Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Bogotac said:

Kakav smo kurac od ekipe

 

Rodgers penzija

QB Aaron Rodgers completed 27 of 55 passes for 323 yards and two touchdowns with one interception, 72.0 rating.

Iiiii 23-20 Packers win!

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

QB Aaron Rodgers completed 27 of 55 passes for 323 yards and two touchdowns with one interception, 72.0 rating.

Iiiii 23-20 Packers win!

Ma bezi tamo,jbt stizu nam Brees i kompanija na Lembo,pakao

Link to comment
2 minutes ago, Bogotac said:

Ma bezi tamo,jbt stizu nam Brees i kompanija na Lembo,pakao

:lol: 

a sta bi ti, da ti u divisional dodje Detroit?

 

btw, ako Seattle dobije SF dolazi vam pobednik Phila/Dallas-San Francisco, plus imate home game u conference finals

 

 

Link to comment
11 hours ago, teacher said:

fiitzmagic :hail: 

 

Sad će da ti omiljeni objasni kako je on ivy league I da pojma nema o fudbalu ;)

 

Flores inače prijatno iznenađenje (meni) - od ekipe koja je rasprodala sve igrače i koja je viđena da bude 0-16 napravio je 5-11 tim koji uopšte nije loše igrao na kraju sezone

Edited by Zverilla
Link to comment

Pa to mogu i ja ti kazem, Harvardovac uzme izgleda 3 tekme po sezoni kao 2nd coming of Montana, a pre ili posle toga kao raspad najgori, ali bukvalno najgori. Znaci ili otvori sezonu 3-0, 4-1 ili zatvori tako kao ovo, i u krug. Gde god ode nekim cudom, povredama ili cime vec se zadesi da startuje i tako vecnost. Ima neke shamane kao ispomoc u magiji garant, drugo objasnjenje nemam.

Link to comment
18 minutes ago, Grandilof said:

Pa to mogu i ja ti kazem, Harvardovac uzme izgleda 3 tekme po sezoni kao 2nd coming of Montana, a pre ili posle toga kao raspad najgori, ali bukvalno najgori. Znaci ili otvori sezonu 3-0, 4-1 ili zatvori tako kao ovo, i u krug. Gde god ode nekim cudom, povredama ili cime vec se zadesi da startuje i tako vecnost. Ima neke shamane kao ispomoc u magiji garant, drugo objasnjenje nemam.

sad si opisao MO qb whisperera

Link to comment
36 minutes ago, Grandilof said:

Pa to mogu i ja ti kazem, Harvardovac uzme izgleda 3 tekme po sezoni kao 2nd coming of Montana, a pre ili posle toga kao raspad najgori, ali bukvalno najgori. Znaci ili otvori sezonu 3-0, 4-1 ili zatvori tako kao ovo, i u krug. Gde god ode nekim cudom, povredama ili cime vec se zadesi da startuje i tako vecnost. Ima neke shamane kao ispomoc u magiji garant, drugo objasnjenje nemam.

To (mogu) svi (da) kažu, al harvardovac igra 14 sezona iako je bio pick 7me runde, Ima 200+ TDova koje je postigao sa 8 timova, i nikad nije imao luksuz "imalaca pojma" da se oko njega pravi tim i taktika. On nije konstantan i to mu je velika mana ali je i pored toga bolji od pola startnih QBova u ovoj sezoni koji nece ni prići onome šta je on ostvario i kojih neće biti u NFL.u već za nekoliko sezona

Link to comment
To (mogu) svi (da) kažu, al harvardovac igra 14 sezona iako je bio pick 7me runde, Ima 200+ TDova koje je postigao sa 8 timova, i nikad nije imao luksuz "imalaca pojma" da se oko njega pravi tim i taktika. On nije konstantan i to mu je velika mana ali je i pored toga bolji od pola startnih QBova u ovoj sezoni koji nece ni prići onome šta je on ostvario i kojih neće biti u NFL.u već za nekoliko sezona
Ako ništa drugo uvek je garantovao "zabavu i sikiraciju"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ako Šurmur i DG ne dobiju šutubulj, prelazim da navijam za Tampu....manje je bolno.

to JLP brate!

navijati za Tampu je do jaja. lozis se tokom preaseasona, prva 2-3 kola, i onda ti je sve jasno pa cekas draft :D vec 15 godina mi se od oktobra vise ne nerviramo...

 

 

Link to comment

Znači Fitzara je dobar, ali samo nije dobio pravu šansu? :D Pa jbg ako je neko dobijao šanse, to je bio on.

I šta je uradio? možda 2-3 solidnjikave sezone i gomila bauljanja i loše igre.

U Jetsima je imao Marshalla i Deckera koji su tad igrali kao ludi, trener mu je bio Gailey koji mu je prethodno bio head coach u Billsima gde je dobio jedini starter ugovor u karijeri. To je bila famozna Fitzmagic sezona, bili smo na 1 pass od playoffa i nismo prošli sa 10-6. Na kraju te sezone je bio free agent i bilo je pitanje kakav ugovor će mu ponuditi. Samo bog dragi zna koliko sam tog proleća potrošio vremena na gledanje Fitzare iz te sezone. I što sam više gledao to sam više imao utisak da ćemo napraviti epski zajeb ako ga potpišemo. A kao neko ko navija za Jetse sigurno nisam bio previše zahtevan i probirljiv da bih eto tek tako bio nezadovoljan sa QB posle 4000yd/30td sezone.

Nije uspeo mene da prevari, a kamoli ljude koji su profesionalci i drže fudbal u malom prstu. On je backup nivo igrača koji može da ti posluži kao bridge QB, tj da premostiš sezonu ili dve dok ne draftuješ nekog high upside igrača. Već sam jednom pola u šali/pola ozbiljno pisao šta mislim o tim njegovim dobrim utakmicama i kako se to dešava, ali ovaj put bih izdvojio 1 drugi citat iz moje bogate zbirke mudrih izreka i citata o Fitzpatricku:

 

On 17.5.2019. at 16:25, omiljeni said:

I odakle ti to da Miami otvoreno tankuje? Kad potpišeš Fitza onda juriš 8-8 sezonu, a bićeš 7-9 i sledi ti pick #15. Trejd za Rosena isto nije tanking. 

Niko u NFL ne tankuje, pa ni Dolphinsi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...