Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Bogotac said:

ocekivani GB

 

Petine uzasan,MLF kad je frka,pogubi se redovno,ispustene lopte,losi napadi posle int,standardno useru kad je najbitnije

 

rodgers se,cini mi se,na kzs oprosti od GB

to to, Pettine je kriv :D

Brady ima 1 od onih svojih punt passova, a Redmond uopšte ni ne dotakne loptu koja mu pada u naručje kao kruška. :blink:

Onda King 2 playa kasnije odigra kao amaterčina i pokloni ovima TD pre poluvremena. Ne igraju koordinatori nego igrači. Nije Pettine stisnuo gumbić na playstationu pa da King skoči 2 sekunda pre vremena kod prvog TD.

Link to comment

Ono sto su danas igrali King i desni tackle Packersa je sramotno. Steta za Rodgersa, ali i sam je imao dve situacije gde je mogao bolje da odigra. Prva nakon Adamsovog ispustenog pasa, na third and goal Lazard je bio otvoren za TD a on bacio Adamsu koji hvata van end zone i druga na free play kad je Adams bio sam kao duh a on je bacio cini mi se Tonyanu koji je imao dva igraca uz njega.

Link to comment

da, i Wagner i Turner su imali previše loših playeva. nije mi delovalo da su odigrali baš očajno, ali svakako su morali odigrati mnogo bolje.

a to kad je Adams uhvatio u autu ne može da se zameri Rodgersu što nije bacio Lazardu. Tu je bio read Adams koji je trčao option rutu slant/sluggo i Rodgers je tu možda malčice okasnio sa passom i ball placement nije bio dobar jer je bacio dosta iza Adamsa, ali ne može mu se zameriti što nije bacio Lazardu. Isti taj play su igrali i na kraju kad je Rodgers na 3rd down bacio, a trebao je da trči.

a taj free play, tu jeste Rodgers mogao videti Adamsa ali mi je delovalo da su im sudije to poklonile, pa ne bi bilo ni fer da su tu postigli TD od 75 yards

Link to comment

Da, kapiram da je za kvoterbeka tesko da u delicu sekunde skenira situaciju u crvenoj zoni posebno kad je najbolji hvatac ekipe za kojeg ide akcija vec poslao dvojicu po burek. Gledao sam opet, u pravu si da je zakasnio tu sa pasom.

Link to comment

Ovo sa FG na dva minuta do kraja i 8 poena razlike je verovatno u top 5 najglupljih odluka koje sam video. Da je 6 razlike pa da se mozda nesto i razmislja ali sa onom odbranom od danas je jasno bilo da tu nema leba.

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, Zizou said:

Da, kapiram da je za kvoterbeka tesko da u delicu sekunde skenira situaciju u crvenoj zoni posebno kad je najbolji hvatac ekipe za kojeg ide akcija vec poslao dvojicu po burek. Gledao sam opet, u pravu si da je zakasnio tu sa pasom.

Pa da, to kad mi gledamo na teveu onda se pitamo što nije bacio onom, bio je skroz sam, ali fudbal ne funkcioniše tako. Ovo je bio good read, bad throw, jbg dešava se.

To su situacije gde se desi da Qb baci touchdown Lazardu, ali trener onda otprilike razmišlja da ga benchuje zbog toga. :)

 

CqY3iEU.gif

 

:cry:

 

Redmonda sam uvek gotivio kao igrača, mislim da ima i dokumentovano na ovom forumu da sam hvalio Ninerse kad su ga draftovali u 3-4 rundi još dok su tamo bili Baalke i Chipara, ali ovde me za srce ujeo.

Doduše, na ovom playu još i pokazuje neki range, ali zato 2 playa kasnije kod touchdowna je stigao jedva do brojeva. Pre tog playa je bio timeout i obično igrači tu dobiju uputstva, tj više kao podsećanje o situaciji i šta je bitno i na šta treba da obrate pažnju, verovatno je i Kingu rečeno tako nešto, a možda i nije jer je situacija bila veoma prosta i ne moraš biti Don Shula da shvatiš šta se od tebe očekuje, ali jok. prika odigra kao kompletna amaterčina. Katastrofa, nemam drugi opis.

Momak je posle ove utakmice postao free agent i biće zanimljivo ispratiti šta će se dešavati sa njim, ko će da ga potpiše i za koji novac. :D

Link to comment
30 minutes ago, omiljeni said:

Pa da, to kad mi gledamo na teveu onda se pitamo što nije bacio onom, bio je skroz sam, ali fudbal ne funkcioniše tako. Ovo je bio good read, bad throw, jbg dešava se.

To su situacije gde se desi da Qb baci touchdown Lazardu, ali trener onda otprilike razmišlja da ga benchuje zbog toga. :)

 

CqY3iEU.gif

 

:cry:

 

Redmonda sam uvek gotivio kao igrača, mislim da ima i dokumentovano na ovom forumu da sam hvalio Ninerse kad su ga draftovali u 3-4 rundi još dok su tamo bili Baalke i Chipara, ali ovde me za srce ujeo.

