Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

Podseti me ova prica o kladjenju, na dogadjaj od pre 10-tak godina. Odem ja do valjda Atlantika, da bacim koji dinar na SB. Gledam kvote i iznerviram se, sve  'mozda ovo, mozda ono' tj. 1,85-1,85, malo :D

Privuce me kvota 65 prvi poen na mecu sejfti. 

Najsladji dobitak. Mislim da je Brejdi bio, mrzi me da guglam sad. 

Link to comment
5 minutes ago, ObiW said:

Nije Pat Bowlen bio svaler. On sve radio posteno, kad nije bio vise u ljubavi sa zenom razveo se pa nasao drugu. Ovih sesetoro od dve majke se slazu kao rogovi u vreci, a treba svih 6 da se sloze ko ce od njih da postane vlasnik. No i toj drami uskoro dolazi kraj: Joe Ellis, koji je na celu Trust Fund-a koji treba da predlozi naslednika, je odlucio da se povuce sa te funkcije do kraja ove godine. To moze da znaci da ce Denver do kraja godine dobiti novog vlasnika: ili nekog iz familije Bowlen, ili ce NFL naterati familiju da proda tim, sto je verovatnije. Jbg, kad ih imas sestoro svakako ce se naci jedan ili dvoje koji ce reci "ja hocu pare odmah, necete me zajebati", i eto.

Pa jel im nije ostavio i nešto živog keša, pa da mogu premostitiTM od prvog do prvog dok ne unovče tim? :sad:

 

btw, naslov na Espn:

 

Goodell: NFL not satisfied with minority hirings

 

Season 2 Lol GIF by Insecure on HBO

 

svaka čast komiši. kako umije da sroči saopštenje.

NFL predstavlja nekakav celestial entity koji lebdi iznad svega, pažljivo osmatra i promišlja suštine, a ne da su to ustvari owneri timova koji su eto jebiga nezadovoljni svojim sopstvenim odlukama od pre mesec dana.

 

1 minute ago, radnik said:

Podseti me ova prica o kladjenju, na dogadjaj od pre 10-tak godina. Odem ja do valjda Atlantika, da bacim koji dinar na SB. Gledam kvote i iznerviram se, sve  'mozda ovo, mozda ono' tj. 1,85-1,85, malo :D

Privuce me kvota 65 prvi poen na mecu sejfti. 

Najsladji dobitak. Mislim da je Brejdi bio, mrzi me da guglam sad. 

 

da, intentional grounding protiv Giantsa odmah na početku utakmice.
 

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, omiljeni said:

ma to sve velika gospoda. ne zna se ko je veća žgadija. od njih 28 pošten čovek ni lešnik ne bi uzeo. :fantom:

jedini čist novac je kod Bearsa, Raidersa i naravno Jetsa. prva dva tima su kupljena fudbalskim novcem, a mi novcem od kompanije koja sad spašava celo čovečanstvo od pandemije. :hail:

 

Aj pricaj mi sta je bio problem sa Pat Bowlenom? Njega su u Denveru levokrilni mamojebi zajebavali sto je voleo da se seta pored out linije odeven u krzneni kaput.  Fazon zivotinje genocidisu da bi bogatun mogao da paradira u njihovom krznu. Ali osim i pored toga, nikakve prljavstine iz sveta biznisa ili privatnog zivota.

Link to comment
Just now, omiljeni said:

Pa jel im nije ostavio i nešto živog keša, pa da mogu premostitiTM od prvog do prvog dok ne unovče tim? :sad:

 

 

 

Ovde je u pitanju kombinacija netrpeljivosti i zinulo mi dupe za pare. 

Link to comment

Najbolje da ću proučavati šta mogu konkretno da zameram Bowlenu. :D

On je od naftaša i samim tim mi nije simpatičan. To što nije baš jednaka žgadija sa ovima dole iz Texasa i okolnih država ili što nije odvratan kao Kraftara, Ok, to mu su može pisati kao mali plus, ali ono, da se ne lažemo, sve je to ista fela.

Jerrah bar ima neke veze sa fudbalom i drugačiji je, pa i njega čovek može odvojiti od ostalih koji te svoje timove i celu Ligu posmatraju kao da su u pitanju bitkoini ili tako neko sranje.

