Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Brees nije u all NFL 100 years timu, nije uspeo da udje u 10 QBa. Omiljeni slavi....  

 

Usli su dvojica iz vremena Chaplina, Unitas, Staubach, Elway, Montana, Marino, Favre, Gayton i Gaydy. 

Link to comment
Brees nije u all NFL 100 years timu, nije uspeo da udje u 10 QBa. Omiljeni slavi....  
 
Usli su dvojica iz vremena Chaplina, Unitas, Staubach, Elway, Montana, Marino, Favre, Gayton i Gaydy. 
Beše T. O. nije ušao od WR...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Beše T. O. nije ušao od WR...



... Shiit has hit the fan...
 

Nije. Cudno je za Drewa ali su verovatno hteli da lista bude hronoloski raznovidna. Pa su uzeli samo Brejdija i Pejtona iz najnovije ere. Jbg...  

Link to comment

Jbga, to je često i za kuću slavnih, jebeno sa kim si "u generaciji"...
Hteo sam sve da pogledam odjednom, pa ne gledam ove pojedinačne...
Zanima me koji su "kriterijumi"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbga, to je često i za kuću slavnih, jebeno sa kim si "u generaciji"...
Hteo sam sve da pogledam odjednom, pa ne gledam ove pojedinačne...
Zanima me koji su "kriterijumi"...



... Shiit has hit the fan...
 

Pa dobro, u HOF je to first ballot. Posle mozes svakako uci.  

 

Kriterijumi su, valjda, da svaka era ima bar nekog pretstavnika - od trenera do special teams. Mislim da su birani od strane trenera i novinara koji prate NFL decenijama... poput Pitera Kinga, recimo. Meni je jos uvek izostavljanje LTa (iz Chargersa) i Marshalla Faulka najveca glupost. Ostalo je OK... manje - vise. Doduse, kad su tvoji QBi u pitanju, ja bih pre Rodzersaru stavio nego traktoristu. Ali opet, tu ima taj generaciski bias. Lista sa Rodgersom a bez Breesa, bi bila jos gora.  

Link to comment
Pa dobro, u HOF je to first ballot. Posle mozes svakako uci.  
 
Kriterijumi su, valjda, da svaka era ima bar nekog pretstavnika - od trenera do special teams. Mislim da su birani od strane trenera i novinara koji prate NFL decenijama... poput Pitera Kinga, recimo. Meni je jos uvek izostavljanje LTa (iz Chargersa) i Marshalla Faulka najveca glupost. Ostalo je OK... manje - vise. Doduse, kad su tvoji QBi u pitanju, ja bih pre Rodzersaru stavio nego traktoristu. Ali opet, tu ima taj generaciski bias. Lista sa Rodgersom a bez Breesa, bi bila jos gora.  
Dobro Rodžers nema osnova sad, iskreno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
5 hours ago, mandingo said:

Brees nije u all NFL 100 years timu, nije uspeo da udje u 10 QBa. Omiljeni slavi....  

 

Usli su dvojica iz vremena Chaplina, Unitas, Staubach, Elway, Montana, Marino, Favre, Gayton i Gaydy. 

aj sto nije Brees, ali nema ni Grbca, Leafa, Geno Smitha, Eli Manninga...

 

od te dvojiice iz vremena Chaplina,  jedan je Otto Graham, kojem je svakako tu mesto. kada je zavrsio karijeru drzao je sve moguce i nemoguce rekorde. njegovih 10 uzastopnih championship games verovatno nikada nece biti oboreno. a covek i dalje drzi career YPA rekord... btw, interesantno je da ima i prsten iz NBL(preteca NBA)

zasto je i Baugh tu, neam pojma... 

 

ps. Brees pre Favrea, IMO, ali Favre je ikona u US of A

Link to comment
aj sto nije Brees, ali nema ni Grbca, Leafa, Geno Smitha, Eli Manninga...
 
od te dvojiice iz vremena Chaplina,  jedan je Otto Graham, kojem je svakako tu mesto. kada je zavrsio karijeru drzao je sve moguce i nemoguce rekorde. njegovih 10 uzastopnih championship games verovatno nikada nece biti oboreno. a covek i dalje drzi career YPA rekord... btw, interesantno je da ima i prsten iz NBL(preteca NBA)
zasto je i Baugh tu, neam pojma... 
 
ps. Brees pre Favrea, IMO, ali Favre je ikona u US of A
Iskreno, po brojkama će Brees daleko nadmašiti Favre-a i u mnogome jeste.
Ni BF je njima bitan kao "simbol"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
38 minutes ago, omiljeni said:

niko ne voli ove liste kao freak :thumbup:

Baugh je 100 puta bio all-pro, čovek je bio Peyton Manning u to doba, što da ga ne izaberu.

nisam rekao da ne treba. rekao sam da ne znam zasto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...