Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Ovio će NO doiti na neiskustvo Bearsa... Bearsi su više usrani i to je to...
Evo TD...
Jbga isključili im i onog iz odbrane

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znači mora tri koraka da napravi?

.... Shiit has hit the fan!
 

u ovakvim situacijama uglavnom mora

pravilo je sledeće: da bi bio catch mora imati 1. kontrolu lopte 2. two feet down/drugi deo tela 3. da uradi football move. to može biti treći korak ili npr da extenduje loptu napred da bi probio planeTM za touchdown ili 1st down ili da se npr okrene u nekom pravcu. ili čak i da ne uradi ništa od toga a da sudija proceni da je imao dovoljno vremena da uradi iako nije.

 

ovde je Montgomery ispunio stavku pod 1, pod 2 je već labavo, a o ovom pod 3 nema ni govora. izbili su mu loptu bukvalno čim ju je uhvatio. bang-bang.

Link to comment
4 hours ago, ducca said:

“Nema ih dosta, ima ih mnogo”

“Ne bih rekao poprilično, nego veoma (neprecizno dodavanje)”

“Drugačije je kad odete na odmor sa nerešenim, a drugačije kada imate prednost”

“Lamar Jackson uneo revoluciju u NFL na poziciji QB sa svojim stilom igre sa puno trčanja”

Je-zi-vo. Smucilo mi se. A slika mnogo bolja na kablu... Ipak sam odustao od sk

Link to comment
u ovakvim situacijama uglavnom mora
pravilo je sledeće: da bi bio catch mora imati 1. kontrolu lopte 2. two feet down/drugi deo tela 3. da uradi football move. to može biti treći korak ili npr da extenduje loptu napred da bi probio planeTM za touchdown ili 1st down ili da se npr okrene u nekom pravcu. ili čak i da ne uradi ništa od toga a da sudija proceni da je imao dovoljno vremena da uradi iako nije.
 
ovde je Montgomery ispunio stavku pod 1, pod 2 je već labavo, a o ovom pod 3 nema ni govora. izbili su mu loptu bukvalno čim ju je uhvatio. bang-bang.
Nije baš kad ju je uhvatio, spustio je on pa osigurao u predelu stomaka, al ajde.
Bilo pa prošlo.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nije baš kad ju je uhvatio, spustio je on pa osigurao u predelu stomaka, al ajde.
Bilo pa prošlo.

.... Shiit has hit the fan!
 

ali to spada pod stavku 1, da napravi kontrolu nad loptom i taj deo nije sporan.

ja sam sočinio mrdalicu na slomo, ali u real time je ovo situacija kad te zviznu čim uhvatiš loptu a pola ljudi na stadionu nema pojma ni da li si uhvatio ili nisi. bang-bang je uvek incomplete

 

Link to comment
ali to spada pod stavku 1, da napravi kontrolu nad loptom i taj deo nije sporan.
ja sam sočinio mrdalicu na slomo, ali u real time je ovo situacija kad te zviznu čim uhvatiš loptu a pola ljudi na stadionu nema pojma ni da li si uhvatio ili nisi. bang-bang je uvek incomplete
 
To sam hteo i da napišem, zapravo slo-mo je zajeb, to nije realno u živoj tekmi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Zizou said:

 

 


Omiljeni, sta kazes za ovu situaciju na kraju utakmice izmedju Tampe i Vasingtona?

 

 

meni je to bio complete

užasno suđenje na toj utakmici. posle su isto imali review kad su dosudili TD Washingtonu iako je bio out of bound. Pre toga mi je izgledalo da su poklonili Tampi posed kad su imali muff na puntu i isto su radili review i nisu promenili.

Link to comment

@Frank Pembleton

kakva im je ovo kamera što snimaju igrače u krupnom kadru sa terena? sve izgleda nekako nestvarno, kao u nekoj video igrici

jel to neki ultra-mega-ultra-giga-16k HD ili tako nešto?

prvi put sam video to kad su igrali Eaglesi i Cowboysi pre par nedelja, a sad skoro svaka utakmica ima takve kadrove

  • +1 1
Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
kakva im je ovo kamera što snimaju igrače u krupnom kadru sa terena? sve izgleda nekako nestvarno, kao u nekoj video igrici
jel to neki ultra-mega-ultra-giga-16k HD ili tako nešto?
prvi put sam video to kad su igrali Eaglesi i Cowboysi pre par nedelja, a sad skoro svaka utakmica ima takve kadrove
Verovatno foto aparati ili neke sa takvim objektivima.
Ili neki GoPro-like
"Plitki fokus" vidiš da je sve sem kacige u prednjem planu neoštro...

Mene to smara u živom prenosu....

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Mislio sam da mi, GB, imamo najgori menadžment, ne mogu da naprave ekipu oko Rodžersa za više od jednog SB, ali izgleda ga Bersi imaju goru.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
35 minutes ago, arheolog1981 said:

Zbog čega je Brees povukao ruke pri ovom pokušaju jbt, realno nije prešao liniju i treba da ponište TD...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

uprpa se da ne dobije po rebrima i stomaku kad krene da se spušta, pa odmah povlači ruke da se njima zaštiti

i odmah krene da se uvija da okrene leđima 2nd level defenderima koji dolaze da ga štemaju

 

Mudovište bi ih tu sve preskočio, uradio salto, prizemljio se kao rumunke kad preskaču kozlić u finalu OI

ali zato je njemu nick Mudovište, a ovome Gym teacher

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...