Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

9 minutes ago, Zizou said:

Brejdara u fazonu jbt s kojim ja amaterima igram. :lol: Steta za ovo sto je Godwin ispustio.

Brajdara ubedljivo najbolji igrac na terenu... najbolji igrac Saintsa, jeli.

 

Promasio je sve sto je mogao. I ovo Godwinu je moralo pola jarda, jard krace, lagani TD

Link to comment

Vise sam mislio na izraz lica nakon onog penala koji su napravili i ovog pasa Godwinu. Jeste imao par kriminalnih pasova ali ovo mi se cinilo da je Godwin uhvatio i da mu je ispala milisekund pre nego je uspostavio punu kontrolu. E sad sto nije pola jarda krace jbg, nije on bog fudbala kao Rodzers iako ima najvise prstenova. :D

Link to comment

Dakle sve po planu, Buffalo protiv Green Bay-a Superbowl :) Fulao sam za Sijetl jako, izdao Willson ali tu je Rodgers...

Šta reći za Drew Barrymore™, ako nisu do sad shvatili da je vreme za penziju na najbolji način im je pokazao. Bolje da su pustili Winstona posle onog TD pasa... 3 izgubljene u ovakvom meču je nedopustivo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Dakle sve po planu, Buffalo protiv Green Bay-a Superbowl :) Fulao sam za Sijetl jako, izdao Willson ali tu je Rodgers...

Šta reći za Drew Barrymore, ako nisu do sad shvatili da je vreme za penziju na najbolji način im je pokazao. Bolje da su pustili Winstona posle onog TD pasa... 3 izgubljene u ovakvom meču je nedopustivo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

valjda nece. ubice mi survival koncepciju :D

 

Link to comment

Dok se ova boranija smara sa playoff utakmicama, power house timovi biraju trenere u ovo vreme. Na primer, posle najbolje rookie sezone za QB-a u povijesti lige, Herbert ce dobiti Brandona Staleya za HC. Jedna godina kao DC u Ramsima je ocigledno dovoljna kvalifikacija za HC Chargersa. Mozda se dogovorili da ce mu Kroenke nastaviti da placa za smestaj i lease za kola. 

Link to comment
nadam se da je to, to [emoji4]
 
 
Čestitam@freakns!

Zaista će biti pakao u nedelju.

Ali tako i treba, jbga "60 minutes to SB"...

Zanima me oko TB, jeste li videli ovakav razvoj događaja?
Ono, realno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

citat:

"did Jameis Winston go there to learn from Brees,  or did Brees learn from Winston"

:D

 

@velja, ja se svake godine nadam ovome :D nisam ubedjen ko omiljeni za Djetse, da smo glavni favoriti za SB, ali prve 3 nedelje sam ubedjen da idemo u playoff... negde tu oko 0-4 nada pocinje da popusta :D

 

al bez zezanja, znao sam da imamo dobar tim, i da imamo realne sanse za playoff. a tamo kad udjes, svasta je moguce. Saintsi i Ninersi su mi bili preseason favorites za NFC, mi 3.-6. sa Vikingsima, Eaglesima i vama... tako da, nisam sokiran ovim finalom NFC ni najmanje. ni u AFC, Chiefse smo svi ocekivali, Ravensi su mi bili preseason no2. ali i Billse sam ocekivo u playoffu.

 

nego veljo, znamo da si ti na pocetku "realno" video titulu Packersa, ali mnogo vaznije pitanje je... drzis li gace... jeli veljo, drzis li gace?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...