Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

6 hours ago, omiljeni said:

intervjuisali su bar 10ak ljudi (što je ogroman broj) i izabrali onog koji im je bio prvi pick, a ako valja Douglasu, valja i meni.

 

 

ovaj put cu se sloziti sa tobom. Saleh je bio odlican DC, mislim da ce biti dobar i kao HC... e sada, Ryans je na pocetku karijere u Texansima bio bruka LB. posle ga Phila iskvarila. dal valja kao DC, ce vidimo, ali ako ga Saleh bude nadgledao, nece biti frke... za OC pak nisam ni cuo do sada.

Link to comment
ovaj put cu se sloziti sa tobom. Saleh je bio odlican DC, mislim da ce biti dobar i kao HC... e sada, Ryans je na pocetku karijere u Texansima bio bruka LB. posle ga Phila iskvarila. dal valja kao DC, ce vidimo, ali ako ga Saleh bude nadgledao, nece biti frke... za OC pak nisam ni cuo do sada.
Sta ga bre moji iskvarili, bio i kod nas odlican par sezona, pokidao Ahilovu drugi put. Kao juce se secam playa presekao pas Fitzmagicu, pao na zemlju, fumblovao loptu sam od sebe od bolova bas protiv Texansa u Housonu skoro na istom mestu kao i prvi put (bizarno). Pokusao se vrati, ali video nije to to.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, freakns said:

za OC pak nisam ni cuo do sada.

 

rođeni brat Packers head coacha. Shanahanovi minioni. Prošle godine ga ovaj hteo postaviti za off coordinatora u Packersima, ali je Pacov Jr to blokirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...