Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Sutra je na razgovoru za posao HC u Giantsima Don Martindale. Njega bih voleo da angažuju. Mislim da je lik koji je u stanju da sredi D a kažu da će mu OC biti trenutni OC LSU-a, što znači da bi i druga strana fudbala trebala da bude lepo zbrinuta. 

Link to comment
Garrett tehnicki nije otpusten, ali nece biti produzena saradnja sa njime, znaci i Cowgirlsi traze novog HC
Dugo im je i trebalo...
Sad još da nađu nekog ko hoće sa matorim da ima posla...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Giantsi skoro sigurno uzimaju Mekartija. Getlman hoće Rhulea iz Baylora, ali Tisch neće koledž trenera posle skorašnjih dizastera. Ako Mekarti dođe, ponoviće se Đets scenario od prošle sezone, Getlmen će da odradi draft i da dobije nogu, što je glupavo, jer mogu već sad da ga šutnu, pošto se ništa ne pita u odabiru trenera

Link to comment

Ja sam nešto tripovao da cela ova "PR ofanziva" koju je MM pokrenuo vodi ka tome da su se on i Dorsey dogovorili i da je krenulo "pakovanje" celog posla...
Mislim MM je dovukao ekipu iskusnusnih trenera na gajbu napravio "bunker" i krenuo u aniliziranje.
Jbga to ne radiš ako već nemaš neku kombinu...
Ajde videćemo..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Jebo ih Mekarti...taj sa AR nije mogao  ništa da uradi, a hoće sa DJ. Nadajmo se da će Brownsi biti brži i ubedljiviji.

Ja bih voleo Mekartija. Realno, pre nego ovog što je pobedio 2 ranking tima u 5 sezona

Link to comment

Ja bi lično voleo Martindale-a, ali to se tek neće desiti. Mislim da su prestali sa angažovanjem koordinatora, ma kako uspešni bili. 

Link to comment

kod mekartija mi se ssviđa što nije otišao u medije i ladio muda 2 godine, već je uložio pare i ljude da analizira šta je bio problem i kako biti bolji

Link to comment

Suska se da Gaydy, ukoliko ne osvoje SB - ide u LA.... kod Chargersa. Kartu nemoze Spanos da proda u novom stadionu, pa se smatra da ce Tom biti magnet za publiku.... Isuse. Stvarno nema smisla, mislim da covek zasluzuje da ide u penziju kao patriot. 

Link to comment
57 minutes ago, omiljeni said:

Veljo, kako je bilo, Thompson zaspe na sred sastanka, a McCarthy ni ne dodje na sastanak jer je morao na masazu ili je bilo obrnuto?

Ponekad je bolje otići na svoju masažu, nego masirati Peytona i Peytonu, da bi ovaj kasnije zvao gazdu Jetsa i molio ga da te zaposli, nakon otkaza u Majamiju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...