je Wilson pokidao, ali bilo je nekoliko stvarno dobro bačenih dugačkih lopti tako da ne mogu da kažem ništa. Opet, utakmicu su izvukli specijalni tim i odbrana sa nekoliko turnovera. Najeea Harrisa ne volim, ali odigrao je dobro i ovu i prošlu utakmicu, što znači da se na narednih 6 neće pojaviti.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, pojmaš said:

Braćo navijači Steelersa, što mislimo o Wilsonu i generalno odluci da on zamijeni Fieldsa? Nisam bio zadovoljan, iako i volim i vjerujem Tomlinu uglavnom za sve. Fields nije baš zapalio ligu, ali meni je bio bolji od očekivanog plus akcije koje izvuče nogama i poentira su mi veliki argument u njegov prilog. Protiv Jetsa nije baš da je Wilson pokidao, ali bilo je nekoliko stvarno dobro bačenih dugačkih lopti tako da ne mogu da kažem ništa. Opet, utakmicu su izvukli specijalni tim i odbrana sa nekoliko turnovera. Najeea Harrisa ne volim, ali odigrao je dobro i ovu i prošlu utakmicu, što znači da se na narednih 6 neće pojaviti.

Slično, kako je krenulo mislio sam ode mast u propast, menjaš zdravog QB koji igra iznad očekivanja i koji je bio na jednu loptu od 4-1 starta sa tek oporavljenim Wilsonom. Ali jbg zaslužio je Tomlin pravo da se kocka jer je i sam rekao da on garantuje za ovog momka™

 

Očekujem da će da ga stavi i protiv Giantsa pa ako i tu bude dobar, uopšte me ne bi iznenadilo da krene da ih malo rotira i meša posle bye week.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, *edited by mod said:

Sve se slažem, ali Bucsi su iz Brejdija iscedili titulu, Jetsi iz Rodžersa neće ni plejof sezonu.

 

Pa da. Nikad ne znaš kako će nešto da ispadne na kraju, pitanje je samo koji rizik preuzimaš. Da je došao kao FA rekao bih super potez sve i da je ispalo isto ovako. Ovako, debilizam od samog starta sa trejdom i na kraju velika nula. 

 

S druge strane Brownsi nisu bolje prošli sa QB-om u najboljim godinama, tako da ni to nije presudno.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pojmaš said:

Braćo navijači Steelersa, što mislimo o Wilsonu i generalno odluci da on zamijeni Fieldsa? Nisam bio zadovoljan, iako i volim i vjerujem Tomlinu uglavnom za sve. Fields nije baš zapalio ligu, ali meni je bio bolji od očekivanog plus akcije koje izvuče nogama i poentira su mi veliki argument u njegov prilog. Protiv Jetsa nije baš da je Wilson pokidao, ali bilo je nekoliko stvarno dobro bačenih dugačkih lopti tako da ne mogu da kažem ništa. Opet, utakmicu su izvukli specijalni tim i odbrana sa nekoliko turnovera. Najeea Harrisa ne volim, ali odigrao je dobro i ovu i prošlu utakmicu, što znači da se na narednih 6 neće pojaviti.

Wilson je izgleda i dalje pristojan game manager. Znam da njegov stil igre lici na sve osim na game management, ali covek je bio dobar QB dokle god su Seahawksi bili dobri. Cim su malo pali, on je potonuo. U Denveru nije imao nista, pa je pokazao jos manje... Steelersi s druge strane imaju sasvim pristojan tim, tako ce i Wilson da igra, sasvim pristojno.  

Fields je probusen kurton. Za njega samo jos Omiljeni misli da je dobar QB. 

  • +1 1
Link to comment

Nadje se i poneki navijač Denvera sa mislima tipa “how many games has Patrick Surtain II won”, i “Should have drafted Fields instead”.

Edited by ObiW
Link to comment
2 hours ago, Engineer said:

Kakva krađa na kraju i sejfti za sigurnu pobedu Remsa. Mada nisam siguran da bi i bez toga Minesota stigla do izjednačenja, ali bar bi bilo zanimljivije

Jbt, ako ovo nije definicija facemaska, neznam šta je...Jesu uopšte gledali posle playa?

Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Jbt, ako ovo nije definicija facemaska, neznam šta je...Jesu uopšte gledali posle playa?

Nema sta sa gledaju. Nije reviewable play. Kaznice Younga i to ce biti kraj price. 

Link to comment
26 minutes ago, mandingo said:

Nema sta sa gledaju. Nije reviewable play. Kaznice Younga i to ce biti kraj price. 

Kako nije poslednja 2 minuta, promena poseda? Zar to nije automatski pregled?

Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Kako nije poslednja 2 minuta, promena poseda? Zar to nije automatski pregled?

Nije. Samo promena poseda (INT/fumble), scoring play ili catch, out i sl. 

Link to comment

To je bio scoring play i kao takav spada u te automatic review playeve, ali to ne znači da će sudije 15 min pregledati da vide da li je neki od 22 igrača uradio nešto nelegalno. 

Ovo su sigurno odmah videli i mogli su da isprave grešku, ali po pravilima nisu smeli to da rade jer facemask nije reviewable.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...