Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Treba mi neki program koji valjano belezi kolicinu down/uploada u toku dana/nedelje/eseca. Imal ko kakav predlog?
ja sam nekad davno trosio ovo. trebalo bi da lepo radi, koliko se secam lepo se snalazi sa danima, nedeljama i mesecima. za esece nisam tako siguran :P
Link to comment

Vapad,Ja u podešavanjima za ruter imam ovako nešto. Ne vidim šta bih tu mogao da stavim :unsure:th_ports.jpgedit: odradio sam mu dmz enabled, nemam pojma da l' sam nešto sjebo ali radi to što sam hteo.

Edited by Renegade
Link to comment
Treba mi neki program koji valjano belezi kolicinu down/uploada u toku dana/nedelje/eseca. Imal ko kakav predlog?
ja sam nekad davno trosio ovo. trebalo bi da lepo radi, koliko se secam lepo se snalazi sa danima, nedeljama i mesecima. za esece nisam tako siguran :P
Predlog: DU MeterBeleži mi protok već 3 godine bez greške.
Link to comment

ne radi mi mišxp, toshiba statelliteubacim sluške u njihov džek i to mi onemogući miša.prvi put je rešenje bilo u običnom isključivanju i ponovnom uključivanju miša, međutim sada mi trajno sjebalo miša i sve vreme mi blinka usb not recognized, čak i kada miš nije uključen.probo više miševa, moj miš radim na drugim računarima, instalirao drajvere ponovo...

Link to comment

Jesi li probao da u divajs menadžeru kažeš view pa šou hiden divajses pa da vidiš da se nije nešto zbingovao, da li imaš miševa sa znacima uzvika ili usb-ova pa da to pobrišeš....?

Link to comment

Nema drajvera, nego on digne kada ubodeš a trebalo bi da spusti kada izvadiš, pa je bilo ono sa safely remove hardware...sve radi sam :) Ako ne radi, u BIOS-u proveri da li je uključena opcija USB mouse support ili USB legacy support, ako jeste...Imaš jednu foricu.Isključiš laptop, isključiš kabal, izvadiš bateriju. Sačekaš minut. Uključiš kabal i laptop, probaš mišonju, ako radi isključiš laptop i kabal, vratiš bateriju pa kabal i uključiš komp.Takođe, zanima me, u kontrol panelu u opcijama za zvuk treba da imaš manage audio devices, tj. na xp-u imaš gore playback a dole recording devices, šta imaš od opcija? Da li ta tošiba ima možda ATI grafiku?

Link to comment

probaću to sa isključivanjemovde su bitni screenshotovi.nema atija, neg intel i mislim da zvuk nije toliko problematičan... valjdadivajs menadžerpost-92-12962345686906.jpgovo iskače svakih 7 sekundipost-92-12962345758815.jpgCPpost-92-12962345823093.jpg

Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...