Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 hours ago, omiljeni said:

Nije uspeo mene da prevari, a kamoli ljude koji su profesionalci i drže fudbal u malom prstu. 

...koji su u toj sezoni videli Geno Smitha kao buduceg velikog QB.a Jetsa

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Pedala Šurmuru, za DG se još nisu izjasnili...



... Shiit has hit the fan...
 

DG ostaje

ne znam hoce li JLP preci u nas tabor, ili mu dosta najurivanje Schurmura...

Link to comment
19 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Šalu na stranu, ali zaista verujem da je najgora moguća kombinacija da se jedan otpusti a drugi zadrži, čak lošija nego da obojica ostanu.

Navodno je uradio mnogo dobrih stvari iza kulisa (skauting sistem, sabermetrics odeljenje) uz kvalitetan draft. Za ovo prvo ne znam, niti vidim neke efekte, ali draft se drži o tankoj niti Danijela Džounsa. 

Link to comment
2 hours ago, teacher said:

Navodno je uradio mnogo dobrih stvari iza kulisa (skauting sistem, sabermetrics odeljenje) uz kvalitetan draft. Za ovo prvo ne znam, niti vidim neke efekte, ali draft se drži o tankoj niti Danijela Džounsa. 

Pametnom dovoljno što čovek koji je sarađivao nekoliko godina sa DG nije dao ni šansu Giantsima, nego je otišao u još goru i  disfunkcionalniju organizaciju sa arguably najgorim vlasnikom u celom pro američkom sportu. 

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Pametnom dovoljno što čovek koji je sarađivao nekoliko godina sa DG nije dao ni šansu Giantsima, nego je otišao u još goru i  disfunkcionalniju organizaciju sa arguably najgorim vlasnikom u celom pro američkom sportu. 

Ja bih dodao i kvalitetan fail u FA. Solder, Stewart, Bethea, oterani OBJ, Collins. Mislim, strah mi je veći od nade sad kad se otvara prostor u seleri kepu. 

Takođe, jebala ga zdrava atmosfera u svlačionici. Ko da igrači moraju da budu članovi akademije nauka. 

Link to comment
2 hours ago, mandingo said:

 

 

Hteo da vodi tim 100% sabermetric, kao u bejzbolu, da GM ima uticaja direktno na igru, a da se smanji uticaj trenera

Link to comment
3 hours ago, teacher said:

Hteo da vodi tim 100% sabermetric, kao u bejzbolu, da GM ima uticaja direktno na igru, a da se smanji uticaj trenera

Da vidimo koga ce brownsi uzeti za GMa i HCa. Baker u trecoj godini ce uci sa trecim play callerom. Ako ponovi ovakvu sezonu, moze i on da leti.

Link to comment
Hteo da vodi tim 100% sabermetric, kao u bejzbolu, da GM ima uticaja direktno na igru, a da se smanji uticaj trenera
Čekaj zar nije Haslam doveo nekog pored Dorsija, DePodestu koji je "analitičar" i da su oni u ratu?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Čekaj zar nije Haslam doveo nekog pored Dorsija, DePodestu koji je "analitičar" i da su oni u ratu?



... Shiit has hit the fan...
 

uf, da, izgleda da je obrnuto. dakle brownsi će postati prvi football analytics driven team

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čekaj zar nije Haslam doveo nekog pored Dorsija, DePodestu koji je "analitičar" i da su oni u ratu?



... Shiit has hit the fan...
 

DePodesta je onaj iz Moneyball filma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...