Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

platila sam ja i ovome koji je već radio tih 10 e (možda i više, ne sećam se), pa ništaednisam ni mislila da mi se radi zađabe

Edited by duda
Link to comment

Dudo, ti izgleda ne znas za koncept jednog Miralema. Idi u task manager, vidi koji ti procesi jedu resurse (memoriju i CPU), vidi na netu da li ti trebaju ili ne i onda uninstalliraj programe ciji su.

Link to comment
e ljudi, treba mi pomoćimam super računar, al' sve radi kilavojasno je da je taj koji mi je postavljao instalciju samo otaljao posaosto nekih problema imam, ne sumnjam da bi sve trebalo da radi bolje i bržene mogu sa time sama da se akam, ne posjedujem dovoljno znanja, a već imam dosta stvari koje moram da sačuvam, tu ne sme da se omaneukratko, treba mi neko da mi ljudski uradi instalaciju (sve što mi treba) i da to optimizuje da radi najbolje što možeznate li nekog takvog ?
dudo, 10 ljudi sa foruma bi to moglo da ti odradi i za džabe, vidi ko ti je geografski najbliži.
Link to comment
Dudo, ti izgleda ne znas za koncept jednog Miralema.Idi u task manager, vidi koji ti procesi jedu resurse (memoriju i CPU), vidi na netu da li ti trebaju ili ne i onda uninstalliraj programe ciji su.
ne da ne znam za koncept jednog Miralema, nego ne znam ništa :cry:ma vidi, možda bih ja ovde uz par vas koji znate mogla nešto da uradimpri tom bih smorila i vas i sebe jer bih vas verovatno sto puta pitala neke stvari koje se podrazumevajunemam ja brate vremena za tomeni treba neko ko je tu iskusan i ko će sve to da prečešlja i sredi

za male pare :lolol:

dudo, 10 ljudi sa foruma bi to moglo da ti odradi i za džabe, vidi ko ti je geografski najbliži.
ja sam na zvezdariali zbilja ne želim da bilo ko troši svoje vreme na mene za džabesve ću ja pošteno da platim, kao što sam uvek i plaćala, ali sam bogme često bila i nezadovoljna rezultatimkonkretno, taj tip koji je sve instalisao, instalisao mi je i xelart - daljinsku podršku, ali kad god ga pozovem, on nema jebenog vremenaosim toga, nezadovoljna sam inicijalno njegovim radom i neću više sa njim da se akamvolela bih da nađem nekog pouzdanog ko to radi za pare, tako da mogu uvek da ga pozovem, bez griže savesti i osećaja da nekome dosađujem, to je Edited by duda
Link to comment

ako u međuvremenu nisi našla nekoga, javi mi se na pm pa ću ti ja ostaviti broj lika koji će ti to odraditi odlično i maksimalno je susretljiv što se tiče podrške i pomoći nakon toga.

Link to comment
dudo tebi treba solidna gejmerska masina, vise particija, par fleseva, spoljni disk i dva monitorakada radis onda si kao crash test za komp :)
šta će meni gejmerska mašina, ne kapirammeni čak ne treba ni neka zahtevna grafika, ne radim ja renderovanja, ja se bavim crnčenjem u 2d uglavnom
Link to comment

E, sta mi je crklo?Pre par dana da upalim komp tj. da ga probudim iz "sna" nije hteo da mi se aktivira monitor a cuje se kao kad zapisti kod butovanja pa jos nekoliko puta isto tako zapisti a nista ne prikazuje.Tako reci ,svako pokretanje pisti kao blesavo posle startnog BIP!!. Nesto mi se kroz glavu mota da sam negde nekad cuo da je to bas znak da ti je crklo __________ i da je bas namerno napravljeno da se komp tako oglasava da bi znao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...