Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

koju svinjariju sam ja gledao u prvom poluvremenu ove tekme majko mila :lol: 

 

Baker u drugoj cetvrtini 3 INT, imao je srece da nisu 4. covek je bacio 2 u prvih 5 tekmi...

Link to comment

odvalismo ih u drugom... duplo bolji smo od ovih nesretnika, jbg, nemos igrati bez C, G i QB

 

a sta smo radili u drugoj cetvrtini, to je za proucavanje na Lazi Lazarevicu

Link to comment

Kakvo produženo samoubistvo LV. Posle onog drajva Raidersa na kraju treće tj početku četvrte četvrtine povlačim svu kuknjavu na zlehudu sudbinu u prošlom kolu. Sad dva puta Njujorčani u gostima pa da mirni uđemo u Bye week. Posle toga sledi potencijalni pakao.

Link to comment

McCarthy ako sutra ujutru ne bude ispraćen iz prostorija Cowboysa u pratnji obezbedjenja ja ne znam. Možda mu i večeras uzmu kredencijale. 

Link to comment

brate, Garrett je 8 godina bio u Cowboysima jer je bio Jerryjev potrcko. s druge strane nije mogao da isceka da vidi ledja Jimmy Johnsonu i pored toga sto je preporodio fransizu... dokle god McCarthy zna gde mu je mesto i ne mesa se u svoj posao, dotle ce Jerry da ga drzi

Link to comment
21 hours ago, Venom said:

Jersu i zanjega dali dva pika prve runde?

jok, samo jedan trece.

mislim, bice druga ako Davanta bude igra u finalu AFC/SB , znaci bice treca

 

21 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Kažu da će Amari u Bilse. 

ode. isto treca runda, samo plus zamena sedme za sestu. znaci za tolko je skuplji od Davantice... cekamo Omiljnog da objasni kako su Djetsi zapravo sjajan posao napravili jer Amari(future HOF, rece Omiljeni pre par godina kad mi je objasnjavao da ej Amari bar dve klase bolji od Evansa) ne moze ni vodu da nosi Davantici, a platili ga vise... plus Djetsi imaju boljeg QB(opet Omiljeni "dobro, nije Allen najgori, ali onako, prosek... " opet Omiljeni, nakon tradea za odredjenog QB iz GB"a dobro, verovatno je malko bolji Mahomes od Rodjike, ali nisam siguran da bih ga pre uzeo..."), plus imaju daaaaaaaaaaaleko bolju odbranu...

 

dzabe su Billsi tradeovali dakle... ima Djetsi da ih rastave na proste cinioce... nego, kad igraju Djetsi i Billsi, da oma upisem 2 pobede timu iz New Jerseya

Link to comment

odlicne tekme Minny-Detroit i GB-Houston

 

nas zato ceka lepi MNF gde ce Ravensi da se izivljavaju...

 

btw posle Ravensa sledi Atlanta pa @Chiefs i onda Niners... pozitivna stvar je sto NBA pocinje ove nedelje :byecry:

Link to comment
12 hours ago, Zizou said:

Front office Giantsa je dao dugoročni ugovor Danielu Jonesu ali ne i generacijskom talentu kakav je Saquon. Danas ih fino gazi sa skoro 200 jardi i TD.

 

Samo zbog tog treba šutubulj GM-u.  Problem je taj što riba smrdi od glave al se čisti od repa, pa će krenuti od nekog koordinatora ili pomoćnika verovatno, pa preko Dabola, dok dođe do GM-a, kreće novi začarani krug. 

  • +1 1
Link to comment

Rodgers je imao za sebe lošu sezonu i u Packersima. Jetsi su se kladili na to da je to samo slučajnost i sad imaju 41-godišnjeg QB-a koji se pritom oporavlja od teške povrede i gde poslednja sezona u Packersima verovatno nije bila slučajnost.

 

Nema sigurnih odluka, shit happens. Ali trejd je bio sumanut još tad, jer sve i da je sve ispalo kako su očekivali, i dalje bi dali boga oca za čoveka na kojeg mogu da računaju još par sezona.

 

Bucsi su Bradya dobili bez trejda, pa ih u tom smislu nije koštao ništa, i rizik je time bio manji. A i njega su stigle godine na kraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...