Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, mandingo said:

Suska se da Gaydy, ukoliko ne osvoje SB - ide u LA.... kod Chargersa. Kartu nemoze Spanos da proda u novom stadionu, pa se smatra da ce Tom biti magnet za publiku.... Isuse. Stvarno nema smisla, mislim da covek zasluzuje da ide u penziju kao patriot. 

ja bih uzivao da gledam kako ti pokusavas da navijas za Bradyja :D

 

plus, cekam da se osvare Skipovi snovi i Garrett zavrsi u Giantsima... vec vidim titjera kako kupuje omcu :D

 

 

Link to comment

Jebeš mi sve, to sa Geretom mi nije jasno nikako, sjećam se kad je uskočio kao interim coach, i nekako sam cijeli njegov mandat imao osjećaj da je interim. Čovjek je personifikacija prosječnosti, a skupio je, bolje reći protraćio deceniju na mjestu HC. Kako ga je onaj neurotičar trpio, bem li ga. Ili ga je ovaj hefto ili je imao neke slike. 

Link to comment
3 hours ago, freakns said:

ja bih uzivao da gledam kako ti pokusavas da navijas za Bradyja :D

 

plus, cekam da se osvare Skipovi snovi i Garrett zavrsi u Giantsima... vec vidim titjera kako kupuje omcu :D

 

 

Nisu Chargers Partizan... Nema teorije da navijam za tim u kojem igra Gaydy. 

 

A Skipara navija za Garreta u Giantsima kao Manchurian candidate, divizija i ostalo. 

37 minutes ago, omiljeni said:

Jerrah je lojalan prema svojim ljudima. Nije dzukela kano ostali owneri.

Ovo je tacno. Doduse, kostalo je Jerryja dosta ali jeste tacno.

Edited by mandingo
Link to comment
Veljo, kako je bilo, Thompson zaspe na sred sastanka, a McCarthy ni ne dodje na sastanak jer je morao na masazu ili je bilo obrnuto?
I onda vam pošaljemo Favre-a da šalje slike spolovila vaši čirlidersicama...
A usnuli TT i izmasirani MM su pojam franšize za ovaj tvoj raspad od kluba..




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Navijači Tampe, šta kažete na sezonu Winstona? 33td, 30int, preko 5000 jardi. Što se tiče jardi deveti rezultat u istoriji u single season ali isto tako i među top 10 što se tiče int. Po netu ga otpisuju, meni deluje da treba nastaviti s njim... mlad je, deluje da ima prostora za napredak u svakom smislu. Favre je u jednoj sezoni imao 29int a Peyton Manning 28 tako da ovo ne deluje katastrašno :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...