Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Tarara....





Što je zanimljivo, jer valjda da je vakcinisan on bi teoretski mogao da zaigra u nedelju.
Nevakcinisan, ne baš.




... Shiit has hit the fan




Verovatno si video, al potvrđeno je da je nevakcinisan :facepalm:

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Velja jos juce na twitteru zapratio nalog koji u realnom vremenu izvestava o Rodgersovoj saturaciji i da se prati unos cinka i elektrolita.
Kako da zapratim kad sam ja vlasnik naloga?
Omunjeni, malo su ti se pojebali senzori?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Dok si ga drzao na avataru ni korona mu nista nije mogla. Prosle godine u martu je u poslednjem avionu uspeo da pobegne iz Perua, ali je skupio snagu i imao cak i emuipi sezonu.
Ali kako si ga ti sklonio sa avatara i poceo stavljati neke hipstere, odmah mu je pao i imunitet
Moras mu oprostiti sto se malo gicao kad ga je centralna otacanstvena uprava htela trejdovati

Link to comment

"He (White) hit Elijah Moore for a 19-yard touchdown for his fifth TD pass of the year -- one more than injured rookie Zach Wilson in a fraction of the playing time"

 

Sad ćemo videti od kakvog je materijala Saleh. Da li će da podlegne pritisku retardiranih Džonsona da gura pick2 (ne znam ali verujem da će to raditi, jer to tako liči na njih), ili će da pusti ovog momka bar još koju utakmicu da vidi valja li zaista.

Link to comment
6 hours ago, freakns said:

bolje se ti brini sto napad Djetsa odlican od kada nema Wilsona. bolje vam s Whiteom, just sayin' 

 

5 hours ago, Zverilla said:

"He (White) hit Elijah Moore for a 19-yard touchdown for his fifth TD pass of the year -- one more than injured rookie Zach Wilson in a fraction of the playing time"

 

Sad ćemo videti od kakvog je materijala Saleh. Da li će da podlegne pritisku retardiranih Džonsona da gura pick2 (ne znam ali verujem da će to raditi, jer to tako liči na njih), ili će da pusti ovog momka bar još koju utakmicu da vidi valja li zaista.

 

Come On Reaction GIF by NBA

Link to comment

Kakav raspad Dalasa, na nuli su protiv Denvera... zaklučali su ih defanzivno skroz. Evo sad i pick.

Darnold 3 INT, potpuni kolaps u poslednjih nekoliko utakmica.

Buffalo se muči sa Jaguarima, gubi 9:6... obe ekipe bez TD na meču

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...