Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ima li neko resenje kako se salje *.exe fajlov preko gmaila?(pretpostavljam da isti prolem imaju i ostali online mailovi)

Edited by eye of the beholder
Link to comment
ja slala zipovane.
promeni extenziju u nesto bezveze.
probao sve moguce nacine- promenio ekstenziju- zipovao - promenio ekstenziju i zipovao sa sifromnista !!
Link to comment
probao sve moguce nacine- promenio ekstenziju- zipovao - promenio ekstenziju i zipovao sa sifromnista !!
Promeni ekstenziju u neki media fajl [.jpg] i posalji tako. Ja upravo to uradih i otislo je ok [ne znam da li ima razlike sto sam na meku, ali ne bi trebalo]. Edited by jms_uk
Link to comment

Potrebna pomoć!Koristim Belle Nuit subtitler 1.7.8 za titlovanje. Do sada je radio kako treba. odjednom mi se pojavio problem kada sam htio da importujem movie. Pokazuje mi sljedeću grešku:the excption integer division by zero. (0xc0000094) occured in the application at location 0x66a23e08. click on OK to terminate the program click on CANCEL to debug the programMeđutim, kada koristim bilo koji drugi film (u MOV file, i ova dva nova su isti fajlovi) nemam nikakvih problema. šta može biti problem. Program ili je nešto do filmova. Ineče oni odlično rade kada ih samo otvorim za gledanje.Unaprijed hvala na pomoći.

Link to comment
Potrebna pomoć!Koristim Belle Nuit subtitler 1.7.8 za titlovanje. Do sada je radio kako treba. odjednom mi se pojavio problem kada sam htio da importujem movie. Pokazuje mi sljedeću grešku:the excption integer division by zero. (0xc0000094) occured in the application at location 0x66a23e08. click on OK to terminate the program click on CANCEL to debug the programMeđutim, kada koristim bilo koji drugi film (u MOV file, i ova dva nova su isti fajlovi) nemam nikakvih problema. šta može biti problem. Program ili je nešto do filmova. Ineče oni odlično rade kada ih samo otvorim za gledanje.Unaprijed hvala na pomoći.
Fajl ti nije ispravan i/ili kompletan. Nemoj se obazirati na ovo što ti rade kad ih otvoriš za gledanje jer plejer "ume" da preskoči deo koji mu nedostaje. Belle Nuit očigledno ne ume. Probaj sa nekim drugim programom za titlovanje ili ponovo skini/presnimi fajlove.
Link to comment
Fajl ti nije ispravan i/ili kompletan. Nemoj se obazirati na ovo što ti rade kad ih otvoriš za gledanje jer plejer "ume" da preskoči deo koji mu nedostaje. Belle Nuit očigledno ne ume. Probaj sa nekim drugim programom za titlovanje ili ponovo skini/presnimi fajlove.
Hvala na odgovoru. Uglavnom, misliš da nije problem do Belle Nuit-a, već do fajla /ako sam dobro razumio)?
Link to comment
Hvala na odgovoru. Uglavnom, misliš da nije problem do Belle Nuit-a, već do fajla /ako sam dobro razumio)?
Pa, ako otvara druge fajlove, što bi problem bio do njega?Sa druge strane, možda je taj koji ne uspeva kodiran nekim specifičnim kodekom, pa zbog toga prijavljuje grešku i ne ume da ga otvori, ali pošto možeš da pustiš fajl da gledaš, traženi kodek očigledno imaš instaliran na računaru, e, sad, ako Belle Nuit ne ume da ga hendluje to je druga stvar, ali bih svakako prvo sumnjao na neispravan fajl.
Link to comment

Pokušavajući da obrišem jedan folder u default Download folderu, uspela sam da nekako dezintegrišem CEO download folder i sad ga nigde nema. Vidim ga kroz search i ono ''grananje'' sa strane i to piše plavim slovima Download ali ne mogu da mu pristupim nikako. Kroz search mi kaže da je ''moved'' i tako nešto i pita hoću li da obrišem tu skraćenicu.Vista je u pitanju, pretpostavljam da nije kompresovano ništa ali nemam pojma gde sam mogla da ga šutnem. Anyone?

Link to comment

Pojaviće se taj folder kad ga najmanje budeš tražila :)Jel' ti baš (bio) važan ili možeš da napraviš novi i nastaviš dalje?Ne znam ništa o Visti, ali mi izgleda da si ga ti ipak obrisala skroz, a samo neki indeksi i prečice (prilikom pretrage) pokazuju kao da još postoji.Imam ja jedno:DVD/DivX plejer xwave 9400 za serbijansko tržište (čitaj: težak škart) posle 10 meseci teške eksploatacije (~8-10 h/day), ima teškoća da prepozna disk (uglavnom 6 x DivX, koji sam sam rezao) iz prve, već je potrebno da 3-4 pta open/close vratanca/lift sa diskom.Kad ga jednom prihvati, posle ga ne mo'š zayebati, čita sve osim nekih egzotičnih (x264,wmv..) kodeka. Da li je to laser počeo da zeza (slabi) ili nešto second?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...