Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Za firefox mi se zakačio neki "Brothersoft extreme toolbar" hemoroid od programa kog se želim otarasiti. Isključim ga u opcijama, on se pojavi već kod sledećeg startovanja firefoxa. U control panelu ga uninstaliram, on je i dalje tu. Kasperski, Ccleaner i Malwarebytes ga ne konstatuju. Šta činiti?

Edited by Reaktor
Link to comment

Radisa koji imas antivirus na tom problematicnom laptopu? Da li si probao da ga iskljuci? Neki firewall takodje... Da nije tu negde blokada, ako svi ostali rade, a samo taj laptop zeza?Da li si probao preko kabla da spojis taj laptop, cisto da vidis da li je wifi problem? Da li si probao da napravis novi user na tom laptopu da vidis kako ce se on ponasati ( i tako pada reinstalacija pa nije bitno :D )

Edited by Milosh76
Link to comment
Radisa koji imas antivirus na tom problematicnom laptopu? Da li si probao da ga iskljuci? Neki firewall takodje... Da nije tu negde blokada, ako svi ostali rade, a samo taj laptop zeza?
Naravno da sam probao da isključim sve živo... Avira/ZA je kombinacija...Ma keč je 100% u AP, koji isključi laptop u jednom trenutku sa konekcije ka ruteru... Samo još da shvatim zašto... Malo je nebulozno da radi par minuta OK, i onda, prestane da radi... I tako stalno, kad god se uradi repair...
Link to comment

Saga se nastavlja... da ti nije ukljucen MAC address filtering (a tog laptopa nema upisanog)?Posto nema razloga da AP drugacije tretira taj laptop od ostalih WiFi korisnika (ako su svi settings na laptopu OK, a verujem ti da jesu).

Link to comment
Saga se nastavlja... da ti nije ukljucen MAC address filtering (a tog laptopa nema upisanog)?Posto nema razloga da AP drugacije tretira taj laptop od ostalih WiFi korisnika (ako su svi settings na laptopu OK, a verujem ti da jesu).
Naravno da nije... Settings AP-a nisam godinama menjao...Ma nema veze, videću još sutra sa komšijom, na njegovoj mreži... Ako tamo bude radilo, uzeću AP da testiram i to je to... Tu će negde valjda isplivati šta je problem...Uzgred, sad sam probao da promenim IP adresu, pošto su mi fiksirane i dao sem neki broj koji ne koristoim nikad, tipa 192.168.1.26... Ću da vidim jel ima promene... Možda zajebava se lease timeom nešto?Evo, radi već 5 minuta bez prekida :DEdit, skontao šta je problem...Tablet se kači i dobija prvu slobodnu adresu, pošto njemu nije fiksirana... To je 192.168.1.4, danas popodne, dok laptop nije radio... Ja palim laptop, koji ima fiksiranu IP na 192.168.1.4... I kurcšlus... Fuck... Sori... :( Edited by radisa
Link to comment
Gde kod nas moze da se uplati kredit za Skajp?Sent from my cigla using Tapatalk
a šta će ti to?za zvanje fiksnih telefona imaš i mnogo jeftinija rešenja. i mislim da se može uplatiti u Srbiji
Link to comment

Neko je skoro na ovoj temi imao problema sa rezolucijom monitora, sad je i mene zadesila ista muka.Ono što je za nerviranje je da 2 god. monitor koji kačim na laptop nije pokazivao ovaj bag, ali nakon 3 dana rada bez monitora sad kenjka...Windows ostaje windows, koja god da je verzija.

Link to comment
Nije za mene nego za drugara.Sent from my cigla using Tapatalk
pa svejedno. nisam baš analizirao, ali mislim da su (freecall, voipbuster,...) jeftiniji za sve drzave, a za neke imaju i besplatne minute. imaju i android aplikaciju (postoji i simbian i iOS verzija), pa kad zoves ponudi ti da biras, hoćeš li gsm, (skype) ili voipne znam što bi bilo ko koristio skype za telefoniranje na običan telefon...ovo je samo prijateljska sugestija i ništa drugo.. ko hoce nek proba, ko ne nek ovo ignorise.
Link to comment
skinuo sam ovo. otvori mi tor browser, odnosno neku modifikovanu mozzilu. problem je sto nemam instaliran adobe flash player na tom novom browseru, a ne mogu da ga nadjem preko add-onsa. kako da odradim ovo?
Link to comment
skinuo sam ovo. otvori mi tor browser, odnosno neku modifikovanu mozzilu. problem je sto nemam instaliran adobe flash player na tom novom browseru, a ne mogu da ga nadjem preko add-onsa. kako da odradim ovo?
Viđe ovo. I de uradi šta ti piše.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...