Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

E, jbg...A tad kad te zajebava, jel' ti uključen torrent klijent? (ne mora da skida, samo onako bez veze stoji)Imam osećaj da ti nešto krade protok i sprečava browser u komunikaciji...

Edited by radisa
Link to comment
da, utorrent je uvijek ukljucen, ali otkad su poceli ovi problemi relativno brzo uklonim sve torente nakon sto ih skinem
Probaj da isključiš program za torrent... Meni se dešavalo da je dovoljno da je samo uključen, i bez obzira što ništa ne skida pravi problem, na isti način kako si opisao...
Link to comment
Probaj da isključiš program za torrent... Meni se dešavalo da je dovoljno da je samo uključen, i bez obzira što ništa ne skida pravi problem, na isti način kako si opisao...
+1
Link to comment
@zli: XP SP2 ima već drajvere za USB 2.0 tako da to nije potrebno, možeš pokušati da reinstaliraš drajvere za VIA čipset, odavde... Mada ne mogu nigde da pronadjem potvdu da je 8233A imao usb 2.0, najbolje što možeš je da, ukoliko već imaš Service Pack 2 (kada klikneš desnim dugmetom na my computer pa propertis u system ti piše i koji je service pack), dakle ukoliko imaš SP2, staviš VIA drajvere i ubodeš androida nazad ispod miša i tastature.
Ma nije meni do Androida, internet preko spajanja mobilnog i kompjutera radi solidno (s obzirom da cekam prelazak sa Euneta na Telekom, sasvim dobro dodje), nego me jebe kad prikacim neki fles... prebacivanje podataka ide mnogo sporije nego sa 2.0... Inace, imam XP SP3, ako to nesto znaci.
Link to comment

Imao bih i ja jedno pitanje, stvarno mi ponestaje ideja...Elem, resio sam da predjem na sedmicu, ali imam gadan problem sa zvukom. Nakon instalacije koja je prosla 100% kako treba izvalio sam da zvuk vrlo stuca i to pogotovo intenzivno kada se kuca na tastaturi dok ide neki mp3 u pozadini, a i sa par igara koje sam probao bilo je raznih random problema, stucanja doduse ne toliko intenzivno. Svalim ja krivicu na Audigy SE koji mi je u kompu, izvadim lepo, enablujem onboard Realtek HD Audio, instaliram drajvere, i sipak. Ponovo potpuno ista prica. Probao sam da pustam mp3 sa svim zivim i nezivim programima, stalno isto. Krenem da kucam nesto u notepadu i zvuk zastrasujuce krcka i prekida. Na XP SP3 nije bilo nikakvih problema ni sa Audigy a ni sa Realtekom. Sve je isprobano sa najnovijim drajverima, malo sam nesto cackao i podesavanja sounda, ali cvrc. Konfa je Athlon 5000+, GA-MA78G maticna, Nvidia 9600GT, i ove gorepomenute zvucne. Posto sam izvalio da je ovaj Realtek vrlo cesto onboard resenje, mozda se neko vec susretao sa ovim problemom i (eventualno) ga uspesno resio. Unapred hvala.

Link to comment

skoro svaki put, kad nesto svlacim, torente najcesce... sjebe mi se konekcija. na kablu sam.al' revampujem ja konekciju, kako jedino za sada radi, switch off switch on...pritom, modem prikazuje kao da je sve u savrsenom redu.neka ideja zbog cega se to desava... i resenje?edit: vidim da gervasius ima slican problem... meni ako je utorrent ukljucen a nista ne skida, ne pravi nikakve probleme... dakle samo kad svlaci nesto.

Edited by Killiana
Link to comment

Ne može se (uglavnom) surfovati netom i koristiti torent klijent istovremeno. Meni je utorrent 2 malo olakšao problem, do tada sam torente skidao samo kad nisam na vebu.edit: postoji Netlimitter, on ume da zauzda torrent klijente.

Edited by Anonymous
Link to comment

izgleda da se ja nisam dobro objasnila.dakle: bez ukljucenog utorrenta sve normalno sljaka.kad se ukljuci utorrent, postoje dve opcije:1. sve normalno sljaka2. ne samo da je surfovanje neizvodljivo, nego i torrenti prestaju da se svlace. mrtva konekcija. za sve.ja uglavnom stavljam torente da se svlace preko noci, tako da, jbg, razumite sto popizdim kad ustanem ujutru da vidim da je sve stalo na nekih 5%a i nema veze... necu crci.

Link to comment
Probao sa Sony mini linijom u medjuvremenu, sve potpuno isto...Pridigao XP opet za svaki slucaj da proverim, tamo sve radi bez problema sa onboard zvukom.
Može da se desi da te zeza neki ATIjev HD audio, ako je to ova DS3H ploča.Ako si ga instalirao sa Catalyst Control centrom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...