Link to comment
12 minutes ago, omiljeni said:

Najbolje da ću proučavati šta mogu konkretno da zameram Bowlenu. :D

Pa to. ti čovek umetnik pa 28 greedy bastards figuru treba shvatiti kao stilsku figuru, a do mene je što sam bukvalista pa sam to shvatio kao freestyle lupetanje (a zašto nije 27? Ili 26?). Štaću kacam inžinjer pa se pecam na detalje.

 

 

 

 

Link to comment

Jel´ može neko ukratko da mi objasni za vlasništvo Packersa kada se već priča o gazdama, jesu tamo navijači stvarno vlasnici kluba, ili ono njih par ima većinu pa mogu da prodaju i odu u tipa Vegas?

Link to comment

Akcionarsko društvo sa nekoliko stotina hiljada malih deoničara. Akcije se ne mogu prodavati ili otuđiti. Nema dividendi na akcije.

Edited by Jean-Luc Picard
  • Hvala 1
Link to comment

U principu kupovina akcije ti je kao ulazak u članstvo ekskluzivnog fan kluba. Akcija je finansijski bezvredna, osim naravno sentimentalne vrednosti. Ne znam detalje kako ide proces odlučivanja ali pretpostavljam da oni među sobom biraju neki upravni odbor ili tako nešto koji dalje radi svoj posao. 

Link to comment

ne možeš kupiti akcije. jedino kad im trebala lova za stadion pre 10ak godina, onda su izdali akcije i prodali ih za 100-200 miliona$ da renoviraju stadion.

i to uopšte nije bilo jeftino. par stotina dolara su plaćali jednu deonicu koja je praktično bezvredna. 

 

a lista čekanja za sezonske ulaznice im je isto neka teška boleština. tipa ako se prijaviš danas doćeš na red otprilike za 700 godina. :D

  • Hvala 1
Link to comment

Ne bih ništa dodavao da ne zapetljavam oko Packersa.
Samo da dodam da je bio kvalitetan cirkus sada kada su usled korone imali listu ko može da uđe u 6500 gledalaca...

Naravno ti akcionari izaberu board of directors ali nema fu direktnog odlučivanja.

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
Nije Pat Bowlen bio svaler. On sve radio posteno, kad nije bio vise u ljubavi sa zenom razveo se pa nasao drugu. Ovih sesetoro od dve majke se slazu kao rogovi u vreci, a treba svih 6 da se sloze ko ce od njih da postane vlasnik. No i toj drami uskoro dolazi kraj: Joe Ellis, koji je na celu Trust Fund-a koji treba da predlozi naslednika, je odlucio da se povuce sa te funkcije do kraja ove godine. To moze da znaci da ce Denver do kraja godine dobiti novog vlasnika: ili nekog iz familije Bowlen, ili ce NFL naterati familiju da proda tim, sto je verovatnije. Jbg, kad ih imas sestoro svakako ce se naci jedan ili dvoje koji ce reci "ja hocu pare odmah, necete me zajebati", i eto.
Alexandra Carey was born in 1988 and is the product of a lengthy relationship between her mother and Bowlen, who was 44 and married at the time. Her parents were said to be together for years prior to her birth and many years after, and Bowlen was a fixture in their life.

Carey has hardly lived her life in secret – some older members of the Bowlen clan even knew he had an eighth child somewhere – but most of Pat’s youngest children in Denver were blindsided by the revelation.

Upon learning of her, some relatives scrambled to meet her and welcome her to the family. But they also wanted to know if she planned to join one of the NFL’s most contentious battles: the fight over which of Bowlen’s heirs will gain control of the Broncos.
Last November, she filed an entry of appearance in the ongoing court case, and it was granted. Carey is now privy to the details and related documents of the lawsuit. She is not expected to pursue a controlling ownership interest or even a one-eighth share of the Broncos. But her standing in the ownership dispute could be dictated by the revelations to come, and in this saga, it would be foolish to predict anything.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne bih ništa dodavao da ne zapetljavam oko Packersa.
Samo da dodam da je bio kvalitetan cirkus sada kada su usled korone imali listu ko može da uđe u 6500 gledalaca...
 

Mogu misliti koji je to bio haos ko će da uđe među te srećnike, jedino ako nije bilo neke lutrije :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...