Doduše, na ovom playu još i pokazuje neki range, ali zato 2 playa kasnije kod touchdowna je stigao jedva do brojeva. Pre tog playa je bio timeout i obično igrači tu dobiju uputstva, tj više kao podsećanje o situaciji i šta je bitno i na šta treba da obrate pažnju, verovatno je i Kingu rečeno tako nešto, a možda i nije jer je situacija bila veoma prosta i ne moraš biti Don Shula da shvatiš šta se od tebe očekuje, ali jok. prika odigra kao kompletna amaterčina. Katastrofa, nemam drugi opis.

Momak je posle ove utakmice postao free agent i biće zanimljivo ispratiti šta će se dešavati sa njim, ko će da ga potpiše i za koji novac. :D

 

taj propusteni INT je resio utakmicu. sledece bacanje je bilo TD

Link to comment

ono je bio cover 3

8 sec do kraja, ovi nemaju timeouta, a treba im bar 7-8 yards ako ne i celih 10+ da šutnu field goal.

King igra bail tehnique i cilj mu je da ne dozvoli da ga dobiju na deep, ali i na outside pa da posle hvatanja istrče u out i nameste FG pokušaj. Ako kkompletiraju pas, to će da bude na inside od njega, on će da obori i to je kraj poluvremena. Ako receiver posle 10-15 yards ne trči neku rutu na sideline onda sigurno napadaju endzone i sve što King treba da uradi je da se okrene i sprinta pun gas nazad ida pokrije vertical i onda uz pomoć 15 cm visinske prednosti koju ima u odnosu na hvatača odbrani Brejdijevu balončinu koja će tih 50 yarda da putuje pola sata. Situational football za početnike. Prostije teško može da bude.

Ali iz nekog razloga King je zabagovao i pustio Millera da mu ode iza leđa i uđe mu u blind spot, tj da ga više ne vidi. Cornerback Grofova iz Novog Knjaževa bolje igra bail techique posle 5 treninga od ovog što je King uradio, bez zezanja.

King ne sme da ga pusti tamo, u taj "mrti ugao", ni na redovnom playu, a kamoli u ovako veoma specifičnoj situaciji kad su napadu skroz limitirane opcije. A brat Kingara ga pusti tamo i umesto da odmah reaguje i ispravlja grešku, on nastavlja da blene u backfield. Amaterski odigrano. Redmond iz nekog njegovog razloga nije ni blizu da pomogne i to je to, 7 poena na poklon protivniku.

 

 

Link to comment

hYcPD3a.gif

 

Za ovo se benchuje na high school utakmici

Sve što on treba da radi je da ne dopusti čoveku da bude bliži sideline liniji od njega. Da bi mogao sve vreme da ga vidi i da zna šta ovaj radi i da kroz njega vidi backfield i da zna kad i gde će Brady da baci. Vidiš sve što te zanima, nema frke, nema panike, ostaje samo da se odradi prosta egzekucija. Pettine je njega stavio u savršenu poziciju da napravi play, ali jbg.

I već rekoh, pre ovog playa je bio timeout i sigurno su igrači dobili instrukcije/podsetnik da ostanu svesni situacije, ali Kingara ili je glup ko noć ili je nešto video pa možda hteo malo da freelancuje, štagod. Svi timovi ovde imaju ogromnu tendenciju da probaju uzeti 10-15 yards i šutnu za 3 poena, ali ne moAmaterski odigrano. 

u pozadini se vidi da Redmond isto totalno baulja. Verovatno zemara čeka neko presedanje, pa će i on da pristigne da malo da pomogne Kingu.

Link to comment

Mislim da nije bio cover 3 al ajde.
Poenta je da ne znam kojom gimnastikom ti DC-a oslobađaš baš svega što rade igrači.
I to ne prvi put. Pa nije Kingu ovo prva sezona.
Svakako videćemo


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ma to je textbook cover 3

kad vidiš da corner igra bail, onda je ili cover 3 ili cover 4. a cover 4 očigledno nije, dakle cover 3 je. :D

 

I nije to nikakva gimnastika. Pettine je ovde odradio svoj posao što se tiče playcallinga.

On može biti eventualno odgovoran za loš coaching i te stvari, direktno ili po komandnoj liniji, ali to je već pitanje organizacije vašeg tima. On je bio koordinator i kod McCarthya, kad je došao LaFleur oni su ga zadržali, ali su mu menjali sve trenere ako se dobro sećam i ne pratim toliko da znam koliko je Pettine uključen u sam coaching ili je on zadužen samo za xs and os.

Nemam pametnija posla da ja branim sad Pettina i izmišljam neke argumente u njegovu korist. Samo ti kažem da ne možeš sve svaliti na playcallere.

Link to comment

Pa ne svaljujem ja sve samo na playcalling.
Nego na "opšti utisak".
Ja ne svodim njega samo na playcalling.

A pogledao sam verovatno si u pravu za cover3 [emoji57]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...