Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kucala sam neki dokument u word-u na latinici. medjutim, trebalo je na cirilici, a sad me naravno mrzi da sve iznova kucam. da li moze da se prebaci latinica u cirilicu i kako?
ključna reč za tvoj problem je: transliteratormalo googlaj, pa ces mozda i naci resenje sama... dok neko ne stavi neki konkretan koristan link...
Link to comment

@razz fala, nego potpuno mi suludo da nekima automatski podeseno da obrisane mailove u inboxu automatski smesta u deleted items dok drugima jednostavno provuce crtu kroz ali ih ostavlja u inboxu. 2007 je u pitanju. ne verujem da bi 'move' radio posao nekom kome stize stotinak mailova dnevno.ima negde taj konvertor, neki nas ga pravio, okacicu ti sutra ako ne zaboravim, ne mogu sad da ga trazim po netu. a mozes da preuzmes i sa microsoftovog sajta.ajd prosto pitanje, isto outlook 2007.. kreiran je novi korisnik na obicnom racunaru. postoji isti takav i na mail serveru ali iz nekog razloga se ne prikazuje u outlook mailu obicnog korisnika sa leve strane. nema njegovih foldera. kod senda daje opciju promene korisnika odnosno novokreirani korisnik postoji, samo mu nema foldercica sa leve strane ispod primarnog korisnika.ajd jos 1 - kako da setapujem outlook kod kuce da mogu da pratim mailove i sa svog racunara?

Edited by exTRaGluv
Link to comment
ključna reč za tvoj problem je: transliteratormalo googlaj, pa ces mozda i naci resenje sama... dok neko ne stavi neki konkretan koristan link...
ima negde taj konvertor, neki nas ga pravio, okacicu ti sutra ako ne zaboravim, ne mogu sad da ga trazim po netu. a mozes da preuzmes i sa microsoftovog sajta.
hvala, ali ovo mi je bilo nesto mnogo komplikovano. nasla sam on line konvertor :D Edited by viva
Link to comment
..ajd jos 1 - kako da setapujem outlook kod kuce da mogu da pratim mailove i sa svog racunara?
Da bi mogao da imaš kopije mail-ova na dva računara, dovoljno je da odrediš jednu mail adresu koju ćeš koristiti kod kuće i da tu adresu upotrebiš na mail serveru kao adresu na koju će se slati kopije mail-ova.Ukoliko nema potrebe da sve mail-ove svlačiš i na svoj komp - dovoljno je da se s vremena na vreme uloguješ na webmail (nadam se da ti je ta opcija dostupna).
Link to comment

mislis da mu dodam allias za neki mail koji koristi kod kuce?on hoce bas taj mail koji ima i u firmi da moze da koristi i kod kuce, posto mu je to mail za spijuniranje, verovatno i kucka sa njega nesto ponekad.

Link to comment

Ako se koristi IMAP, ne vidim u čemu je problem - mailovi su sve vreme na serveru, ti ih samo gledaš sa klijenta kao fajlove i foldere na udaljenom kompu. I videćeš ih isto sa kojeg god računara, dokle god se koristi IMAP. I webmail interfejs u pozadini koristi IMAP na localhostu. A ako se koristi POP3, markira se samo u klijentu "leave messages on server", tako da se skida samo kopija na lokalni računar, a original stoji gore na serveru.

Link to comment
hvala, ali ovo mi je bilo nesto mnogo komplikovano. nasla sam on line konvertor :D
evo za 2007 i 2010http://alberoart.com/TranslitGT-Add-In
Link to comment

Nesto mi se dogodilo sa fajlom u open ofisu. Svaki put kad ga otvaram prvo mi trazi da odredim neke opcije ASCII filtera. Kad ga otvori, ceo tekst je nestao, to jest, umesto slova su neki bez veze znakovi. Da li neko moze da mi pomogne da resim to?

Link to comment

izbacuje upozorenje da ne moze da sasvim svuce mail sa servera... outlook 2007 je u pitanju.. nakon sto kliknem yes, svuci skroz, on ne uradi nista, mail i dalje ostane neprocitan. sta raditi? 4mb ima mail.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Komp mi se sam od sebe ugasio(bio ukljucen, zatekao sam ga iskljucenog) i sad nece da se upali. Samo se nakratko upali zelena lampica na kucistu i zarotira se kuler, ali to je sve.Imao mozda neko slicna iskustva?

Link to comment
Komp mi se sam od sebe ugasio(bio ukljucen, zatekao sam ga iskljucenog) i sad nece da se upali. Samo se nakratko upali zelena lampica na kucistu i zarotira se kuler, ali to je sve.Imao mozda neko slicna iskustva?
Jes ga čistio kad? Oće grafićka pregorit po vrućini ako joj se zaštopa kiler..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...