Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Malo da razbijemo monotoniju sa FF :) . iSkysoft video converter, radi ko singerica, pogotovu sa cepanjem i spajanjem .mkv fajlovaDownside, nije besplatan
1. a je l' bi mogo da mi downgrejduje snimak od sat i po, ceo? skinuo sam Xilisoft i on isto super radi ali free verzija hoce samo do 3 minuta.2. je l' imao neko problem sa unidentified networkom na 7? nije bas problem, kad disejblujem adapter i ponovo inejblujem net radi, a unidentified nestane. ali pri podizanju racunara javlja se unidetified i nema izlaska na net. guglao sam medjutim svi imaju neki kompleksniji problem sa ovim. neko resenje?
Link to comment

Drugar kupuje neki laptop sa preinstaliranim Win7 home. Kako uz tu varijantu ne ide Win7 na disku, koja je preporuka za pravljenje image sistema bez S/N?nLite ili nešto drugo?

Link to comment
Piše na ploči , ispod grafike ili pored memorije. Naravno, imaš i SIW, besplatnu verziju, koja će ti brzo i precizno odraditi posao.
Hvala!pogledacu cim budem doma
Link to comment
Drugar kupuje neki laptop sa preinstaliranim Win7 home. Kako uz tu varijantu ne ide Win7 na disku, koja je preporuka za pravljenje image sistema bez S/N?nLite ili nešto drugo?
Recimo? Edited by Indy
Link to comment
Drugar kupuje neki laptop sa preinstaliranim Win7 home. Kako uz tu varijantu ne ide Win7 na disku, koja je preporuka za pravljenje image sistema bez S/N?nLite ili nešto drugo?
start -> kontrol panel -> sistem i održavane -> bekap i restore treba da ima opcija create a system repair disk. Naravno, verovatno ima skrivenu particiju, ali neka napravi i disk...
Link to comment
Probaćemo. U uvodnom delu piše da je za 32-bitne, kasniji feature: "64-Bit version available"Neko direktno iskustvo sa ovim?
start -> kontrol panel -> sistem i održavane -> bekap i restore treba da ima opcija create a system repair disk. Naravno, verovatno ima skrivenu particiju, ali neka napravi i disk...
Hvala! Edited by CTale
Link to comment
Uvek sam koristio Norton Ghost. U principu dosad mi je uvek bio dobar softver sa sourceforge-a, zato sam ovo predložio.
Ghost je super, imam jedan stari ghost disk win 2000 SP4 i čuvam ga, kao uspomenu. Ako se dobro sećam to nije nortonov program originalno nego su ga oni kupili? I bio je jedini koji je radio...pa...goust sistema, tako se to valjda i dalje zove :)Mada već duže vreme koristim Acronis-ova rešenja i zadovoljan sam. Edited by Vapad
Link to comment
1. a je l' bi mogo da mi downgrejduje snimak od sat i po, ceo? skinuo sam Xilisoft i on isto super radi ali free verzija hoce samo do 3 minuta.
Ako misliš za downgrade, da smanji veličinu fajla uz odredjeni gubitak kvaliteta, naravno da može.za ovo drugo:In order to let our customers know our programs better, each program of us has a trial version differing from the full version. It is free and foremost, it is the same as the full version in functionality, except a watermark on the converted video and a 3-minute length limitation on converting audio files.
Link to comment
Neko direktno iskustvo sa ovim?
Ja sam radio System Image, koliko se sjećam hvata sve particije po defaultu, skrivene i neskrivene. Restore je bio uneventful, sve je obavilo kako treba.
Link to comment
X38-DQ6 Gygabitepotpuno sam hardverski nepismen, koju memoriju ovo podrzava?(ugradio bih 16GB DDR-a umesto 4 koliko sada imam)
Prvo....uuuuuu... DQ6 !!!Drugo, 4 x 1.8V DDR2 DIMM sockets supporting up to 8 GB of system memory, žao mi je.To je 4x2Gb da se razumemo, verovatno ne može ni 2x4Gb Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...