Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

E zato sam govorio :
Seleri kep je mit...

Kad hoćeš uvek ima način...

 

 

 

 

 


... Shiit has hit the fan


 

 

 

 

 

 

jesi govorio, ali nisi bio u pravu ni pre, a ni sada :fantom:

daješ za igrača 2nd i 3rd rnd pick, da bi ti taj igrač odigrao desetak utakmica i otišao.

da su imali cap space onda bi morali dati samo jedan od ta 2 draft picka. drugim rečima, jedan pick su dali za igrača, a drugim pickom su platili da im se kreira cap space. 

daju čvrstu valutu da bi dobili nešto što je mit?

GMs imaju na raspolaganju dosta opcija i dozvoljeno im je da budu veoma kreativni. mogu se na razne načine dovijati da stvore cap space za trenutne potrebe, pa na prvu loptu to može da izgleda kao da se cap može generisati uvek i ni iz čega. ili barem skoro ni iz čega. ali svaka ta transakcija te košta. gde ima plaćanja na odloženo ima i kamate.

Link to comment

A zapravo jesam.
Jer kap spejs je kao definitivna crta.
E pa kao što vidiš može da se izmanipuliše.
Dakle nije nemoguće zaobići samo je pitanje cene. A kao postoji granica.
Pa NO igra tu igru već godinama.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ne nego granica je besmislena ako ti mahinacijama učiniš da je ona besmislena.
To je moja teza.
Ali ajde ja grešim ti si u pravu.
Nema potrebe da smaramo ljude.

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Sto smaranje? I kakve bre mahinacije, prebacivanje capa, davanja pickova i sta sve ne, sve te ceka pre ili kasnije na naplatu. Svaki tim ima granicu koju ne sme da probije i to je po meni cisto da cistije ne moze biti. Za svakoga su ista pravila, pa neka ih koristi kako ko hoce. Ramse ce boleti samo tako kad dodju do toga da nemaju dobrih, mladih, i onih igraca koje su sami birali. I jos pomaze kad su neki na rookie ugovorima. Ne izlaze velike zvezde bas tako cesto na FA market ili za trade (a i tu moras da platis). Ramsi verovatno ako osvoje titulu reci ce vredelo je, ali to je veliko ALI. U NFL-u je i dalje najbitnije draftovati dobro, to je bukvalno glavni i osnovni preduslov za dobru ekipu po meni.

Link to comment

Tarara....




Što je zanimljivo, jer valjda da je vakcinisan on bi teoretski mogao da zaigra u nedelju.
Nevakcinisan, ne baš.




... Shiit has hit the fan




Link to comment

LV otpustio Henry Ruggs III jer je juče, vozeći pod uticajem, učestvovao u saobraćajnoj nesreći sa smrtnim ishodom.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
LV otpustio Henry Ruggs III jer je juče, vozeći pod uticajem, učestvovao u saobraćajnoj nesreći sa smrtnim ishodom.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Pa ako mu potvrde optužnicu, ne postoji uslovna nego zatvor samo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...