Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Jbt...pobedio West Ham...pobedili Giantsi. Ne znam kako da se ponašam, nesvakidašnja situacija. Bojim se da izađem na ulicu da me ne udari auto, ili mi neki meteor ne padne na glavu. 

  • Haha 4
Link to comment

Nije njima problem trener nego QB, trebali su kod nas u komšiluk da uzmu nešto zanimljivo

speedy-run.gif

 

Edited by sasha
Link to comment

Čuh sinoć na nekom podkastu, ne znam koliko je realno, da je dobio nogobulj jer je imao zastavu Libana na NYJ duksu  ( što NFL dozvoljava jer je libanskog porekla ) i da se to nije svidelo mnogima jer su videli kao provokaciju i politički potez, s obzirom na trenutnu situaciju.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Čuh sinoć na nekom podkastu, ne znam koliko je realno, da je dobio nogobulj jer je imao zastavu Libana na NYJ duksu  ( što NFL dozvoljava jer je libanskog porekla ) i da se to nije svidelo mnogima jer su videli kao provokaciju i politički potez, s obzirom na trenutnu situaciju.

ma dobio pedalu jer je bacio 3 INT u London game. jer Salah je bacio te INTove, to je jedino logicno objasnjenje

  • Haha 1
Link to comment

Meni uopšte ne deluje nategnuto. Vlasnik Jetsa je nekad bio američki ambasador u UK. U počasnoj loži tokom utakmice u Londonu sedi sa svojim prijateljima iz visokog UK društva. ( možemo pretpostaviti koga podržavaju kad je trenutna situacija na bliskom istoku u pitanju ) . Oni vide tu zastavu Libana, postave nekoliko neprijatnih pitanja. Vlasniku Jetsa se to sve ne dopadne i sutradan šut u bulju Salehu,... a uvek može da se opravda nekim fudbalskim razlozima.  

Poanta je da niko nije očekivao da će to da se desi ovako brzo i naglo, a kad je tako brzo, naglo i neočekivano, raste verovatnoća da su nefudbalski razlozi u pitanju. 

  • Hvala 1
Link to comment

Meni zvuči kao početak klasične urbane legende. Woody sigurno nije toliko glup da tako nešto otvoreno kaže, ostaju samo spekulacije i teorije. 

 

Dobio je nogu jer je izgubio poverenje da će doneti rezultate. Da je imao rezultate ili da je neko verovao u njega, mogao bi da se umota u libansku zastavu i šeta sa zoljom pored aut linije i imao bi posao i dalje.

 

Meni je bio simpatičan, do ove sezone sigurno nije mogao da uradi nešto kad je sve vreme igrao sa igračem manje u napadu, i to na najvažnijoj poziciji. Neke stvari su delovale dobro makar. Ova godina mu je bila biti ili ne biti, i očigledno niko nije hteo da sačeka kraj sezone da vidi šta je od ta dva.

Edited by Venom
  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Venom said:

Meni zvuči kao početak klasične urbane legende. Woody sigurno nije toliko glup da tako nešto otvoreno kaže, ostaju samo spekulacije i teorije. 

 

Dobio je nogu jer je izgubio poverenje da će doneti rezultate. Da je imao rezultate ili da je neko verovao u njega, mogao bi da se umota u libansku zastavu i šeta sa zoljom pored aut linije i imao bi posao i dalje.

 

Meni je bio simpatičan, do ove sezone sigurno nije mogao da uradi nešto kad je sve vreme igrao sa igračem manje u napadu, i to na najvažnijoj poziciji. Neke stvari su delovale dobro makar. Ova godina mu je bila biti ili ne biti, i očigledno niko nije hteo da sačeka kraj sezone da vidi šta je od ta dva.

Istina.  

 

Mislis da ce Joe ostati ili i on dobija pedalu? Skor je 9-8, niste u playoffs. 

Link to comment

Woody se plašio da Saleh ima Hezbolahov pejdžer?

 

4 minutes ago, mandingo said:

Istina.  

 

Mislis da ce Joe ostati ili i on dobija pedalu? Skor je 9-8, niste u playoffs. 

 

Mislim da neće ući u plej-of jer Rodgers nije igrač kakav je bio. Ko će dobiti pedalu ne znam.

Link to comment
On 7. 10. 2024. at 12:24, mandingo said:

@omiljeni   

 

Moram da te pitam dali :ziga:Solak:ziga: prenosi samo ESPN/ABC utakmice? Mislim, za college nije problem, 70% utakmica se strimuju na YouTube. Pitam zbog Oregon vs Ohio State. 

da, Šolak ima ugovor sa ESPN

Link to comment

17-0 posle prve...

 

17-20 na pola druge

 

daju FG, pa nam vrate punt za TD, pa INT vrnut na 15 i FG, pa INT vrnut na 10 i TD

 

mi smo bogovi fudbala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...