Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

pa ok bolji su ovi, dobili bi ih u produžetku. ne bi imali bolju priliku od ove 2y za pobedu

 

jeidno što su požurili, i da su dali 2 poena, ostavili su previše vremena

 

 

Edited by levi
Link to comment
Just now, James Marshall said:

pa okliznuo se na istu ovu bananu prije par sedmica. A realno je momentum™ bio na njihovoj strani, plus igraju kod kuće. 

Oni mogu da izduvaju i play off zbog te dve utakmica...

 

Realno, igraju super, a na 8-6 su... Stillersi su na 7-6-1 poslednji su u diviziji, a igraju neglednjiv football... Neverovatno, kako ta divizija izgleda...

Link to comment
Just now, radisa said:

Oni mogu da izduvaju i play off zbog te dve utakmica...

 

Realno, igraju super, a na 8-6 su... Stillersi su na 7-6-1 poslednji su u diviziji, a igraju neglednjiv football... Neverovatno, kako ta divizija izgleda...

 

Neću plakati zbog toga, ali realno i dalje mislim da oni imaju najveće šanse u nekom srazu™ sa Kanzas Sitijem u plejofu, jer su divlja ekipa. Od ovih ostalih kontendera, sem nekog raspada KC-a, ne vidim od koga mogu da izgube. 

 

Opet, da se igra plejof da se odmah ukršaju AFC i NFC, u prvom kolu od 7 ekipa kapiram da bi samo KC prošao neki Vašington, sve ostalo bi NFC lagano ošišao sve parnjake iz AFC.

Link to comment
pa okliznuo se na istu ovu bananu prije par sedmica. A realno je momentum[emoji769] bio na njihovoj strani, plus igraju kod kuće. 
 
da ali uz sav momentum opet treba da pređu ceo teren, ili bar pola da bi šutnuli za 3. i sve to pod uslovom da uopšte dobiju loptu. a ovako imaju loptu i samo 2y
 
ne bi ništa dobili, samo bi odložili neizbežno  i napravili sebi teži posao. meni je čudno da to svi ne rade stalno, deluje mi kao no-brainer. verovatno previđam nešto bitno



Link to comment
23 minutes ago, levi said:

 
da ali uz sav momentum opet treba da pređu ceo teren, ili bar pola da bi šutnuli za 3. i sve to pod uslovom da uopšte dobiju loptu. a ovako imaju loptu i samo 2y
 
ne bi ništa dobili, samo bi odložili neizbežno  i napravili sebi teži posao. meni je čudno da to svi ne rade stalno, deluje mi kao no-brainer. verovatno previđam nešto bitno


 

 

Pa isto to treba da urade i GBP, a krenuli su da trokiraju opasno kako se bližio kraj. 

Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

pa okliznuo se na istu ovu bananu prije par sedmica. A realno je momentum™ bio na njihovoj strani, plus igraju kod kuće. 

 

Moj neki rezon je da, ako si autsajder onda ti je šansa što manji broj play-eva. Ako si sveo utakmicu na jedan play win or lose, onda treba da ideš na sve ili ništa ako si autsajder ili se tako osećaš, a na produžetak ako si favorit jer u tom slučaju tvoj kvalitet treba da dođe do izražaja na većem uzorku/broju play-eva.

Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Moj neki rezon je da, ako si autsajder onda ti je šansa što manji broj play-eva. Ako si sveo utakmicu na jedan play win or lose, onda treba da ideš na sve ili ništa ako si autsajder ili se tako osećaš, a na produžetak ako si favorit jer u tom slučaju tvoj kvalitet treba da dođe do izražaja na većem uzorku/broju play-eva.

I zato su trebali ovde da idu na to, a protiv Steeleras nisu trebali da idu na 2pt... U toj diviziji se može desiti da jedna utakmica odluči ko ide u play off, a ko ne, oni su dve išli na kocku i obe izgubili...

Link to comment
Jbt tomica prvi put bez poena posle 15 godina
Baš htedoh da pitam kad je poslednji put zabo krompir. Jesu mu se povredili i Godwin i Evans sinoć?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Baš htedoh da pitam kad je poslednji put zabo krompir. Jesu mu se povredili i Godwin i Evans sinoć?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Da, ostao je bez WR već tokom 2/4 ali NO DEF brutalno radila...
Još im HC bio u karantinu...
Mislim da su pali na No3 seed u NFC...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...