Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

Ja gledam isključivo Redzone, sve do PO mi je tako daleko zanimljivije smile.png
A lepo urekoh LAC, evo sad Bengalsi mogu da izjednače.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment

Ali način :D

 

in adr njuz, dobijaju nekako utakmice ovi bangavi Rejvensi, ali ima razloga zašto se ne preporučuje ovoliko bacanje uskurac iz trka, Rejvensi dobijaju uprkos Lamaru

Link to comment

Šta ispustiše Rejvensi... Ipak, naklon do poda za muda Harboa. Pitsburg je otužan, uprkos pobjedi, Baltimor luda ekipa jebat ih, nepredvidivi do jaja

Link to comment
23 minutes ago, James Marshall said:

Šta ispustiše Rejvensi... Ipak, naklon do poda za muda Harboa. Pitsburg je otužan, uprkos pobjedi, Baltimor luda ekipa jebat ih, nepredvidivi do jaja

Pit ima samo odbranu... Napad je užas... Odbrana ih drži i dono si im pobede, na nekim utakmicama i bukvalno...

Link to comment
Baltimor, jbt, idiotski skroz...
 
A nije da mi je krivo, ali neverovatno koliko glupo...
Analitika
Za produzetke ako si bas optimista i mislis da si bolji tim onda imas npr 55% za pobedu
A da uzmu 2 yarda na tom 1 playu, za to cene sa imaju npr 60 i vise %

Ravens su tim koji se mozda i najvise oslanja na analitiku, a pritom su i fenomenalni u short yardage situacijama, tako da oni ovde nisu mnogo razmisljali.
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Analitika
Za produzetke ako si bas optimista i mislis da si bolji tim onda imas npr 55% za pobedu
A da uzmu 2 yarda na tom 1 playu, za to cene sa imaju npr 60 i vise %

Ravens su tim koji se mozda i najvise oslanja na analitiku, a pritom su i fenomenalni u short yardage situacijama, tako da oni ovde nisu mnogo razmisljali.

Ma sve ok da idu na 2pt, glupo je kako su prokockali, lik nije uhvatio loptu, a imao ju je na ruci...

Link to comment

To. Jbga sad svi koji odlučuju razmišljaju, "ako ne postupim po analitici[emoji769] rastrgnuće me posle..."

I onda cvrc...
Dešava se...








... Shiit has hit the fan

Link to comment

"obican" tim ce tu uvek sutirati za produzetke. kod ostatka lige je success rate je cak ispod 50%
Ravens sa Lamarom su outlier. kad bi vecina timova bili kao Ravens onda bi Liga verovatno donela odluku da se 2 pt conversion pomeri na 3 yarda.

Link to comment

Odbrana Kanzasa ozbiljno proigrala, peta vezana pobeda. Još Pahomije da podigne formu i biće svima pakleno protiv njih. A čini se da dižu formu baš u pravo vreme. Za sada su mi KC, NE, GB i AZ favoriti za SB. Tampa Gay i LAR iz prikrajka

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
On 3.12.2021. at 22:42, ObiW said:

korisnost drafta za godinu u ruki sezoni

 

priča je počela od tvog "confirmed: Paton bolji od Elwaya" pousta, a da bi došao do dokaza ti moraš da izmisliš skroz novu kategoriju i nazoveš je korisnost drafta :D

uporedi koristnost drafta 2011 i ovog sada. Elwayov prvi draft je imao nekoliko igrača koji su od day 1 bili stateri. Miller, Moore, Franklin i Thomas.

Miller jeste bio #2 overall pick, ali nije ni Surtain bio nizak pick. Kad nekog uzmeš sa #9 pick onda se očekuje da će već u kampu biti starter, a to se nije desilo. Kod Elwaya su odmah startovali i 4th rounderi.

2011 je istorijski dobar draft u svakom smislu. 2021? videćemo.

ovo za udfa, možemo ih posmatrati kao deo draft klase, a i ne moramo. stvar konvencije. ja lično ne vidim uopšte neku veliku razliku da li si igrača uzeo u 6-7 rundi ili si ga pokupio dan kasnije. Svaki GM će ti reći da je to sve ista stvar. Draft process. Kakogod, Elway je tu imao dosta odličnih potpisa, a za Patona ćemo tek videti.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...