Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Just now, Moća said:

Moze neko da mi objasni ovo pravilo? Sta se sad desilo?

ništa sudije pojele govna, jel kanzas mora biti prvak

inače, tač bek je bio, ako izgubiš loptu u end zoni, lopta za protivnika (usrano pravilo kako god)

Link to comment
Just now, Moća said:

Moze neko da mi objasni ovo pravilo? Sta se sad desilo?

Kad bude fumble, pa ipsadne lopta iz terena kroz end zonu, onad je tuch back, i protivnik dobija loptu sa 25y od svog gola...

Link to comment
Moze neko da mi objasni ovo pravilo? Sta se sad desilo?
Touchback, risiver je izgubio kontrolu nad loptom koju je imao u posedu i ona je završila u protivničkoj end zoni i nakon toga napustila teren... mrtva lopta takoreći i automatski se dodeljuje protivničkom timu.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Link to comment
ništa sudije pojele govna, jel kanzas mora biti prvak
inače, tač bek je bio, ako izgubiš loptu u end zoni, lopta za protivnika (usrano pravilo kako god)
Da, pravilo je ozbiljan bullshit, ne sviđa mi se ni malo. Ali ovo kaciga o kacigu, pa ne mogu da verujem da nisu videli. Bukvalno ispred jednog od sudija se desilo... i naravno tako nešto ne podleže naknadnom pregledu. Toliko dreče o sigurnosti igrača a ovakav kriminalan start ne podleže pregledu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Link to comment
6 minutes ago, arheolog1981 said:

Da, pravilo je ozbiljan bullshit, ne sviđa mi se ni malo. Ali ovo kaciga o kacigu, pa ne mogu verujem da nisu videli. Bukvalno ispred jednog od sudija se desilo... i naravno tako nešto ne podleže naknadnom pregledu. Toliko dreče o sigurnosti igrača a ovakav kriminalan start ne podleže pregledu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

Ovo je kao kad nisu na Everton-Liverpool pregledali da li je nameran udarac golmana u koleno igrača crveni karton, ali su pregledali 10 minuta jel' bio ofsajd, dok je lekarksa ekipa krpila igrača... Jbg, niko nije primetio kasapski start, ali je bitno da li je ofsajd...

 

Vidiš ovde kako sudija prati loptu, i da uopšte ne misli ni na jedan drugi mogući prekršaj u tom trenutku... Totalni brainfarth....

 

I to da se pojedini prekršaji ne pregledajau je bullshit. Čemu to, ako se želi da se dobije što pravednije suđenje?

  • +1 1
Link to comment

Ja ne navijam ni za koga, ni ovde ni inače ali je suđenje kriminal cele sezone. Bukvalno kao slepci da sude. Pass interference se sudi kao na baletu, roughing the passer je postao smešan a onda ne sude ovako nešto...

Evo u studiju upravo kažu da je touchback rule glupost u ovakvom formatu a još veća što ovaj start ne podleže pregledu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...