Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Auslogics Disk Defrag. Free, lagan, dobro radi posao, a ima i lepe opcije, tipa da može da defraguje samo jedan fajl - dušu dalo kad čovek ima virtuelne mašine, pa defraguje samo vmdk ili vhd.

Link to comment

koji je najbolji nacin, da neko ko je u americi, a zeli da izgleda kao da je u srbiji, sto se tice koriscenja neta, to postigne. znam da treba da se koristi neki proxy, ali ako moze neko konkretno da napise, gde da odem i sta da uradim, posto nikad to nismo koristili. hvala.

Link to comment

Hoću da kupim neki kvalitetan mužički plejer, ali ne ipod... i dobre sluške pride. da prepoznam kada puštim FLAC.Sećam sa je Vasa pisao nešto, ali ne mogu da nađem sad...Molim za preporuke, unapred zahvalan

Link to comment

fak, fak, fak. instalirao mi se novi adobe flash player jutros i sad naravno nijedan flash sajt ne radi. u firefoxu. ni youtube.sta mi je ciniti?

Link to comment
Hoću da kupim neki kvalitetan mužički plejer, ali ne ipod... i dobre sluške pride. da prepoznam kada puštim FLAC.Sećam sa je Vasa pisao nešto, ali ne mogu da nađem sad...Molim za preporuke, unapred zahvalan
pridruzujem se upitu, a ujedno nudim na prodaju ipod 16gb
Link to comment
Hoću da kupim neki kvalitetan mužički plejer, ali ne ipod... i dobre sluške pride. da prepoznam kada puštim FLAC.Sećam sa je Vasa pisao nešto, ali ne mogu da nađem sad...Molim za preporuke, unapred zahvalan
pridruzujem se upitu, a ujedno nudim na prodaju ipod 16gb
Mislim da je Vasa pominjao Sandisk Sansa plejere. Sad koji tačno ne znam(vidim da svi podržavaju FLACSandisk
Link to comment
fak, fak, fak. instalirao mi se novi adobe flash player jutros i sad naravno nijedan flash sajt ne radi. u firefoxu. ni youtube.sta mi je ciniti?
Novi fleš je napravio haos (1, 2, 3). Još se traži pravo rešenje...U međuvremenu, možeš da probaš ovo:
http://forums.adobe.com/thread/1018071?tstart=0

Ako to ne odradi posao, probaj tzv. clean install (uzgred, to se uvek preporučuje pri apgrejdu na novu verziju fleša). Prvo potpuno odstrani™ fleš sa kompa, pa ga tek onda instaliraj. Za ovo obavezno koristi Adobe-ov uninstaller:Win 32-bitWin 64-bitUkoliko ni ovo ne pomogne, ukloni ovim uninstallerom iznad novu verziju fleša i vrati se na staru. Otčekiraj samo u toku instalacije mogućnost automatskog apdejtovanja. Stare verzije možeš naći ovde:

http://www.filehippo.com/download_flashplayer/

Javi šta si uradio.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Mislim da je Vasa pominjao Sandisk Sansa plejere. Sad koji tačno ne znam(vidim da svi podržavaju FLACSandisk
Ja sam meracio Sans-u , Vasa je hvalio, naisao na neko izgleda ciscenje magacina u CT i pazario...ekstra zadovoljan...
Link to comment

Ima li neko iskustva sa Adobe Connect?Ako sam dobro razumeo, ovaj program/platforma je dobra za e-predavanja gde neki solidan broj ljudi može istovremeno da učestvuje u radu. Koliko ovo košta i od čega zavisi cena? Možemo i na pp, možemo i na novom topiku....

Link to comment
Ja sam meracio Sans-u , Vasa je hvalio, naisao na neko izgleda ciscenje magacina u CT i pazario...ekstra zadovoljan...
Da se nadovežem, ClipZip razvaljuje. Natakoh i malo bešnje sluške (AKG K240) tek da vidim kako fercera u tip-top uslovima, savršeno sokoćalo. Hvala za odličan predlog.
Link to comment

je l' zna neko zasto u outlooku 2007 obrisane mailove iz inboxa ne smesta u deleted items?ipak nisam nasaonasao sam kako da ih obrise, ali mi treba da ih smesta u deleted itemsizgleda da ne moze da se namesti uopste posto je IMAP u pitanju ........

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...