Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

57 minutes ago, Miljenko said:

Ovi iz Denvera se taman ponadase da ce zabiti nesto, kad cap INT u EZ.:ziga:

Stilersi za sada više pobeda nego TDova.

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Stilersi za sada više pobeda nego TDova.

TD ovi su precenjeni... Kicker i odbrana rules... :fantom:

Edited by radisa
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

TD ovi su precenjeni... Kicker i odbrana rulse... :fantom:

Makar je pobeda. Teško bi mi palo da sam gledao drugo poluvreme PIT a da su izgubili, umesto da kao sav normalan svet gledam CIN-KC

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Makar je pobeda. Teško bi mi palo da sam gledao drugo poluvreme PIT a da su izgubili, umesto da kao sav normalan svet gledam CIN-KC

Gledaš Red Zone. pa vidiš i ovu dosadu u Denveru, i ovu zanimljivu utakmicu navlačenje u KC...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Gledaš Red Zone. pa vidiš i ovu dosadu u Denveru, i ovu zanimljivu utakmicu navlačenje u KC...

 

bio je pass interference na kraju, gurao je hvataca

Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

 

bio je pass interference na kraju, gurao je hvataca

Bio je...

 

A pre toga su ih sredinom treće pokrali 2 puta za jard na 3 jarda od gola, i umesto da bude TD, bilo je 3 poena... Plus gomila stvari koje se prosto puštaju KC-u, holdinzi i tako to, udaranja posle akcije i slično...

 

Real Madrid sindrom, jebo ih ja...

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Bio je...

 

A pre toga su ih sredinom treće pokrali 2 puta za jard na 3 jarda od gola, i umesto da bude TD, bilo je 3 poena... Plus gomila stvari koje se prosto puštaju KC-u, holdinzi i tako to, udaranja posle akcije i slično...

 

Real Madrid sindrom, jebo ih ja...

 

e to nisam gledao. gledao sam od kraja trece (napad bengalsa za td)

cin se sam pobedio, 15 jardi cejs za prigovor npr

 

ne bih rekao da je rm sindrom, al navijam za mahomesa, pa verovatno i nisam sasvim objektivan

 

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

TD ovi su precenjeni... Kicker i odbrana rules... :fantom:

sinoc gledamo tekmu, i Omiljeni kada je video u kakvom su stanju Djetsi, celu taktiku sveo na blokiranje punta... i na kraju blokiraju punt :lol2:

  • Haha 3
Link to comment
On 5. 9. 2024. at 1:09, ObiW said:

Pa jao 🤣

 

https://www.espn.com/nfl/story/_/id/41122997/commanders-suspend-vp-comments-players-jones-goodell

 

He told the undercover reporter that, "over 50% of our roster is white religious, and God says, 'F--- the gays.' Their interpretation. I don't buy any of that. Another big chunk is low-income African Americans that comes from a community that is inherently very homophobic."

 

On the video, Enteen also said some players are "dumb as hell" and said some who were smart don't stay that way after getting hit in the head too many times. He also said those who "get their heads knocked around a few times" are more susceptible to conspiracy theories.

"Enteen, who was with the New York Jets for two years"

 

koren svih problema...

Link to comment

Treba umeti izgubiti utakmicu u kojoj postigneš tri TD a protivnik nijedan. Ne može to svako, za to treba poseban talenat i dugogodišnji uporan trening. 

Link to comment
44 minutes ago, Miljenko said:

Tek sada videh da nijednom niste uspeli da napravite extra poen (kick ili 2-point).:lol:

Washington je sa 7 FG zeznuo i nas.:rolleyes:

 

U prvom pleju na utakmici povredio se kiker. To je minus 6-9 poena.

  • Tužno 1
Link to comment

taj kicker Washingtona je bio kod prošle godine na practice squad i ove godine u preseasonu. i bolje je pogađao nego Legatron.

postali smo 1 ozbiljan rasadnik kickera. imam osećaj da barem desetak kickera startuje diljem lige, a pre su bili kod nas.

a postali smo još ozbiljniji Qb rasadnik. Geno Smith firca sve odreda, Darnold zasad MVP ove mlade sezone. još samo da se ona dileja u Denveru otrezni i startuje Zacha Wilsona osim ako baš ne želi da popase otkaz još u oktobru.

Link to comment
On 16. 9. 2024. at 15:29, Jean-Luc Picard said:

 

U prvom pleju na utakmici povredio se kiker. To je minus 6-9 poena.

Nikad mi nije bilo jasno kako u timu sa toliko igrača ne mogu imati još nekog ko može da šutne bar da pogodi sa 20-30 yardi.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...