Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

Šta god mislili, dali su 7 godina mlađeg igrača, plus dva pika prvih rundi 22. i 23. godine i treće runde 2021. Dali su igrača koji ih je odveo na Superbowl za drugog koji nema plej-of pobedu. Detroit uradio vrhunski posao.

Kad pogledaš šta rade Ramsi, oni od 2017. do 2024. nemaju pik prve runde, sve su ih dali drugim timovima. Imaju odličnu odbranu, fenomenalnu... ove pikove su mogli da iskoriste pametnije

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment

U NFC će ostati NFC west + GB, Tampa i možda Saintsi zavisi šta urade sa QB da nešto vrede kao što je i sad bilo mada Arizona mislim da je limitirana a i Sijetl očekujem u padu, Wilson je baš izraubovan tako da Ramsi možda nešto i urade sa ovim dok još imaju dobru odbranu

Link to comment
O njemu se danima priča u mom kraju. Lajf kouč par ekselans, otero DeAndre Hopkinsa iz tima.
Njegova zasluga je i što je Watson zatražio trejd. A svega toga ne bi bilo da vlasnik Hjustona nije najveći tupan u NFL. Ima li ijedna zemlja na svetu koja je toliko zavedena kojekakvim propovednicima, "lajf koučevima" i sličnim make believe zajebancijama.

Sad se pojavila vest da neće ponuditi J.J. Watt-u ekstenziju https://www.nfl.com/news/j-j-watt-seeks-clarity-on-future-with-texans



Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Nešto me kopka da dam 1-2 crvendaća na Gronka da će dati TD u SB, lepa  kvota 3,  i tako to, ima li neko neki osećaj, evo malo gledam šta ima u mocartu.

Granica za poene 55,5, prilično za SB

slika.thumb.png.7fd83a8427bb8138526cd6f1bfca75e4.png

Link to comment

Veruješ u Brejdija i družinu, pa ima svakako logike:D

Ne znam da li će im domaći teren biti prednost ili mana ali trebalo bi da bude odlična utakmica.

Žena me ubeđuje da ne igram ništa i da mirno gledamo utakmicu i reklame. Tjah:whistle:

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

ja igram na tb jako i do samog kraja

 

kakav sad tie break u superbowlu?! 

 

Spoiler

palim te :D

 

Edited by Ros
Link to comment
On 31.1.2021. at 10:20, arheolog1981 said:

Njegova zasluga je i što je Watson zatražio trejd. A svega toga ne bi bilo da vlasnik Hjustona nije najveći tupan u NFL.

 

 

Tehnicki detalj: onaj sto sad stalno izlazi da smatra nije vlasnik, vec sin vlasnice. Tatko je bio originalni vlasnik, a kad je umro pre 2 godine ostavio klub zeni. Zena uredno ide na sastanke vlasnika klubova, ali sve ostalo sto bi vlasnik trebao da radi, radi sin.

 

On 31.1.2021. at 10:20, arheolog1981 said:

Ima li ijedna zemlja na svetu koja je toliko zavedena kojekakvim propovednicima, "lajf koučevima" i sličnim make believe zajebancijama.

 

Ma on je dosao iz Patriota, tamo svakojaki cudaci nadju uhleb, i to je funkcionisalo savrseno dok je Brejdi bio kvorterbek. Sto rece cuveni filozof s pocetka XXI veka Jon Gruden: da bi bio dobar trener u NFLu trebaju ti 3 stvari: zena puna razumevanja za tvoj posao, veran pas, i Hall of Fame kvorterbek.

 

On 31.1.2021. at 10:20, arheolog1981 said:


Sad se pojavila vest da neće ponuditi J.J. Watt-u ekstenziju https://www.nfl.com/news/j-j-watt-seeks-clarity-on-future-with-texans

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Vest koja se provlacila po lokalnim medijima jos pre 2 meseca je da je JJ Watt rekao da se ne raduje ideji da igra za klub koji je u rebuilding modu. Tad se pricalo da je JJ verovatno odigrao poslednju utakmicu u klubu najdrazih boja. Verovatno ce ga trejdovati; da uberu za njega second round i da se sutaju u dupe od srece. Nije on bio difference maker over godine.

 

Link to comment

pa otprilike skoro pola timova lige je nominalno u vlasništvu tih bakutanera što imaju 70-80-90 godina, a svuda sinovi obavljaju CEO, chairman i kojekakve president i ostale rukovodeće funkcije

 

 

Link to comment

Ne i u Denveru. Mr B nije ostavio klub zeni nego deci. Zbog toga sada klub nema vlasnika jer je dece komada 6, a ne mogu da se dogovore ko ce da bude titularni vlasnik (mora jedan, ne moze 6).

Link to comment
Ne i u Denveru. Mr B nije ostavio klub zeni nego deci. Zbog toga sada klub nema vlasnika jer je dece komada 6, a ne mogu da se dogovore ko ce da bude titularni vlasnik (mora jedan, ne moze 6).
Jel tamo ima i neko vanbračno dete koje u stvari najbolje radi posao?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ma to sve velika gospoda. ne zna se ko je veća žgadija. od njih 28 pošten čovek ni lešnik ne bi uzeo. :fantom:

jedini čist novac je kod Bearsa, Raidersa i naravno Jetsa. prva dva tima su kupljena fudbalskim novcem, a mi novcem od kompanije koja sad spašava celo čovečanstvo od pandemije. :hail:

 

Link to comment
31 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel tamo ima i neko vanbračno dete koje u stvari najbolje radi posao?

.... Shiit has hit the fan!
 

Nije Pat Bowlen bio svaler. On sve radio posteno, kad nije bio vise u ljubavi sa zenom razveo se pa nasao drugu. Ovih sesetoro od dve majke se slazu kao rogovi u vreci, a treba svih 6 da se sloze ko ce od njih da postane vlasnik. No i toj drami uskoro dolazi kraj: Joe Ellis, koji je na celu Trust Fund-a koji treba da predlozi naslednika, je odlucio da se povuce sa te funkcije do kraja ove godine. To moze da znaci da ce Denver do kraja godine dobiti novog vlasnika: ili nekog iz familije Bowlen, ili ce NFL naterati familiju da proda tim, sto je verovatnije. Jbg, kad ih imas sestoro svakako ce se naci jedan ili dvoje koji ce reci "ja hocu pare odmah, necete me zajebati", i eto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...