Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Bogovi da sjebu draft prospekte. Vidi šta je Sinsi uradio u dva poslednja drafta, uzeše dva ubedljivo najbolja ofanzivna igrača na oba i napraviše ozbiljan tim.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Znam bre, zajebavam, ono, malo ko je spržio ni na šta toliko top pikova u posljednjoj deceniji kao oni. Mada, nekad i oni ne ispadnu donji u nekom dilu, kao recimo ove godine sa Sijetlom. :D 

Link to comment
6 hours ago, arheolog1981 said:

Sem poslednje odluke da probaju QB sneak na 4&2, to je bilo baš vtf. Imali su Tampu realno.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Navodno bila greška u komunikaciji, trebao je da trči berios (koji inače ubija kako igra celu sezonu).

Al nisam baš skapirao kakva greška i kako je do nje došlo

Link to comment

meni je izgledalo kao da je dizajnirano tako da qb ima opciju da da loptu na jet sweep ili da je zadrži kod sebe za sneak. mi smo već par puta igrali takav play ove sezone u short yardage situacijama, ali je iz nekog razloga Wilson zabagovao i probao sneak za 2 yarda protiv bear fronta. jebenga glupava. ne znam šta je tu mogla da bude greška u komunikaciji. to je verovatno izjavio neko od trenera. "poštapalica" koju koriste da ne bačaju igrače pod bus. 

 

 

Link to comment

Zanimljivo...ne zato što mislim da treba da ostane, nego zato što im u skorije vreme sledi promena vlasništva, a to opet znači novi FO i vrlo verovatno opet novi HC. Onaj koji se prihvati posla će vrlo moguće biti tu samo placeholder za jednu sezonu. 

Link to comment
Zanimljivo...ne zato što mislim da treba da ostane, nego zato što im u skorije vreme sledi promena vlasništva, a to opet znači novi FO i vrlo verovatno opet novi HC. Onaj koji se prihvati posla će vrlo moguće biti tu samo placeholder za jednu sezonu. 
Kad se setim da je u onom cirkusu letos sa AR i GB Denver figurirao kao mesto za trejd.

... Shiit has hit the fan

Link to comment
3 minutes ago, Zizou said:

Koltsi nude Stilersima mesto u plej ofu ali ovi nešto nisu raspoloženi.

Ben se vec oprostio, sta sad da se smara

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...