Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

uTorrent:1.Da li i kako mogu da imam istovremeno otvorena dva uTorrenta, recimo da mi jedan bude s podešavanjima za javne, a drugi za privatne trekere?2.Kad su javni trekeri u pitanju, kako da podesim torent da prestane sa seedom kad završim download?
1. Nemam pojma, jesi siguran da ti je to potrebno2. Imas u opcijama:utorrentdlqf0.jpga imas i ovu perverziju:utorrentqdd7.jpg
Link to comment
uTorrent:1.Da li i kako mogu da imam istovremeno otvorena dva uTorrenta, recimo da mi jedan bude s podešavanjima za javne, a drugi za privatne trekere?2.Kad su javni trekeri u pitanju, kako da podesim torent da prestane sa seedom kad završim download?
Odgovor na drugo pitanje:desni taster: remove torrent. I prestaje da seed-uje.
Link to comment

I, bre, Tresko.. :lol: Podrazumeva se da nisam tu (ili spavam dubokim snom) da to ručno odradim.2dionysos:Thx.Na ovu drugu "perverziju" sam mislio, ali vidiš, zbog toga mi trebaju otvorene dve instance uTorrenta.Na jednoj (private trackeri) seed treba da ide stalno, a na drugoj samo dok ide download.Koliko vidim, "perverziju" ne mogu da podesim samo za neke torente, već ili za sve ili nizajedan, jel' tako?

Edited by ion
Link to comment
2dionysos:Thx.Na ovu drugu "perverziju" sam mislio, ali vidiš, zbog toga mi trebaju otvorene dve instance uTorrenta.Na jednoj (private trackeri) seed treba da ide stalno, a na drugoj samo dok ide download.Koliko vidim, "perverziju" ne mogu da podesim samo za neke torente, već ili za sve ili nizajedan, jel' tako?
aaaa to :)desni klik na torrent iz liste, Properties i namesti perverziju kako ti odgovara ;)
Link to comment

Ma to sam odavno probao, ali mi nešto ne radi.Misliš na ovoutorrent_seed_prob.jpg(nije moj skrinšot, već ko zna čiji, jer pišem s posla)Koji god procenat stavim, on ne zaustavlja seed.Đe grešim?Aj' mi, ako hoćeš/znaš razjasni:Kako da podesim prilikom starta downloada da npr torent sa demonoida seeduje ab infinitum, a torent s piratbeja zaustavi seed kad skine ceo torent (ne ograničavam previše DL sa free trackera, tako da sam im do tada već dao 40-50%, sasvim im je dosta od mene)?

Edited by ion
Link to comment

=== MSIE problemi (Vista) ===Normalno koristim Firefox, ali kad startujem MSIE dobijem ovo:23lkx8p.jpgI jos jednu slicnu poruku iza toga, a potom MSIE startuje i odmah kreshira.Kad startujem sa "Run as administrator" poruke o greskama nema, MSIE se startuje, ali ne funkcionise uopste i mora da se ubije iz Task ManageraWTF se dogadja?

Link to comment

Conspirator bio brzi. Samo da potvrdim da Google Desktop Search pravi ovakve probleme. Ja sam ga zbog iste stvari deinstalirao i presao na WDS.

Link to comment
Jesi ovde otkacio Limit the upload rate?utorrentqdd7.jpg
Sad izgleda da radi. Moram to još malo da razradim.Hvala ti u svakom slučaju, uputio si me na pravu stranu.
Link to comment

OK, retard sam priznajem. Ne umem da instaliram jebeni flash player! Tri koraka u vidu "klikni next", al meni ne ide. Sve završim OK, uninstall, install..., ali kada hoću da pokrenem npr b92.fm ili neke aplikacije na FBu kaže mi da mi nedostaje plugin u vidu flashplayera! OS je XP, browser Firefox. Dva dana se njakam! Gde grešim?

Link to comment
OK, retard sam priznajem. Ne umem da instaliram jebeni flash player! Tri koraka u vidu "klikni next", al meni ne ide. Sve završim OK, uninstall, install..., ali kada hoću da pokrenem npr b92.fm ili neke aplikacije na FBu kaže mi da mi nedostaje plugin u vidu flashplayera! OS je XP, browser Firefox. Dva dana se njakam! Gde grešim?
Ako je o B92.fm reč, i meni prijavljuje nepostojanje verzije 10, ja zatvorim taj prozorčić i muzika ipak ide.
Link to comment
Ako je o B92.fm reč, i meni prijavljuje nepostojanje verzije 10, ja zatvorim taj prozorčić i muzika ipak ide.
I meni je išla dok nisam pokušao da instaliram desetku. Od tada ništa ne valja. Sada sam uspeo da instaliram 9.nešto, sve ostalo radi ok, ali muzika ni da mrdne. A i koji im je fazon sa tim 10. kad je to još beta verzija? Ma preživeću bez b92.fm. Potrebniji sam ja njemu nego on meni. :lol:
Link to comment
Spremte se spremte daunlouderi. Izgleda da ce ipak biti povecanja brzine, ali samo za po 512k dl. Ul ni makac.
Aj za nas retarde, da li to znači da će meni telekom tek uvedeni adsl od 512 povećati na 1024 za iste pare? Za Ul mi puca patka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...