Jump to content

NFL


renne

Recommended Posts

Izgleda da će Mahomes da igra u nedelju.
Finale Packers-Bills i novi poraz Billsa u SB
Naravno da će da igra.
Taman da ne zna kako se zove igrao bi.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Taman posla da Mahomes ne igra, pa kakav bi to bezvezan kraj sezone bio. Voleo bih da gresim, ali finale ce biti KC- GB, ili, u prevodu, navijam za Billse i Tampu :D, a u finalu cu, prastaj, Veljo, navijati za GB.

Kad bi, kojim cudom, prosli Billsi i Tampa, iako volim Tampu (doduse, nije mi se svidelo sto je Brady presao tamo), a kao navijac NE, tesko da imam ista protiv Brejdija, ipak bih navijao za Billse.

 

Edited by Nesh
Link to comment
igraće ali neće biti spreman. ne zna se šta je gore, da ne igra ili da igra nespreman
U kom smislu misliš da neće biti spreman?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

pa mislim nedovoljno spreman. bila mu je oduzeta leva strana u jednom trenutku, treba vremena da se to sve povrati. da nije plejof propustio bi sigurno  neku utakmicu

Link to comment

Ja sam tipovao na Tampu zbog Rodgersa,lose igra u championchip tekmama,ima skor od 1-3,i sem protiv Atlante kada je odigrao dobro i pola tima je bilo u bolnici,ovo ostalo bas lose,protiv SF uzasan,Sijetla i Cikaga los.6 td i 7 int,deluje da nije bas dobar pod pritiskom.

Link to comment
pa mislim nedovoljno spreman. bila mu je oduzeta leva strana u jednom trenutku, treba vremena da se to sve povrati. da nije plejof propustio bi sigurno  neku utakmicu
On se za vreme utakmice vratio na klupu, nije to bilo do te mere...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 23.1.2021. at 1:18, Bogotac said:

Ja sam tipovao na Tampu zbog Rodgersa,lose igra u championchip tekmama,ima skor od 1-3,i sem protiv Atlante kada je odigrao dobro i pola tima je bilo u bolnici,ovo ostalo bas lose,protiv SF uzasan,Sijetla i Cikaga los.6 td i 7 int,deluje da nije bas dobar pod pritiskom.

ključan stats :D

nema ni Brady ništa bolje statse od Rodgersa u championship utakmicama. Verovatno Rodgers ima čak i bolji passer rating.

npr 1 Ljepi Mark Sanchez ima bolji rating od Bradya u finalima konferencije i to za 10 poena. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...