Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam problem, ne mogu da formatiram sd karticu... Kupio sam novi telefon, izvadio karticu iz WP ubacio u Android i posle toga telefon ne vidi karticu. Vidi je na sekund, prijavi da nije adekvatna, predlozi format, format se zakuca na 20%

 

Ubacio sam je u citac kartica, on prijavio opciju fix error... ja kliknuo i cekao bar 10ak min nista se nije desilo. Restartujem, ubacim opet karticu, kliknem Continue... mogu da vidim fajlove, ali nemogu da ih obrisem niti formatiram karticu, ali mogu da kopiram na HDD.

 

Probao i quick format i full format izbacuje da je nemoguce da win formatira. Skinuo sam neki program sd formatter on mi kaze da uklonim write protected zastitu, koja je naravno iskljucena...

 

Riknula kartica?

Link to comment

Mp4 ili mkv su pakovanja samo, uporedi koji je video kodek (to šta ti mediainfo javlja) kod fajlova koje hoće da pušta i kod ovih koji štrajkuju.

Codec ID: V_MPEGH/ISO/HEVC

Codec ID: avc1

 

Ova dva nije htjeo, ali evo sad nadjoh drugu epizodu gdje avc1 hoce da pusti.

Link to comment

I dalje moze da bude do kompresije hedera...

 

Ako ti je pri ruci neki fajl koji nece da radi na tv-u remuksuj ga caskom po onom uputstvu pa vidi da li ce proraditi. Posao od 2-3 minuta.

Ovo jos nisam probao. Koji ono program moram skinuti? :)

Link to comment

Mkvmerge.gui. Koliko se secam skines negde mkv toolnix pa taj bude u okviru toga ili je samo taj. Na telefonu sam pa ne mogu da proverim. Imas u onom postu detaljno sta treba da radis.

Link to comment

Ovo je softver koji ti treba. Moze da posluzi ako je dual audio pa da skines audio track viska

 

 

Remux traje oko minuta.

 

edit: tutorijal na klipu te naravno ne zanima jer ga on koristi za desetu stvar od onog sto tebi treba. U onom postu imas sve kako treba da radis.

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=20280&page=1022&do=findComment&comment=3684036

Edited by katamaran
Link to comment

Imam problem, ne mogu da formatiram sd karticu... Kupio sam novi telefon, izvadio karticu iz WP ubacio u Android i posle toga telefon ne vidi karticu. Vidi je na sekund, prijavi da nije adekvatna, predlozi format, format se zakuca na 20%

 

Ubacio sam je u citac kartica, on prijavio opciju fix error... ja kliknuo i cekao bar 10ak min nista se nije desilo. Restartujem, ubacim opet karticu, kliknem Continue... mogu da vidim fajlove, ali nemogu da ih obrisem niti formatiram karticu, ali mogu da kopiram na HDD.

 

Probao i quick format i full format izbacuje da je nemoguce da win formatira. Skinuo sam neki program sd formatter on mi kaze da uklonim write protected zastitu, koja je naravno iskljucena...

 

Riknula kartica?

Deluje da je riknula al bih probao i low level format tool (ubaci je u laptop). Ako on ne pomogne tesko da ce nesto drugo

 

http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

Edited by katamaran
Link to comment

Probao sam sa tim softverom.. Odradi posao do kraja, ali ne obrise nista :isuse:  A vidim fajlove, a na desnom kliku nemam opciju DELETE, a ni taster na tastaturi ne reaguje kad hocu rucno da obrisem... Riknula.. nema veze... i tako ne znam gde je garancija :)

Link to comment

Probao sam sa tim softverom.. Odradi posao do kraja, ali ne obrise nista :isuse:  A vidim fajlove, a na desnom kliku nemam opciju DELETE, a ni taster na tastaturi ne reaguje kad hocu rucno da obrisem... Riknula.. nema veze... i tako ne znam gde je garancija :)

 

Ne bih je koristio ni da nekim čudom proradi, rizikuješ da ti nestanu fajlovi, a sama kartica verovatno ne vredi 500 dindži. :)

Link to comment

Time crisis... znam... fajlove sam prebacio na komp. Mozda sam pogresio sto nisam unmountovao karticu pre nego sto sam je izvadio iz WP telefona (telefon je bio iskljucen,naravno), pa kad sam je ubacio u android tu je doslo do nekog konflikta... u svakom slucaju probacu da nadjem neku bajatu sd karticu koja radi, pa da je ubacim u android telefon i da vidim kako ce da se ponasa.

 

 

MayDay, Nema potrebe za tim, kao sto ne dajes karticu i pin nekom ko ti zatrazi...

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...