Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Verovatno isti ljudi najpre izglasaju Jeffersona u all-pro, a sad Herberta glasaju za ORoY iako mu sigurno niko nije dao ni 1 jedini poenčić za all-pro. A sad Herbert sad ima 4-5 puta više glasova od Jeffersona. 

 

Lauren Hashian Wtf GIF by swerk

Link to comment

 

4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Freak srećno.
Ja onako, nemam živaca da gledam, jbga emocije su jakeemoji769.png.


.... Shiit has hit the fan!
 

Kako druže da ne gledaš, pa gledam i SP kada naši ispadnu i evropu kada Zvezda ispadne, nije mi pravo, ali jbga kada voliš nešto teraš dalje, razumem da ti nije pravo što tvoji nisu tu, biće bolje dogodine, ali jednom u godinu dana, najveći spektakl realno:)

Link to comment
 
Kako druže da ne gledaš, pa gledam i SP kada naši ispadnu i evropu kada Zvezda ispadne, nije mi pravo, ali jbga kada voliš nešto teraš dalje, razumem da ti nije pravo što tvoji nisu tu, biće bolje dogodine, ali jednom u godinu dana, najveći spektakl realno[emoji4]
Ma gledaću, ali...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

...Ali, mogli su tvoji biti tu, nisu iskoristili mnogo šansi, dobri su, u stvari odlični,  biće bolje i idemo dalje kao i sve ostalo u životu:)  Ljudi uživajte u tekmi, neka bolji pobedi i neka bude neizvesno, ko navija ili se kladi neka se ne nervira mnogo, mene žena lepo zamolila da ne igram pa sam je poslušao ( Renne i Freakns, srećno na TB svako iz svojih razloga :thumbsup: )

Link to comment
1 hour ago, arkonada said:

 

Kako druže da ne gledaš, pa gledam i SP kada naši ispadnu i evropu kada Zvezda ispadne, nije mi pravo, ali jbga kada voliš nešto teraš dalje, razumem da ti nije pravo što tvoji nisu tu, biće bolje dogodine, ali jednom u godinu dana, najveći spektakl realno:)

ja sam propustio oba Giants-Patriots SB, gledao snimku posle. a i to mi fizicki bilo muka dok sam gleda

 

fala Veljo!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...