Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, freakns said:

cekam omiljenog da mi jos jednom objasni ove tri stvari:

1. Dallas je najbolji tim u NFC

2. Amari Cooper je ako ne top 3, onda lagano top 5 WR lige  HoF WR.

3. Dakara zasluzuje 35 milki po sezoni

mislim da ga prvi put nisam bas razumeo :D

 

Mala ispravka.

 

Inace frustrirajuce je bilo za gledanje u smislu da smo davnih dana ovo da zavrsimo, drzimo ih zive do kraja utakmice.

Edited by Grandilof
Link to comment
cekam omiljenog da mi jos jednom objasni ove tri stvari:
1. Dallas je najbolji tim u NFC
2. Amari Cooper je ako ne top 3, onda lagano top 5 WR lige
3. Dakara zasluzuje 35 milki po sezoni
mislim da ga prvi put nisam bas razumeo [emoji3]
 
 
Ali kako je Jerry zapalio iz lože ranije...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Dobiće Giantsi Filu u zadnjem kolu, čisto da se još malo poseremo po poziciji na draftu. Mada, kad već nisi drugi ili treći, i nema tolike razlike.

samo pickice igraju za poziciju na draftu

 

pogledaj samo roster sto je dobio 18-0 Patse. tamo nijedan bitan igrac nije bio top10 pick. Plaxica ste doveli(on jeste 1st rounder, ali ne znam da li je to 10), Strahan i Umenyiora su 2nd rounderi. onaj ustasa na LT ne znam ni da li je biran na draftu. i onaj drugi, znam da je JPP prva ruunda, ali mislim da ni on nije top 10. Tuck i Joseph su kasnije. Rolle jedino, ali i njega ste doveli...

 

ti sto biraju top 10 uglavnom lose prodju... i should know :(

 

Link to comment

Ja nisam navijac Patriotsa, ali ne znam talicniji tim od tih Giantsa. Uvek neko muljanje, od pocetka do kraja sezone. Plus prevara na QB, koja zavisi kakav dan ima, da li ce biti najbolji ili ocajan.

Link to comment
32 minutes ago, freakns said:

samo pickice igraju za poziciju na draftu

 

pogledaj samo roster sto je dobio 18-0 Patse. tamo nijedan bitan igrac nije bio top10 pick. Plaxica ste doveli(on jeste 1st rounder, ali ne znam da li je to 10), Strahan i Umenyiora su 2nd rounderi. onaj ustasa na LT ne znam ni da li je biran na draftu. i onaj drugi, znam da je JPP prva ruunda, ali mislim da ni on nije top 10. Tuck i Joseph su kasnije. Rolle jedino, ali i njega ste doveli...

 

ti sto biraju top 10 uglavnom lose prodju... i should know :(

 

Sve je to tako, i ja se mnogo više zajebavam sa pro-tank postovima na ovom topiku, nego što sam ozbiljan, ali nekako pogledam u budućnost i vidim Young-a kako ubija Danijela Jonesa igrajući za Wash dva puta godišnje protiv nas, pa me neka zebnja oko srca hvata. Valjda su i u Wash svesni da im je LT veći prioritet od pass rushera, pa krenu tim putem.

 

S druge strane, sjebati Filu za PO je priceless, jebeš draft spot.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Sve je to "lepo", al onda DAL ulazi u PO...
Jbni Jerryworld...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Takmičarski aktivno sam se bavio nekim stvarima, i veruj mi, ako već ne možeš da ostvariš nešto...druga najbolja stvar je nekog sjebat da i taj ne ostvari to nešto.  :D

Link to comment
27 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Sve je to tako, i ja se mnogo više zajebavam sa pro-tank postovima na ovom topiku, nego što sam ozbiljan, ali nekako pogledam u budućnost i vidim Young-a kako ubija Danijela Jonesa igrajući za Wash dva puta godišnje protiv nas, pa me neka zebnja oko srca hvata. Valjda su i u Wash svesni da im je LT veći prioritet od pass rushera, pa krenu tim putem.

 

S druge strane, sjebati Filu za PO je priceless, jebeš draft spot.

+ milion

 

a slažem se i sa freakom, nije slučajno da uvek iste ekipe imaju top10 pik, a to im malo vredi. 

Link to comment
16 minutes ago, teacher said:

+ milion

 

a slažem se i sa freakom, nije slučajno da uvek iste ekipe imaju top10 pik, a to im malo vredi. 

Vucic pada do Bozica, ovo ni on nece preziveti :lol:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...