Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Samleli su Oklahomu potpuno. Clemson dobio, uz lakrdiju koji su sudije priredili. Stvarno vise samo Bog zna sta znaci "football move." Ohio State je isaprebijao Trevora za sve pare ali zadnji drive od 95 jardi nisu mogli da sprece. LSU je 3,5 poena favorit, igra se u New Orleansu. Bice jako.... 

Link to comment
2 hours ago, mandingo said:

Samleli su Oklahomu potpuno. Clemson dobio, uz lakrdiju koji su sudije priredili. Stvarno vise samo Bog zna sta znaci "football move." Ohio State je isaprebijao Trevora za sve pare ali zadnji drive od 95 jardi nisu mogli da sprece. LSU je 3,5 poena favorit, igra se u New Orleansu. Bice jako.... 

ja gledao highlights

jel su u collage drugacija pravila? ono da su odigrali u NFL, svaki play na obe strane bi bio DPI... onaj incomplete, TD ko vrata.

Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Cudno je da su Mare ovako pobrljavile zadnjih godina oko izbora GM i HC

zašto misliš? ono sa coughlinom i tunom je bilo čudno, ovo sad je otprilike na čega su giantsi ličili od kraja 60-ih to sredine 80-ih za vreme čuvenog wellington mare, kada je NFL morao da instalira george younga za GM-a. mislim da su imalii 15 godina bez plejofa, da nije tampa bay bucsa i jetsa, slobodno bi mogli biti najgora franšiza ever. 

Link to comment
3 hours ago, freakns said:

ja gledao highlights

jel su u collage drugacija pravila? ono da su odigrali u NFL, svaki play na obe strane bi bio DPI... onaj incomplete, TD ko vrata.

To je incomplete. Taj fumble koji je OSU vratio za TD je bio cist scoop & score, imho.

Link to comment

Au budala od Cardzersa, imaju FG u dzepu, manje od minuta do kraja, Ekelera i Gordona da probaju trcanjem do TD, a Rivers tata salje dubok pas u double coverage, gde je i Matje. Naravno, INT :D

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...