Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Zanimljiv plejof u PM, razmišljam da napravim koji goblen kao alternativu... ili eventualno dva sata gledanja u zid. Obe opcije mi deluju privlačnije

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

ovaj batica sa SK što daje ove ultimativne ocjene tri koraka unaprijed ("gotovo je ovo", "gotova utakmica", "ma ovo je holding/PI") ajde što sere za sve pare i što misli da je pametniji od trenera, sudija i profesionalnih američkih komentatora, već što ubija svaki ćejf gledanja ovom svojom fatalističkom odlučnošću

Link to comment

Ajde što navijaju (i što otvoreno mrače kad ne ide u njima željenom smjeru), ovaj je ovu utakmicu odjavio prije 15 minuta, a mi gledamo dramu, kako god da je tanka. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ajde što navijaju (i što otvoreno mrače kad ne ide u njima željenom smjeru), ovaj je ovu utakmicu odjavio prije 15 minuta, a mi gledamo dramu, kako god da je tanka. 

Ma bviše nije ni toliko tanka...

 

ALi ovaj i dalje odjavljuje, a ovaj dtrugi navija, kao da je kuću stavio na Dalas...

  • +1 1
Link to comment

Nevjerovatno je, jebote, ok, nisam ljubitelj ni onih što na 26 razlike najavljuju preokret, ali ovaj je baš u kontri majku mu, najzanimljivijih par minuta on je bio otpisao davnih dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...