Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

veljo, veceras samo bez nervoze, pa sta bude :)

 

i ne obracaj paznju na ova lupetanja omiljenog... i bubreg i dupe bi prodao da Rodgers odigra jednu sezonu u Djetsima

  • Haha 1
Link to comment
veljo, veceras samo bez nervoze, pa sta bude [emoji4]
 
i ne obracaj paznju na ova lupetanja omiljenog... i bubreg i dupe bi prodao da Rodgers odigra jednu sezonu u Djetsima
Druže,
Nek bude što biti mora!
Očekujem dobru tekmu, e sad ko će šta će vidićemo!
Puno sreće!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Pa koliko vidim na nfl networku trenutno pada sneg u Viskonsinu mada kažu da će stati do utakmice.
Nadam se reprizi snowbowl-a iz 1985. godine... ne mora u količini snega, rezultat je sasvim dovoljan :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

ja svratio na da vidim kako se njih dvojica svađaju i prizivaju jedni drugima iljade povreda, a oni "srećno druže neka pobedi bolji šta bude biće"

 

Bored Episode 15 GIF by The Simpsons

 

nadam se da će sudije već u 1st qtr ukradu u korist Packersa, pa da freak uđe u anaerobni režim i unese malo živine na topić

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, omiljeni said:

ja svratio na da vidim kako se njih dvojica svađaju i prizivaju jedni drugima iljade povreda, a oni "srećno druže neka pobedi bolji šta bude biće"

 

Bored Episode 15 GIF by The Simpsons

 

nadam se da će sudije već u 1st qtr ukradu u korist Packersa, pa da freak uđe u anaerobni režim i unese malo živine na topić

 

 

 

 

 

nah... ja sam potpuno zadovoljan sezonom.

ako pobedimo, fenomenalno. ako izgubimo, izgubio je i Brady, tako da opet dobro.

 

usput, Djetsi i Phila nisu ni videli playoff, pa imam bragging rights za sledecu sezonu.

 

na kraju, nastavio potpunu dominaciju nad Grandijem.

pre dve godine, Evans vs Odel, win

prosle sezone, Jameis vs Wentz, win

ove godine, Tampa vs Phila, win

sramota kako dominiram.

Link to comment

7 novih head coacheva, 0 crnaca i 6 belaca. i jedino mi zaposlili prvog arapa/muslimana head coacha u istoriji lige. i čekaju se Texansi da oni izaberu nekog bjelca.

npr do finala konferencije je doguralo 8 koordinatora: 4 crnca i 4 belca

 

jebiga, tako se zalomilo xexe xe xe  :covid19:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...